Гоблени-24

  • 56 842
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 643
Много хубаво това бебе,аз искам също схемата с конците,ако може.Виждала съм го някъде,но сега много ми хареса ушито-и то ли е на вервако

# 481
  • Мнения: 2 116
venipuh бебенцето е страхотно!  Heart Eyes И индийката я имам!  Peace Като открия в кой брой беше, ще ти я сканирам!  Hug

# 482
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Venipuh, може ли да помоля за схемата за бебока - разкошен е просто, невероятен е! Просто трябва да го рамкираш!

емейла ми е: milena_petrova@abv.bg
предварително благодаря!

ina221, поздравления за малките крачета - май е време да правиш питка и прощъпулни  Wink!

# 483
  • Мнения: 643
Намерих го бебето в пикаса все още има нещо и една индийка на ланарте и африканка-ето ви албума:

picasaweb.google.com/susybordados2

# 484
  • Мнения: 439
venipuh,прекрасно е бебенцето...направо ми идва да го гушна Heart Eyes

ina221,честито ви ходещи крачета,много е вълнуващо наистина

Аз пък не знаех,че днес е Спасовден и сутринта преди да тръгна за работа "ударих" и последния бод на моя прострян мечо,довечера смятам да го изпера и изгладя и утре отива за рамка,после ще показвам Grinning

# 485
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето го бебето..  цък



 ina221,оправи линка.. Wink

Здравче..няма да я намериш схемката на индийката,не се мъчи,при мен е.. Heart Eyes

# 486
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Привет и от мен, бебето ми хареса ужасно много и на мен. И понеже ще имам пак повод да шия бебе за подарък, смятам да се възползвам от схемата и да го ушия.
Иначе и аз днес смятам да не шия, утре отново ще съм на линия или поне като залезе слънцето може да ударя по някой бод, ама първо имам малко да разшивам и тогава  Sick

И да питам venipuh на каква панама го ши бебчето?

# 487
  • Мнения: 643
Кетри не знам как да го оправя линка и си го пиша ,а и картинка не знам как да сложа тук,ще ме извините.

# 488
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ето го оправен http://picasaweb.google.com/susybordados2

# 489
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Кетри не знам как да го оправя линка и си го пиша ,а и картинка не знам как да сложа тук,ще ме извините.

Извинена си разбира се.. Hug,
ако имаш въпроси питай..

Ето и НОВАТА ТЕМА

# 490
  • Мнения: 15
Здравейте непознати посестрими,обичам да шия гоблени и реших да се посъветвам с по-опитни и вещи в гобленарското изкуствол Кажете моля какъв гоблен е подходящ за спалня и за момчешка стая? Има ли такива ,които се шият за късмет?

# 491
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте непознати посестрими,обичам да шия гоблени и реших да се посъветвам с по-опитни и вещи в гобленарското изкуствол Кажете моля какъв гоблен е подходящ за спалня и за момчешка стая? Има ли такива ,които се шият за късмет?

Има нова темичка, пиши там и ще получиш повече отговори.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт