Кога сложихте децата в летния вариант на количката?

  • 3 316
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 449
Около 5 -ия месец.

# 16
  • Мнения: 56
Около 6 месец.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
два дена бутам бебка в летния вариант и определено много и харесва,но като чета че масово сте ги преместили на по-късна възраст май и аз ще върна днес коша за новородено,до второ нареждане Simple Smile

# 18
  • Мнения: 525
На шест навършени. За по - сигурно.Simple Smile
Количката беше Buzz.

# 19
  • Мнения: 2 323
На 5 месеца, като си лежеше само в най-легналото положение, което не е напълно легнало, а като за лятна количка. Слагах отдолу пеленка малко да изравни. Но ми беше много по-леко с новата количка. А и скоро вече започна да сяда сама, така че да не се притеснявам. И все пак не я слагах в седнало положение, докато не си показа тя сама кога е готова

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз не я надигам никак,но както писах по горе докато спи не е в напълно хоризонтално положение и това малко ме притеснява.
А възглавниците и одеалата за подвигане на коша за новородено си мисля,че са по-лошоя вариант,защото немога д апреценя колко да я изправя и може между гръбчето и коша да остава луфт.....

# 21
  • Мнения: 1 043
май и аз около 6-7 месец преди това ползвах кошчето за кола към количката и тъкмо беше полуседнала и клюкарстваше  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 111
На 4 месеца в полулегнало положение.

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
ние сме с Джейн Номад - летния кош няма напълно легнало положение, но сложих  синът ми в него след като навърши 2 месеца.
Наклона е о/о 30гр.

Общи условия

Активация на акаунт