Слънцето силно пече, НОЕМВРИйче се стяга вече за море!!!

  • 13 080
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
Денииииииииии, таз черешка много апетитна, бе душко  Whistling! Мани я, че на мен ми се доядоха, пък за бременните - незнам  Rolling Eyes!
Между другото много ми харесват новите картинки в темата - страхотно си я оформила  Peace!
Аз да се похваля - днес бяхме на Витоша - мъжо игра пейнтбол, Боил игра с каки и батковци, а аз се опитвах да уча Simple Smile! Супер си изкарахме, хапнахме в Ривър сайд, само дето ни донесоха яденето с голямо закъснение! Дори се наложи да помоля сервитьорката да побърза с нашата супа, защото беше 14:30 и Боил беше озверял от глад - изяде салатата на баща си и ме дърпаше за блузата и крещеше - Ам, ам!  Embarassed . Добре че се сетих да му покажа как камъните правят "цоп" в рекичката  Mr. Green, та забрави, че е гладен и си дочакахме супата! Като се прибрахме беше толкова уморен че заспа в 18, а уж горе спа час и половина по обед.
Такаааааа, отчетох се! Лека нощ  Hug!

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хайде и аз Hug
Дениииииии, къде да търся черешки сега посред нощ Mr. Green newsm78 hahaha

# 17
  • Мнения: 1 328
ЧРД и от мен на Гери Simple Smile
Много здраве и усмивки с двете кокони Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 064
Здравейте, мадамки! Heart Eyes

ki4o, iviche, benighted, благодаря! Hug "...стараем се, стараем..." Blush

Искам да кажа, че тичането след Теодор в комбинация с жегата, си е доста изтощително ooooh! Имам чувството, че в нашия парк само той, "като си хване очите в галоп", не му пука, че е сам и въобще не ме търси...а ако знаете какви истерии настъпват, когато трябва против волята си да промени посоката на движение...то не е рев, то не е тръшкане, то не е чудо newsm50 а на мен ми идва да потъна в земята от срам Embarassed Иначе май и той ще се обзаведе с количка за кукли, защото само той няма, а като гледам му е мерак да бута...поне за момента...най-вероятно като му взема и няма да й обръща никакво внимание...

Я, да ви питам - Вие мажете ли дребните с някакви слънцезащитни кремове и какви? Как ще процедирате на морето?!? newsm78 Аз имам Мустела 50 фактор, но той много трудно се нанася и след това Тедката е като варосан Mr. Green

Хубав следобед! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 553
Дени страхотна тема  :love:

# 20
# 21
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Гери честит рожден ден, бъди жива и здрава и много щастлива с двете прекрасни принцеси............и твоят принц, разбира се!!!

# 22
  • Мнения: 881
Хайде и аз цоп в новата тема Simple Smile
Дени,прекрасна си както винаги,благодарско че се грижиш темичките ни да са върховни  bouquet
Крео,Кичо,радвам се че малките са по добре,дано вече няма болни фъстъчета,че идва лято и трябва да се стягаме за моретоо Grinning
Относни кремовете-ние сме с Мустела-фактор30,но както казва Дени много трудно се разнася и мисля да го сменя.Препоръчаха ми Чико-мисля да го взема пък да видим какво ще  е там положението.Иначе все още не я мажа с нищо Wink
Злати,добре завърнала се и ти,чакаме снимки от слънчев Сандански.
Лека вечер и успешна нова седмица Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 117
Честит Рожден Ден, Гери!
Бъди най-щастливата мама на принцеси и съпруга на художник.
Mr. Green


Вижте как Иветка-Пиклетка облече боксерките на брат си, които току що бях прибрала от простора:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237706&photo=29

# 24
  • Мнения: 3 214
Гери, честит рожден ден на патеричка! Да си жива и здрава, и много щастлива с порасналото си семейство!
   

# 25
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГЕРИ!!!/НА ПАТЕРИЧКИ/ ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ И ПОСЛУШНИ ДЪЩЕРИЧКИ  bouquet
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ЛАЙТБЛУ. Да расте здраво и послушно в коремчето на мама Hug
Дени това дето си го писала за Теди все едно аз съм го писала. Абсолютно същата работа - хване в некоя посока дани и само от време на време се обръща да види идва ли някой след него. Дори и да не идва продължава смело. А връщането е кошмар Crazy Явно са в такава фаза - на ИСКАМ ДА СИ ПРАВЯ КАКВОТО СЪМ СИ РЕШИЛ И НИКОЙ НЕ ИСКАМ ДА МИ СЕ БЪРКА Mr. Green
Аз мажа Дани с Авен - 50 фактор. Но предимно лицето с него а за тялото използвам на Бюбхен -30 фактор че по лесно се разнася.
Искам да кача снимки на Дани в албума обаче не знам как да се логна Sadsmile3547

# 26
  • Мнения: 758
и от мен на две патерички Честит рожден ден на Гери
Дени, и аз да кажа благодарско за свежия вид на нашата темичка. Като чета как се бориш с твоя юнак се успокоявам че не съм само аз. Георги е същия, като го пусна в парка и няма спирачки. Вика ми чао и отлита Simple Smile)
Даса живи и здрави! А как сте с изхвърлянето от балкона, нямам отърване, макар че е под контрол на балкона. Какво ли не изхвърли Simple Smile  Вече ме е срам от комшиите

# 27
  • Мнения: 85
Привет и от мен
ние вече се завърнахме от почивката и сега се пере и чисти -ама така е да не се оплаквам
весел ден на всички

# 28
  • Мнения: 198
Здравейте мацки и сладури Sunglasses
Да се разпиша и аз в темата Wink Честито на всички , които са празнували наскоро   bouquet Да сте живи и здрави !  Hug

Явно всички ноемврийчета са в една фаза - естествено- хващат пътя и не чуват никого и нищо. Мина поне е така, влиза в матрицата Grinning и давай Joy
Още не я мажа с нищо против слънце, но миналата година бях доволна от Мустела 50 фактор. Имам спомен , че лесно се разнасяше, а сега чета друго от вас newsm78  Да не би да са променили нещо? Я кажете кога сте ги купували/ Дени и Слави Wink/?

чао  Peace

# 29
  • Мнения: 201
ГЕРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА! малко на патерички newsm59
Lightblue направо изтръпнах. Така е, пълно е с идиот по улиците.
Дени,   bouquet за оформлението. Ние миналата година се мажехме с Мустела, тази за сега ползвам на Биодерм 50 фактор, като свърши мисля да пробвам и аз на Чико.
Лека и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт