Болки в крака?

  • 7 674
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Сигурно бебето притиска някой нерв. И мен ме е боляло ooooh!

И мен така ме болеше понякога...  Peace

Много е странно тука...  newsm78

# 16
  • Мнения: 318
Бях на невролог и ми изписа хапчета "волтерен",но на тях пише,че са опасни за бременни особено в последните 3 мес. от бременността и аз си ги купих,но като прочетох листовката и реших да не ги пия,да не рискувам,ще си търпя болката кво да се прави няма начин  Rolling Eyes дано скоро ме отпусне.

# 17
  • Мнения: 1 428
Сигурно бебето притиска някой нерв. И мен ме е боляло ooooh!
На мен ми помагаше парацетамол.Фастум гела не се препоръчва за бременни.Пише го в листовката  Wink

# 18
  • Мнения: 7 723
В 37- ма г.с не само единият крак ме болеше. Болеше ме всичко Crazy

Като родиш- ще ти мине, споко Peace Hug

# 19
  • Мнения: 3 804
 и при мен беше така,особенно ако носиш ниско или бебето ве4е е запо4нало да слиза-след раждането минава-ина4е нищи не съм пила или мазала

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
И аз полуавам подобна болка, най-вероятно ишиас или прищипан нерв, от петия месец. Преди съм мазала с "Deep relief", но е противопоказен при бременни, затова го замених с NeOX, не прочетох в листовката да има противопоказания, които да ме касаят.

# 21
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Мила и аз бях така през бременноста. От петия месец до 40 ден на бебето. Колко сълзи изплаках защото не можех и до тоалетна да отида сама. Все питах дали някоя мама знае нещо но уви. Явно бебето натиска някой нерв. Аз съм много зле с костите имам костно заболяване и го отдавах на това. Като отидех на консултация все ме съжаляваха. Но слава богу вече не ме боли и си бягам дори. Желая ти леко раждане и късмет!

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Май те болят не краката, а тазобедрените стави. Нормално е - разширяват се. Минава в миг с раждането.

Общи условия

Активация на акаунт