Кажете си мнението за Fibrax!

  • 9 817
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз ще пробвам Fibrax-a , да видим ще има ли резултат.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Колко струва този Л-карнитин?Как се пие?Какво значи че спортуваш-във фитнес ли или гимнастика у дома?От аптеката ли го купуваш?
Аз пробвах фибракса,само че установих че от него ми се възпалява гастрита и умирам от болка.Затова го спрях.

Л-карнитинът се пие 30-40 минути преди кардио-тренировка (бягане, колело, кростренажор) по 2 таблетки ориентировъчно за тегло около 60 кг. Купува се от фитнесзали, специализирани магазини за спортни стоки, а мисля че продават и в БИЛА.
Цената му е около 30 лв.
Мерси много момичета

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 995
Моята приятелка пи Фибракс - НИКАКЪВ ефект!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А някой пил ли е Слинея?
Един колега каза, че ги пие от 3 месеца, но не бил много постоянен и имало ефект.
Мисля, че са 80 таблетки, приемат се 30мин. преди храна х 3 пъти на ден.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз да кажа за Л-карнитина..
Има и по евтино от 30лева,зависи си от марката.Аз ползвах българските от аптеките(абе не съм сигурна български ли са-но са от по-евтините).преди да забременея ги пих всеки ден на гладно 30мин.преди тренировка.Но пих и кафе на гладно за бързото изгаряне на мазнините.После се качвах на велоаргометъра.За целулит не мога да кажа че се я появил,но задължително се отказва газираното,тестеното и сладкото-за да има добър ефект.
аз отслабнах около 6 килограма,да не кажа повече..
за мен тези хапчета за намаляване на апетита не струват толко.Или поне на мен.Защото аз като съм гладна не хапвам да се заситя ами си ям защото ми е вкусно.. Embarassed Rolling Eyes
та така-иначе всеки си избира сам за себе си кое е най-доброто:)
успех:)

# 20
  • Мнения: 4 546
и аз си взех л-карнитин от аптеката. цялата опаковка беше 20 лв, но аз взех половината, че не ми се даваха на веднъж 20 лв.
кажете за ябълковия оцет нещо повече. и при него ри трябва да се спортува?
tevolere  , извинявай, че ти разводних темата.

# 21
hi sdraweite ,as mnogo bih iskala da probwam fibrax ni predi towa buh iskala da pitam nali toi ne e wreden i ne moje da ti stane nesto???? kolko dalgo se pie fibrax??? i dali njakoi ot was snae na4in sa otslabwane bes hap4eta????? Wink

Общи условия

Активация на акаунт