какво ще кажете за този тест

  • 4 212
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 167
alechandra стискам ти палци! Неискам да ти давам напразни надежди, но и аз имах много, ама много бледа втора черта с първия тест. Видях я след дълго взиране и определено бяха минали 10те мин. на валидност. Признавам, че реших, че си въобразявам, защото толкова исках да е истина!  Embarassed След това ми прокапа. Бях убедена, че е МЦ. След 5 дена повторих и чертата вече беше доста по стабилна! Дано и при тебе е така!  Praynig

# 31
  • Мнения: 72
ilka какво значи прокапа? колко дена ти беше и какво беше на цвят? дано да е истина!

# 32
  • Мнения: 72
току що направих тест presto и е отрицателен. УЖАС!

# 33
  • София
  • Мнения: 232
Съжалявам  Hug  Hug  Hug

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Съжалявам и аз, не губи надежда!

# 35
  • Мнения: 734
alechandra, нов месец - нов късмет! Горе главата!   bouquet

# 36
  • Мнения: 3 294
alechandra съжалявам че си се разочаровала , но ти спомена че са ти били прегнил , той дава отражение понякога на теста за бременност , само не съм сигурна за срока в който се разгражда в организма  newsm78 нека някой който е по наясно да сподели . Та мисълта ми е че може и от него да имаш бледа втора черта

# 37
  • Мнения: 3 092
ето я и втората снимка макар и по размазана. знам че е след посоченото време и не искам изобщо да се навивам за нищо но след 200 отрицателени теста един дори и фалшив положителен направо ме кара да изтръпвам. как ли се чувстват момичетата които са я видели тази черта в посоченото време незнам,но благородно им завиждам
много плаках от щастие , никога не бях плакала така и ти го пожелавам от цялата си душа миличка !
Все пак повтори утре теста и ако не сега , то другия месец ти пожелавам да видиш тези две чертички ! Знам как се чувстваш ....
Аз ще стискам палци ! Hug

# 38
  • Мнения: 4 736
 И аз съжалявам миличка Hug

# 39
  • Мнения: 72
тестът presto който направих снощи днес пак го погледнах и познайте какво-и той е станал с втора черта! все на мен ли ще се падат тези изпарителни линии newsm78

# 40
  • Мнения: 1 054
тестът presto който направих снощи днес пак го погледнах и познайте какво-и той е станал с втора черта! все на мен ли ще се падат тези изпарителни линии newsm78

А кога ще решиш да направиш кръвен тест или тест рано сутрин с първа урина както се прави?  newsm78

# 41
  • Мнения: 734
Милички, ходих преди 15 мин до най-близкия медицински център да искам да ми направят на мен този кръвен тест. И познайте - от лабораторията ми казаха, че нямало такъв тест... Shocked Те можели да ми направят само този с урина, който мога и аз сама вкъщи....Пък нещо не ми се вярва да е истина това....Тази лаборантка изобщо не знаеше за какво говоря. Каза ми, че сигурно бил за много ранно установяване на бременност...и аз я питах "Колко ранно?", тя ми отвърна "много ранно" и аз си тръгнах... newsm78

# 42
  • Мнения: 194

 Не във всяка лаборатория правят такъв тест за бременност. Ако все още искаш да си направиш такъв тест поразпитай по тел. различни лаборатории.Питай за ЧХГ\ hCG\  Успех!  Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
alechandra - дай снимки на Престо- то . Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 734

 Не във всяка лаборатория правят такъв тест за бременност. Ако все още искаш да си направиш такъв тест поразпитай по тел. различни лаборатории.Питай за ЧХГ\ hCG\  Успех!  Peace

Благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт