Кафе и бременност

  • 37 738
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пи кафе през бременността и всичко си беше О.К Peace

# 16
  • Мнения: 1 291
мдам ..явно е ставало въпрос за по-голямо количество..

# 17
  • Мнения: 3 621
Мила,не се тревожи, правите си опитите за бебче и щом стане просто го намали на едно кафе на ден,че то  да не пиеш е доста крайно според мен.Успех!

нищо не е вредно в умерени количества
успех в бебеправенето

# 18
  • Мнения: 7 112
Тази Агенция ЕЖК (една жена казА) е голяма сила.  Laughing
Всичко прекалено е вредно. За организма по-вредни са резките промени, отколкото постепенната промяна в режима.  Peace
 

# 19
  • Мнения: 718
Аз не пия кафе изобщо, кола също, така съм си решила , че е най-добре.

# 20
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Пий си кафето и не се притеснявай. Не пиеш предполагам по 10 на ден, а по 1-2. Винаги съм си пила кафе /поне по 2 на ден/. И си забременях на 7-мия месец от бебе правенето въпреки кафетата, а заради ниското кръвно, което сега по време на бременността падна дори още и ми предписаха да пия кафе и да ям натурален шоколад.

# 21
  • Мнения: 3 092
Aз също съм пристрастена към кафето и пиех докато правихме бебе , по време на бременността и докато кърмех .
Проблеми на съм имала .

# 22
  • Мнения: 2 172
По принцип не е препоръчително,но не е и забранено  Peace
Аз пиех по две яки кафета на ден и преди да забременея и след това и въобще си пия  Embarassed    а както виждаш си имам весело и здраво детенце.Въобще цялата ми бременност мина по взможно най-лекия и безпроблемен начин,така че няма гаранция за нищо  Peace

# 23
  • Мнения: 1 949
Аз докато бях бременна си пиех по 2 кафета на ден. С ниско кръвно съм и иначе започва да ми се вие свят. Преди да забременя пиех много кафе  Embarassed Но не ми попречи да забременея от раз Simple Smile На първия преглед питах док дали мога да пия кафе, а той каза само: Разбира се, може по 2, но без цигара  Hug
Така стана че в началото ми се гадеше от приятния аромат на кафенце, но послееее ....

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1 кафе няма да ти навреди Naughty

# 25
  • Мнения: 749
Така е, а кръвното  след забременяване е нормално да е малко ниско- все пак кръвоснабдяването е концентрирано малко под стомаха ти и е абсолютна дивотия да се опитваш да го вдигнеш така. Пробвай с друго- малко по- солено сирене, някакви соли, които го регулират (във вид на хапчета, не знам дали още има ефортил в аптеките). И аз съм с ниско кръвно , но ям много сирене и зеленчуци и явно така си компенсирам липсата на електролити.  А може да имаш липса на желязо или магнезий и това да те кара да се чувстваш отпаднала.

# 26
  • Мнения: 487
Според мен не би трябвало да има проблем.

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз пък знам, че безкофеиновото е дори по-вредно от обикновеното, заради самия процес на "декофеинизиране", който е токсичен особено за бременни.
Така че, по 1 нормално кафенце на ден си е абсолЮтно в реда на нещата.

# 28
  • Мнения: 1 949
Аз пък знам, че безкофеиновото е дори по-вредно от обикновеното, заради самия процес на "декофеинизиране", който е токсичен особено за бременни.
Така че, по 1 нормално кафенце на ден си е абсолЮтно в реда на нещата.

Точно така е  Peace

# 29
  • Мнения: 56
Пиех кафе и по време на бременността и до като кърмех, но по-малко и с мляко.

Общи условия

Активация на акаунт