вие коя ваксина избрахте

  • 2 532
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами ние слагахме тези по здравната каса...чесно казано може би за второ бих избрала платените....все пак са по-пречистени и с малко по-малки рискове....

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И ние си слагахме по ЗК Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Слагах пентаксим. Изобщо и през ум не ми е минало да използвам детето си за тестово зайче на отпаднала вече ваксина, каквато е тази по ЗК.

# 18
  • Мнения: 1 763
Ние слагахме Пентаксим. Купувах ги от аптеки Марешки по 52лв.дозата. Не сме имали проблеми.

# 19
  • София
  • Мнения: 408
След доста прочетени мнения и статии се спрях на пентаксим.Бебка я понесе добре. Цената й е 61 лв. Можеш да прочетеш повече мнения тук : http://www.pramed.com/ipb/index.php?s=017033c3ad1020c3c77159f504 … &showforum=13
Ето тук можеш да видиш листовката: http://www.pharmacy-bg.com/pills.php?cmd=list&id=17

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
Ние избрахме тази, която поема ЗК. Не сме имали проблеми.  Peace
и ние така  Simple Smile
само последния път взех Петнаксим, за да не го боцкат два пъти

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ИНФАНРИКС взехме  newsm78 никакви странични

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пентаксим  Peace
Без никакви странични реакции .

# 23
  • Мнения: 575
Слагах пентаксим. Изобщо и през ум не ми е минало да използвам детето си за тестово зайче на отпаднала вече ваксина, каквато е тази по ЗК.

От медицинско лице знам, че тези по Касата са с изминал срок на годност и неправилно съхранявани Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Слагах пентаксим. Изобщо и през ум не ми е минало да използвам детето си за тестово зайче на отпаднала вече ваксина, каквато е тази по ЗК.

От медицинско лице знам, че тези по Касата са с изминал срок на годност и неправилно съхранявани Peace

това естествено не е верно,информация също от медицинско лице  Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Миналата година поставихме трите дози Пентаксим. Много съм доволна, нямаше никакви странични реакции и дъщеря ми я понесе много леко. Препоръчвам ти я. Peace
И на дъщеря ми сложихме такава-доволна съм Hug

# 26
  • Мнения: 864
Пентаксим-доволна съм.

# 27
  • Мнения: 422
слагаме Пентаксим, доволни сме , понася й добре !  Peace

# 28
  • Мнения: 674
Избрах Пентаксим,нямам оплаквания.Остава ни още една доза,дано и след нея нямаме проблеми!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 524
Ние избрахме Пентаксим.  Педиатърката ни я препоръча пред тази по ЗК и това ми беше достатъчно! Не е имал реакция.  Peace
И ние. Слага се 4 пъти, тоест 4  пъти по 62лв, съхранението е само в хладилник - питай непреминно в аптеката да ти обяснят, ако се решиш на нея.

Общи условия

Активация на акаунт