АВГУСТовската дружина в третия триместър мина

  • 24 563
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • SZ
  • Мнения: 10
Татянка страхотна си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не виждам за какво изобщо трябваше да се притесняваш!Чудесна беше!
Ти си невероятен и силен човек!То това си го знаехме,но сега вече сме сигурни.Успя да ме разчувстваш !
Желая ти всичкото щастие на света!
Радвам се,че си част от нашата дружинка!

Целувам те мила!!!А малките госпожици също са много сладки.Да са ти живи и здрави!!!

 smile3501 smile3501 smile3501

# 61
  • Мнения: 31
Мишимади гледах те с интерес и продължавам да ти се възхищавам за мен ти прото си уникална жена за която ще ми бъде пример винаги когато ми е тъжно.Толкова си сладка и така приятно говореше че ме просълзи и малкия ми беб те хареса така риткаше.... HugИ да не забравия да кажа че и дечицата ти са прекрасни да сте живи и здрави ти и прекрасното ти семеиство.Така ме развълнува браво уникална си нямам думи. Hug

# 62
  • Мнения: 26
Интрига мерси за линка   bouquet И аз довечера ще гледам Миши

Мамадона мила изчисти си пощата моля, че си с изчерпан лимит Wink

Понеделник и вторник бях без кола, че нали скъсах жило на съединител в неделя, то пък се оказа, че проблема е дошъл от някакъв лагер и петата скорост ми блокира съединителя, абе както и да е (да не ви занимавам с авто неволи) и реших да ходя пеш от офиса до занималнята на Стефи, но не би, станала съм като хипопотам тромава и се изморявам ужасно бързо, а и жегата ме довърши, но днес съм с кола и съм щастлива  newsm44

Стели пак да помоля да си позачистиш ЛС-тата, че ти е препълнена кутията .  bouquet

# 63
  • Мнения: 365
  bouquet za mishimadi i ot men:)

Az pyk sluchajno te hwanah i wednaga reshih, che towa trqbwa da si ti:))
Beshe chudesna. Radwam se, che wsichko e minalo blagopoluchno i ti si se sprawila prekrasno, a i si imala kuraja da si rodish oshte sladki municheta:))
Naistina zwucheshe mnogo okurajitelno, dano sa gledali i hora, na koito da wdyhnesh sili za usmiwka i kuraj:)) No mislq, che za wsichki nas towa e dobyr urok:)
Wsichko dobro:)
  bouquet
I pozdrawi na wsichki...

# 64
  • София
  • Мнения: 1 338
IntRiGa_GirL мерси много мила! Ей сега ще се опитам да го видя!  Wink
Още не са го качили в архива.. ако искаш опитай по-късно или утре Hug
Миши, малките са големи сладурани.. Много здраве и щастие ви желая  bouquet

# 65
  • Мнения: 2
поздравления за Мишимади   bouquet
беше страхотна,  smile3501

на всички, добър ден.
мамадона, забравих да те позрдавя за роклята Sunglasses, много си яка:)
и аз взех да се замислям за какво ми е зимен кош  newsm78 то може бебето да порасне до зимата и д ане му става? възможно ли е? както и да е, мисълта ми беше, че много харесах количките които Стела препоръча, и се оказаха на не умопомрачителна цена както очаквах, около 300 до 400 май беше най-скъпата в един сайт.
аз съм харесала ето тази : http://911.bg/a2/offers.asp?parent=7011&p=3106986
ето я пак: http://www.zooper.com/bolero-colors-520.html
моля за мнение, че не съм много веща:)

другата, която харесах е: http://www.vitodesimone.com/content/view/89/125/

честно изобщо не мога да преценя, виждат ми се еднакво ок и двете.. newsm78

за съжаление и аз няма да мога да отида на срещата за колички, ще пробвам всъщност, но ми е много далече, а съ, без кола и така.
ще разказвате като се върнете:)

да се отчета- резултатите ми вчера на първо четене са ОК, даже имам високо желязо, близо до горната граница, което ми се видя много странно при положение, че при бременните винаги било ниско. все пак трябва да ги види лекар, но лаборантката каза, че й се виждат добре. та това е. утре съм на ЖК и ще видим.
ПП и моя бебок напоследък се обажда много отчетливо. даже вече ми е некомфортно да стоя седнала на стол, сяйаш постоянно ми притиска горе стомаха и е доста неприятно.
и аз да се оплача, че мързела много ме наляга, опитвам се да го преборя ама някак с нищо сериозно не искам да се захвана, все отлагам работата Embarassed  примерно супер ме мързи да хвана сериозно да си изчистя къщата, аааааа  #Cussing out почвам да се дразня на себе си #Crazy

хайде стига толкова от мен, хубав ден на всички  Hug

# 66
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен Grinning, Мишимади поздравления и от мен скъпа, не съм те гледала защото нямам възможност, но съм сигурна, че си блестяща. Hug
Аз се обадих на акушерката днес пак, че ми писна вече от това втвърдяване на корема - вчера сутринта изпих последните 2 нош па - при двуседмично почти приемане, и вечерта веднага ме стегна. И акушерката ми каза да си взема Магне Б6 и ношпа-то да не го спирам. Е няма ли да ми стане много - постоянно го пия ooooh!
Много ми е притеснено с тия контракции, дано всичко е ок.

# 67
  • Мнения: 1 410
Момичета ,ще пиша по-късно,защото сега  newsm45 и всичко ми е размазано!Благодаря ви  Hug

# 68
  • Мнения: 3
mi6imadi защо си така разстроена, мила??? сподели и ще те успокоим!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 338
Mamadona, предаването е качено Hug

# 70
  • Мнения: 31
Недеи така защо плачеш сподели ние сме със теб. Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 338
Недеи така защо плачеш сподели ние сме със теб. Hug
Момичета, най-вероятно е от вълнение Hug
Миши, мила спокойно  bouquet ние наистина сме с теб Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 410
От вълнение  - след всичките ви мили думи!

# 73
  • Мнения: 2 376
Миши  newsm51 smile3501

Аз днес работя от вкъщи и случайно те хванах. Възхищавам ти се  Hug

Момичета, оправих колата Simple Smile . Да ви кажа като свети лампичка за температурата и казанчето за антифриз е празно най-вероятно решението е да го напълните  Embarassed
Ама като не е твоя колата...  и изпаднеш в паника  ooooh!

След малко ще ходя да видя Доки как я кара Simple Smile Чудя се пак ли ще ни точат кръв този месец?

Мисля да го питам къде да раждам и как.
Да ви кажа както нямах корем, така изведнъж порастнах.
А колежките не спират да ми се подиграват, че шкембето ми е малко. Нали цялата фирма сме се бременни и не спираме да сравняваме кой колко порастнал.

Все още спя и по гръб и надясно, преди седмица пробвах и по корем  Embarassed обаче,.. имаше протести.

# 74
  • Мнения: 2 376
Забравих да питам. Носите ли сутиени за бременни?

За какво всъщност помага това?

Общи условия

Активация на акаунт