Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 361
Жужи Hug PraynigБързо да се оправяте с Ирен.Много прегръдки от нас с Ивон.

Тонка, защо не звъннахте за навън newsm78

За каишките за прохождане-когато водихме Ивон, ортопеда каза, че не е много желателно.
Децата били изнасяли цялата тежест на гръдния кош напред и незнам си какво се изкривявало.
Ма то вече всичко отричат, та знае ли човек какво да прави. newsm78

# 17
  • Мнения: 660
Жужка,всичко ще е наред,малката хубавица ще си сяда самичка скоро,сигурна съм...Някой деца по-бавно,други по-бързо... Peace Hug
И ние от 2 седмици и повече,много лошо спим,не ни мъчат толкова зъби според мен,незнам и панадол му давам вечер по 2,5 мл уж ако е от тях да го облекчава,изглежда не е.. По 3 пъти ме буди на наощ най малко с рев и на ръце да го нося...Завива ми се свят като ми се спи и го нося.... Хитри човечета.. Mr. Green
Айде да направите снимки на срещата ние клюкарките да гледаме  Joy

# 18
  • Мнения: 361
Вижте как спи моята маймуна:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=116
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=117

От 2 часа не се е помръднала.Това сигурно е защото казах, че хич не спи.Всеки ден ще го повтарям Twisted Evil

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 5 738
Ади,нали щеше ти да се обадиш и за това Party
Помислих,че си зачезнала на някъде Crazy
На Ивонката ми се струва,че и е топличко така с тези червени бузки Heart Eyes

Гале,каишката на кученцето е 12 лв на Канпол но нещо хич не е като за него или просто е направена некадърно и сега ще им я върна! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 65
Jujka, всичко ще се оправи, щом лекарите са казали, въпрос на малко време!
Упражнявайте се! А ти оздравявай, сигурно просто си много притеснена и затова не се чувстваш добре!
Ние сме насреща за всякакви оплаквания, дай боже да няма повече, но ни имай впредвид!

Отивам да взема баткото, че стана късно!
Доскоро!

# 22
  • Мнения: 1 380
[quote author=Димяни link=topic=295130.msg7543250#msg7543250 date=1211294468

Гале,каишката на кученцето е 12 лв на Канпол но нещо хич не е като за него или просто е направена некадърно и сега ще им я върна! Mr. Green
[/quote]
Връщай щом не става.......
Аз по принцип съм доволна от продуктите на  Канпол но явно не с всичко е така.
Ние още не пристъпваме, скоро я ка4их на проходилка, така, че каишка за сега няма да купувам.Идеята ми е да проходи към година, година и 2 месеца...ама аз идея и да кърмя имах...ама не стана. Mr. Green Mr. Green Mr. Greenтака, 4е времето ще покаже.

# 23
  • София
  • Мнения: 302
Димяни, моята е на Канпол също, взех я за 11лв от Бургас, един път съм я сложила. Не знам всички ли са така или просто е калпава марката.Не знам какво не ти харесва в твоята, но на мен ми се струва супер неудобна като цяло. Нямаше на Чикото иначе така щях да купя. Но ми казаха , че било все тая марката, всички изглеждали еднакво.
Jujka дано всичко да се оправи около вас. Hug

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Хелоуу!

Каишките са за етапа, когато детето вече ходи горе-долу стабилно, а не преди да проходи. Идеята е майката да е по-спокойна за паданията. Преди това действително детето се отпуска на тях и виси като дроб. И наистина всичките са на един принцип, няма значение Чико ли е, мико ли е.

....
АЗ СИ ТЪРСЯ НАКОЛЕНКИ И НАЛАКЕТНИЦИ, КАСКА ЗА ПРОХОЖДАНЕ НАМЕРИХ. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
....

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4421

Жужка, всичко ще е наред. Вярвай!

Иремче, свекърва ще си си и туй то  Mr. Green

Аз днес взех купони за ДК на Емма, пък да видим колко ще я яде. Половината неща да стават за ядене, все файда.

# 25
  • Мнения: 243
И ние днес яко се наскиторихме  Crazy И аз купих на Яни едни къси панталонки с тениска - много сладурско изглежда с къси гащи  Mr. Green А като влезем в някой магазин с Яни и той като започне да викааааа...мани, мани  ooooh! А ако намери и огледало където да се гледа - е тогава ви е бедна фантазията за какви крясъци иде реч  Mr. Green Ама пък продавачките му се радват  Crazy
Ади прекрасна спяща красавица си имаш  Heart Eyes
PIVANOVA ей сега говорих със сестра ми, ама ти не ми каза как се казва брат ти  Rolling Eyes Та не можахме да се разберем  Whistling Каза ми обаче че не били в самия Чечестър ами в околията на града  Rolling Eyes
Уффф останах без крака  Tired Дано тази нощ да успея да поспя, чееее.. отдавна не ми се е случвало- за мен ще е един малък празник  Whistling

# 26
  • Мнения: 117
  Здравейте,
за каишките наистина май имат най-голям смисъл когато детето има известна самостоятелност като ходи, с Тони купихме еднакви, но Божидара не разбра, че може да се движи без някой да я държи за ръцете и точно си увисва като дроб.
Тони върна нейната и това и казаха ми те са по принцип за що годе ходещи деца.
Но и нещо+ аз все пак успях да спася Бобето от излитане от стола с въпросните каишки.
 А, пък за бирата умирам загивам-без бира не заспивам Joyа че пречи на една диета пречи, ама айде Embarassed

# 27
  • Мнения: 243
   А, пък за бирата умирам загивам-без бира не заспивам Joyа че пречи на една диета пречи, ама айде Embarassed
Ммммм, аз току-що ометох една чиния цаца с биричка  Crazy

Ето го гащника  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 554
От4ет от мен 9кг и 71 см Mr. Green

# 29
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз днес взех купони за ДК на Емма, пък да видим колко ще я яде. Половината неща да стават за ядене, все файда.[/b]

Рошлата днес за първи ден яде от ДК. По половината от всичко, но все пак яде, че то при нейното неядене това си е живо постижение  Crossing Arms Започва да върти главата и да стиска устата само докато види лъжицата, по някое време благоволява да започне да се храни и докатато трае "благоволението" й не смея да дишам, говоря или да правя резки движения, а само давам ли давам  Mr. Green

Или, да го нацелуваш гащника  Heart Eyes
Жужка, всико ще е наред  Hugч

Общи условия

Активация на акаунт