Отговори
# 300
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Кърли, децата, които познавам категорично не отговарят на описанието в тази версия на стихотворението. Става дума за деца, които учат тук или някъде там, но с високи стипендии в престижни университети, и най-важното - не са забравили родния си език, дори да са на края на света. И не са деца от София или някой голям град само, а деца и от най-дълбоката ни провинция. Аз лично се гордея с тези деца. Има и такива - избрали лесния в техните очи път за печелене на пари, които отговарят на описанието, но те в никакъв случай не са масово явление. Незнам защо правиш такива страховити аналогии от един опит за пародия на навлизането на англоезичието в бита ни.  newsm78 В крайна сметка светът е оцелял, защото се е смял.
Видях това стихотворение в един друг - много сериозен форум, в който пишат доста успели хора от цял свят, повечето с изключително престижни професии и известни в своите среди. Честно да си призная, искрено се забавлявах. Ако не ви е смешно, автоматически ще го изтрия, за да не дразни. newsm78

# 301
  • София
  • Мнения: 5 738
Ади,сбирай ще намина  ooooh! то се е видяло че няма да ми дойде скоро  Mr. Green

Ние до сега бяхме на вън Party Много се мръчкоти обаче тва време.... Crossing Arms

# 302
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ШОШИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ПЪЛНА КЪЩА СЪС ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ!


Лулу, много е смешно, изобщо не е дразнещо  Hug

Ади, много идеи ми даде за храненето!  Peace

# 303
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

Гера, радвам се, че мога да помогна Hug

Тони, изпълнена е поръчката LaughingЯ си провери календара, може да си се пообъркала в датите, ако не идвай с мен-в четвъртък съм на гинеколог Shocked

Така ме е яд, че не я изкарах Ивон на вън да спи.Тук като се разсвириха едни абитуриенти с едни ми ти клаксони-ужас.Спа 1 час и сега така мрънкоти.А на вън сега и заваля.
Иначе пак 1 час щеше да спи, ама поне щеше да е на вън Confused

# 304
  • София
  • Мнения: 5 738
Календара не е объркан,погледнах  hahaha

Ние до сега бяхме на вън ама заваляяя....  Twisted Evil

# 305
  • Мнения: 361
Абе моля ти се, това време няма оправия.
Или е адски топло или вали, един нормален ден няма Twisted Evil

Ще ходите ли с Рай към Южния във вторник?

# 306
  • София
  • Мнения: 5 738
Мдам... стига време да е хубаво Simple Smileуж казват,че яки жеги ще са ама да видим.....  Crazy

# 307

Общи условия

Активация на акаунт