Отговори
# 270
  • Мнения: 243
Шоши, Честит Рожден Ден!!!
Ментина вярно е  ooooh! лети времето  Whistling Ще ходиш на тържество, а  Crazy Айде да гледме снимки после  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 65
Шоши, Честит Рожден Ден! Бъди много, много здрава, щастлива и все така лъчезарна!

Честит 24-май на всички!

Аз съм за 11ч. Южния- на който вход кажете вие, аз съм близко.
Марти, радвам се за Ани и честита годишнина!

Тиги, приятно изкарване в Ловеч!
mentina, браво на баткото, да е винаги добър ученик!

# 272
  • Мнения: 222
Добро утро!

Разбира се и ние сме от започналите деня от ранни зори!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ШОШИ! Да си здрава, щастлива и много, много обичана!


Ментина-честито ви завършване!
Тиги-лек път и хубави емоции в Ловеч!
За Южния парк-предлагам да е сутринта, че после се очертават големи жеги. Какво ще кажете за 10.00ч. във вторник на входа от към Стрелбище?

Снощи Персиян-Матей заспа с 300зора. Легнал на мен по корем с главичка опряна на гърдите ми. Мокрих го със светена вода и се успокои. Нищо чудно някой да е урочасал детето ми.
Перси е много социален, но зависи от настроението му. Когато види хора, които изобщо не познава плаче от тях. Достатъчно е един път да е видял даден човек и вече първи приятел с него. Смее се на всички по улицата. Не харесва мъже с мустаци и бради.

# 273
  • Мнения: 660
Добро утро...
Марти браво на Аничка...Герой е тя...
За киселото мляко давала съм 3 пъти на Бор Чвор 2% объркано с  бисквити..Хапна така,иначе само мляко му киселее много и се мръщи.Да ви питам не е ли рано да се отказва нощното мляко от сега още,аз давам вечер и сутрин АМ по 210 мл. newsm78 .Мисля така до  1,6  да го правя дори.. Ама ще видим де то всяко детее различно,то мойто без топло млекце след баня не заспива.... Crazy
МарианаМама кажи какъв беше този гел където си взела  за зъбите и си доволна и какво давахте хомео за сън,че и ние почнахме с черните серии и съм парцал,да му давам нещо да се облекчава,че ме буди и тая нощ с рев 1000000000 пъти Tired
Лулу аз мислих,че парка на зоото е откъм Св.Лазар,ама от която страна кажете там сме с малкия непослушник  Mr. Green...
Тиги  car003   Peace Приятен и лек път...
Ох още щях да пиша и съм забравила пак  и пропуснала  някой  да пиша ,ама малкия се равряка пак ..
А сега виждам и рожденничка си имаме..
Честит Рожден ден и от мен Шоши,всичко което си пожелаеш,нека е твоята реалност...

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 08:25 от анаморф

# 274
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ШОШИ!
Ядем кис. мляко  2% пършевица  с една бисквита Закуска без захар за вечеря от около месец         / принудително отказване от кърменето/ Много го харесва,даже и  на обяд след ядене му давам по 5-6 лъжички само мляко . А и тепърва да минавам на адапте на тези месеци ,нямаше смисъл.
Мари е много контактен -ходи по по големите деца,закача ги ,а  на  малките бебета им се радва много и само да го вдигам до количките да ги гледа, не мога да го откъсна
 Приятен ден  и Честит 24-ти май

# 275
  • София
  • Мнения: 5 752
Честит рожден ден Шоши!

# 276
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Честит рожден ден на Шоши! Бъди много здрава, усмихната и обичана от 3-мата мъже, жена!  bouquet

Аз ги изпратих моите хора на вън, да взема да позачистя малко, че от 4 дена с това сноване по цял ден на вън и в нас е паднала бомба.

Мами, вашият цикъл оправи ли се?Аз изкарах някакъв ад тази нощ SickБеше ми толкова силно, че през 2 часа съм ходила да се сменям, и пак стана мазало, та чак и на матрака има.Ужас направо.9 м минаха и няма оправия.Сега се нагълтах с витамин Ц, пък да видим ефекта newsm78

Бейби, и ние вече не искаме никакви пюрета, но при нас причината е, че яде 3 дни само готвено и после като и дадох пюре, нямаше луди дето да го изядът. И сега всеки ден и готвя и обядва манджички, пюрета накупих и така си стоят в шкафа Rolling Eyes

Хайде, чао за сега.Лек и усмихнат ден на всички.

# 277
# 278
  • София
  • Мнения: 5 752
Моя цикъл уж се беше нормализирал..... а сега нещо го няма никакъв  Mr. Green
Миналия месец закъсня с 3 дни сега 4 вече.......  Crazy
Ние ядем само манджички от кухнята и пюрета предлагам само плодови не знам ако му дам дали ще ги иска но пък той си хапва всичко така,че....  Mr. Green

Ние сега заспахме Simple Smile Като се събуди ще папаме и излизаме на разходка Party
Утре вечер ще го гледам майка а ние ще ходим първо на кино да гледаме -Тайните на Титаник на 3D  Crazy и след това в един любим наш Ливански ресторант  Party Crazy

Лек ден на всички! Hug

# 279
  • Мнения: 1 554
Моя цикъл уж се беше нормализирал..... а сега нещо го няма никакъв  Mr. Green
Миналия месец закъсня с 3 дни сега 4 вече.......  Crazy


 preggo Joy


Шоши,4естит рожден ден  bouquet

# 280
  • Мнения: 514
здравейте!


Влизам само за малко че отиваме на бал!
Не съм чела но ще наваксам
Ако искате гледайте на 27 Юни -----ГОРЧИВО по Би ТИ ВИ------Там сме с мъжо за втори път !
Сега само да Чиститя Рождения ден на Шоши!

# 281
  • София
  • Мнения: 5 752
ООооо.... Дивена Simple Smile ще гледам аз даа....  bowuu Hug

# 282
  • Мнения: 195
Честит рожден ден, Шоши! Много здраве и късмет ти желая!


Честити месечета! Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 361
Абе моят идва, ама е егати реката.На някой ако му трябва кръв имам в изобилие Hug

Дивена, ще гледам Heart Eyes

Аз се уверих , че децата много бързо забравят.Както забрави пюретата, така и бънджито.Слагам я вчера да видя какво ще прави на него и тя седеше като кукла.Все едно не е скачала като луда 3 м преди това LaughingМного беше смешна.

# 284
  • София
  • Мнения: 5 752
Искаме кръв Mr. Green hahaha Joy

Айде събудихме се Crazy

Общи условия

Активация на акаунт