Отговори
# 255
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

Ние сега се прибрахме от вън!
Поразходихме се, поседяхме и така.

Марти, браво на голямото момиче Аничка.Герой е тя Hug

Бейби, за киселото мляко аз давам на Ивон -Герма (2%) вече от около месец.
Давам го на обед за десерт или сутрин с бисквитки или козуначе, много обича.
Ако мислиш да заменяш АМ, давай го първо на обед след яденето по 1-2 лъжички, после на някоя следобедна закуска му дай от шише колкото грама изпива, за да видиш дали ще го иска.

Ивон от шише не иска да го пие, аз исках да заменя вечерното адаптирано мляко с кисело.Слагах й и захар, но пак не го пожела.Иначе във всякакъв друг вариант го хапва.

За децата-тя много обича други деца, независимо от възраста им.Закача се, дава боц и от време на време бърка по очите и ушите Laughing

От други хора също плаче избирателно.Аз си мислех, че я е страх от бради, но на кръщенето не рева от попа.Но продлъжава да реве от баща ми и от кума, които са доста едри мъже, може би размера я притеснява newsm78
От жени не е плакала до сега.

Хайде, лека от нас, че не знам кога ще се добера пак до ПС.Ивон спа 2, 5 часа следобед и сега до 00 ч. няма заспиванката Shocked

# 256
  • Мнения: 222
Привет и от нас!

Марти-радвам, се че всичко е минало успешно!  Hug Hug Hug

Ние се опитваме да спим от час и половина, и вече ми е зле. Сега се дере в леглото. Какво му стана от два дни на това дете???????????????????????? newsm78 newsm78 newsm78

# 257
  • Мнения: 1 554
на зъби ми прили4а Thinking и ние сме кисели 4,5 дена ве4е аман и нито един зъб няма само надут отдолу венеца ooooh!

# 258
  • Мнения: 229
Дезита утре заминавам за село и ще се върнем вдругиден, така че в понеделник може да се видим. Пусни актуални снимки ако можеш да те позная. Бейбиииии не му се плаши толкова на времето Wink, хайде на срещичка  Hug

# 259
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Марти, Аничка е един малък герой. Браво на момичето!  Hug А на вас с мъжа - честита ви годишнина и още много такива да празнувате заедно. Само хубави емоции ви пожелавам.   bouquet  bouquet  bouquet
Бейби, млякото трябва да е 2%. Няколко педиатри категорично ме предупредиха за това. Не съм питала обаче защо.
Димяни, памперс-гащичките са удобни, когато детето вече ходи и е достатъчно съзнателно същество, за да се сеща да си ги свали, за да свърши някоя работа на гърнето. Иначе не са удобни. Между другото тези на "Памперс" се цепят много гадно в крачолите и от един пакет доста отиват на вятъра. И като се има предвид, че Теди никога не е била закръглена, а е кльощавел отвсякъде. Какво остава за едно нормално на килца дете.  Thinking
За зоото - нали за входа откъм автобусната спирка говорим? Тоест откъм Хладилника. newsm78
За южния - аз мислех, че централен се води входа откъм "Иван Вазов" или бъркам нещо.  newsm78 А ние се разбираме за този, който се явява следващ по ред като се кара по улицата, опасваща парка, нали? Май там е кв. Стрелбище.  newsm78
За социалните контакти с деца - да припомня  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224778&photo=130

# 260
  • Мнения: 223
Перси, аааа аааа аааа Heart Eyes
Лулумба, Петдесетница е чудесен ден за кръщене. Чудесен. Ти си знаеш де
Или, забравих да ти пиша. На Яни му прилича много името - патешко пиленце Яни
ФаваHug за единствения, който се обажда да пита просто как сте
Влизам пак, за да досадя с две неща
Поздрав за щури танци (Явор си откача от танц ръцете, краката и главата на това парче)http://www.bbc.co.uk/cbeebies/bigbarnfarm/music/index.shtml
Друго - пробвайте да гледате Сънчо с децата в делничен ден. Това са едни меки извънземни Пинк и Понк. Как децата разбират, че е "детско" не знам, но 5 мин. е як кеф у нас.
Тръгваме за Ловеч утре. Лека

# 261
  • Мнения: 1 216
За гащурите lulumba и Гита Ог са казали - има смисъл за бебоци, които пишкат на гърне или са по-напред с приучаването
Марти, пропуснах да пожелая късмет, но ви мисля. Виждам че Анката се е справила супер. Честита годишнина  Heart Eyes
Ади, на двете млади дами по една чашка чай да раздадеш!
Камен днес се сдоби с нещо подобно на същата фирма, но друг модел кола. Изглежда пленен

http://www.target.com/gp/detail.html/601-2603046-0660147?asin=B0 … mp;LNM=B000F61CZ6|Moose_Mountain_Magical_LightUp_Smiley_Car&ref=tgt_adv_XPSD0500

Тиги Мигъл, лек път!

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 23:11 от shoshi84

# 262
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Тиги, лек и приятен път, и хубаво да си починете.  Hug А парчето с фермата е много забавно.  Peace Утре ще го врътна на двамцата.  Grinning
Между другото в Сънчо имат понякога невероятни попадения. Така преди време записахме едни "Желенца" (нещо като цветни гумени мечета), които освен красиви като анимация са и доста поучителни кратки филмчета - във всяко на достъпен език научават децата на нещо полезно, важно или интересно. Наскоро пак ги повтаряха. Но нещо не успях да ги открия никъде из интернет, за да сваля всичките серийки, че една част ми се губят. И много ме е яд. Супер свежи са дори за много малки деца. Теди и досега е влюбена в тия желенца. Grinning
 

# 263
  • Мнения: 1 216
Издали са 4 диска с приключенията на д-р Снагълс - велико детско. Веднага ги закупихме и се кефим с баткото. Сега и Мечето Ръкспин ако намеря...ще е Детство мое реално и вълшеебно..  Whistling

# 264
  • София
  • Мнения: 5 752
Meрси на всички! Hug  bouquet

Тиги,лек път и весело! Hug

Лулу,много хубава снимка Party Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 65
Здравейте мили мами,

Аз съм на линия за Южния парк, ако котка не ни мине път Mr. Green Много, много ще се радвам да се видим Heart Eyes

Виждам че тук има абитуриентски страсти, малките душички, кой знае наистина как преживяват тези промени, хубавото е че сигурно поне с някое от дечицата ще са в един клас или най-малко в едно училище.

Елисавет иначе много обича дечица, особено по-големите които тичат и се закачат с нея Simple Smile
Кисело мляко давам от миналата седмица и то и аз гледам да не е пълномаслено Peace Иначе на Елисавет доста и допада.

# 266
  • Мнения: 243
Ей, поспаланииии, я бързо да ставате  Mr. Green
ето кафенце за отваряне на очичките

Благодаря за коментарите за киселото мляко   bouquet Само да стане някакъв по-нормален час и ще отида да купя. От това което четох из нета останах с впечатление че трябва да е пълномаслено - 3.6%  Rolling Eyes На пък се сетих, че Лулу много беше писала за кравето масло и киселото мляко   bouquet Ще взема 2% или ако намеря ще купя Био кисело мляко  Peace
Ади не мисля да заменям киселото с АМ, просто през деня не ще да яде пюрета и викам да вкарам нещо ново- току виж се разял  Praynig
Тиги весело да си изкарате  Crazy Яни сигурно няма да хареса клипчето с фермата - особено с тоя петел  Whistling като си бяхме на село и всеки път като се чуеше петел да кукурига и Яни почваше да реве  #Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 3 907
Честит рожден ден, Шоши!
Да си жива, здрава и много щастлива!




Честит 24 - ти май!

Благодаря ви за пожеланията  bouquet.

За децата, с всички е много контактна. Протяга ръчички, прави боц, маха за чао и такива работи. На възрастните се усмихва стига да е в количката или аз да я държа. Ако някой реши да я гушне опищява света Whistling.
За памперс гащите, и аз не съм доволна от тях.Освен всичко написано от Лулу мога да добавя и, че са по - дебели от обикновения памперс и бебето едвам ходи.

Ние се опитваме да спим от час и половина, и вече ми е зле. Сега се дере в леглото. Какво му стана от два дни на това дете???????????????????????? newsm78 newsm78 newsm78

Пиванова, дано да е някакъв период Praynig.
Тиги, клипчето е страхотно Peace. А относно Сънчо Дани го гледа с голям интерес tv.
Шоши, колата е много хубава Peace. Със здраве да се вози малкия сладурко в нея.

Аз вчера питах за срещата в Южния парк, но никой не ми отговори. Във вторник сутринта или следобед ще е и някакъв ориентировъчен час да кажете?

Чао и приятен ден  bouquet
 

# 268
  • Мнения: 4 546
добро утро  Grinning

благодаря ви за коментарите относно гащичките. няма да купувам засега. на гърне смятам да го слагам след като навърши 2, освен ако не изяви сам желание по - рано.
ама много ми е трудно да му сменям пампата като е седнал или прав. то едно фръцкане...100 часа го нагласям тоя памперс ooooh!

аз вчера се обзаведох с малко дрешки и сега нямам търпение да се накипря в тях.

Честит рожден ден на Шоши!  bouquet
Честито и на всички месечинки!  :bouquet
:

# 269
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

ШОШИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И ЛЪЧЕЗАРНА!


ЧЕСТИТ 24 МАЙ НА ВСИЧКИ!

Днес Йоан завършва 1-ви клас  Crazy Кога мина времето  Rolling Eyes

Шоши, Йоан има подобна кола - не си спомням колко малък е бил, когато му я подариха, но много здрава излезе  Peace
Тиги, лек път  Hug
Марти, радвам се за Ани  Hug
Кърли, красота ...  Heart Eyes

За другите деца - Ния засега се очертава като доста контактна  Whistling Няма значение дете или възрастен има пред себе си, щом го хареса раздава усмивки и се опитва нещо да говори. Към мъжете /говоря за големите/ е особено изобретателна - пуска един поглед, усмивка, мани-мани  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт