Колко струва една кухня?

  • 23 514
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 844
пфф,темата явно доста се е разводнила.тука се превърна в поле за защита на рейтинга на някои фирми.
незнам авторката на темата каква кухня е искала,нито с какви точно материали я е искала,въпросът беше "скъпо ли е 15000 за много малка кухня"и отговорът на един средностатистически човек е "да".
а някои от работещите в тези фирми могат да си позволят мебели и други вещи от по-висок клас именно защото са надули цените и са си изкарали парите на гърба на хората,платили по толкова пари за малка кухня.да не говорим,че ако работиш в такава фирма,отстъпката да ти направят твоята кухня е доста голяма и не е трудно да си го позволиш.
както и да е.темата май наистина е за заключване.

# 46
  • Мнения: 2 768
desinkata_85, много задълба, недей, не са ти ясни нещата.

Рейтинга на фирмата ни хич даже няма нужда за защитаване.
Факт е, че без реклама и вече 5 месеца без шоу рум клиентите сами ни откриват. Дори от другия край на България (изобщо не визирам нади-миши). Мисля че това говори достатъчно.

Случая беше, че след като дадохме въпросната оферта никой не се обади, дори да потвърди, че е получена.
Вместо това аз намирам тема с коментар във форума.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Eta, нещо не разбрах какво те притеснява,че коментирам една определена сума? Никъде не съм коментирала фирмата коя е. Докато ти не го направи достояние на всички. Видях и друга тема в която е коментирана предложена оферта от вас и то с написано име на фирмата,но там няма такъв отпор Thinking
Въпросът ми е към тези,които обзавеждат жилища,колко струват кухните им!!!!!

[Случая беше, че след като дадохме въпросната оферта никой не се обади, дори да потвърди, че е получена.
Понеже държиш да коментираме вашата оферта,ще ти кажа отново ,че това не ми е целта. Ако исках да коментираме, нямаше да е тук!

# 48
  • Мнения: 289
desinkata_85, много задълба, недей, не са ти ясни нещата.

Рейтинга на фирмата ни хич даже няма нужда за защитаване.
Факт е, че без реклама и вече 5 месеца без шоу рум клиентите сами ни откриват. Дори от другия край на България (изобщо не визирам нади-миши). Мисля че това говори достатъчно.

Случая беше, че след като дадохме въпросната оферта никой не се обади, дори да потвърди, че е получена.
Вместо това аз намирам тема с коментар във форума.

Ама авторката на темата изобщо не беше посочила конкретна фирма, просто попита скъпа ли е еди каква си цена за малка кухня.  Нищо лошо не е направила, а то се превърна в световен проблем.

# 49
  • Мнения: 2 768
Извадено от контекста нещата могат да се тълкуват много различно.
Все едно да питам "много ли е според вас един потник да струва 5000лв?" Естествено е отговорът да е "Да"
Ама като обясня, че е от нам-ква-си ръчно тъкана коприна, с вградени еди-си колко камъни Сваровски, нещата си идват на мястото.

Така, както зададе общо въпроса си в началото предизвика коментари като "пладнешки обир" и "обирджийство". Може би тези отговори искаше да чуеш.
Тези, които обзавеждат в момента жилищата си? Повече от 70% от тях нямат представа за какви материали става дума, тъй като някои от фирмите вносители внасят суровини специално за нас. Какъв отговор можеш да получиш от тук?
 
И да, чувствам се длъжна да отговоря, след като лично към мен се обърнахте и доста отдавна знаеше, че имам много общо с фирмата.

# 50
  • Мнения: 2 865

Плотовете от технически камък или полимерен материал като Раусолид и Кориан са почти колкото самата кухня.




eta, каква е цената на квадратен метър за плот от технически камък и от кориан?
Конкретни цифри ме интересуват (ако има опции - най евтиния вариант). Може и на лични.

# 51
  • Мнения: 2 865
ами не е ли логично производителят %-но да печели по-малко от крайния продавч?
или нещо бъркам?
Е ако логиката е с продажбата на 5 костюма месечно да си избие космическия наем, да си плати разходите и да си подсигури добър стандарт - има такава.

# 52
  • Мнения: 2 768
Arizona, ще ти пиша след някоко часа като отида в цеха, че и при тях има от скоро повишение на цените.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 480
нади_миши ,офертата , която са ти дали наистина е кошмарно висока, все пак ти не си купуваш кола....
Разни фирми -разни цени.За тази, която ти показвам са ми искали най-различни суми.Не прави компромиси с механизмите, защото ще се лишиш от удобство.Въпреки, че всеки знае себе си , успех!Тази струва 4700лв, като 1200лв. са механизми.




# 54
  • Мнения: 22 473
Хехе, тази тема се превърна в мерене на пишки и кой каква кухня можел да си позволи. )))

А относно това, че нади миши е пуснала тема, ами съвсем нормално е да си пусне каквото иска и където иска.
На мадам eta пък не виждам какъв и е проблема че коментирали оферта дадена от тяхна фирма, защо пък да не я коментират. Още малко може и да си направи реклама (но да, те и без реклама имали клиенти, което е чудесно, поздравления).

# 55
  • Мнения: 2 172
Що за цени са това  Shocked Нашата кухня е 2.20,малка,но на другата стена ще има две двукрили витрини и ще ни излезе 1800 със всичките механизми....и фирмата изобщо не е някоя скапана  ooooh! Тези дни ще я монтират и ще я покажа,това бяха най-хубавите неща с които разполагаха  Thinking
  Ако става въпрос за скъпа и луксозна кухня в стил мартинели-разбирам,но чак пък суми от по  35 000 евро ми се струват невероятно надути.Аз лично никога няма да дам толкова пък ако ще и със златни лайсни и дръжки да е   #Crazy

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 17:34 от elfi4ka

# 56
  • Мнения: 3 770
 Grinning Не беше със златни лайсни и дръжки ! Проектът беше за 10 линейни метра + остров с възможност за сядане.
Това е моделът , за който ми казаха , че ако си го поръчам ще ми струва 35000 евро!  Shocked  Joy

http://www.bamax.it/fioccodiseta_rus.htm

# 57
  • София
  • Мнения: 825
Доста се изроди тази тема, макар че лично аз очаквах, че ще се превърне в нещо такова. Много бях озадачена, че някой дава конкретни цени, без да знае какво иска авторката, каква степен на лукс ще е кухнята и най-вече размери.
При техническия камък на мен ми оферираха от друга фирма, не от тази, чиято оферта е на авторката, цена 1000 евро/м2 за плота, така че вече така посочената цена никак не ме учудва. А полимера за гръб не го познавам, но предполагам че и той е скъп.

Успех желая при избора, че като гледам по себе си - е голямо избиране пада и голямо пренареждане на шкафове и коментари с дизайнерите Simple Smile

# 58
  • Мнения: 7 091
И аз както всички вас имам само 24 часа в денонощие, така че не винаги е във възможностите ми да следя всички отговори по всяка тема в този форум! Нади_миши, когато искаш една тема да се заключи има една функция, която се нарича "Информирай модератор", ако не можеш да я намериш, можеш да ми пишеш направо на лични!
Да предположим, че си искала да направиш сравнение, но когато искаш да получиш конкретни и точни отговори  на подобен въпрос, би трябвало да дадеш и съответната информация за това какво представлява това, което си поискала, в противен случай си е чесане на езици.  Има хора, които си слагат дръжки от масивно злато, има и такива дето искат да ядат на мукава- ябълки и круши не се сравняват! Да не говорим, че има специална тема за кухните, където може да се направи сравнение колкото си искаш!

Тенденциозни теми няма да се допускат от никого- продавачи, купувачи, за мен е без значение!

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 18:12 от Tandoori

Общи условия

Активация на акаунт