ДЕКЕМВРИ бавно наближава, расте мъниче сладко в мама

  • 10 530
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
Adi75, добре дошла! Щастлива  и спокойна бременност  Hug

Shark, зарадвай ни с хубава новинка  Peace

# 16
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Чудесна темичка, да ни е честита!  smile3525
newsm08 newsm08 newsm08

# 17
  • Мнения: 130
Здравейте мамчета!  Hug

Толкова много пишете,че аз в старата темичка така и не можах да се запиша,че времето нещо не ми достига от както започнах работа Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета,да сме заедно до края и декември да си гушкаме здравички бебета!  Praynig

На всички ви желая много положителни емоции и много усмивки!
Стискам палци на мама Дани ,дано ни зарадва с хубави новини!  Praynig
Аз в понеделник съм на преглед и вече броя дните.  Simple Smile
Поздрави!   bouquet

# 18
  • Мнения: 616
нещо sacura ми се губи, къде си мила пиши по често  Hug

при вас преминали напълно гаденето, аз от един час се опитвам да не повърна  Sick

# 19
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Темичката е страхотна!  bouquet Господ да ни пази и да ни помага през останалите месеци всичко да е наред и да сме живи и здрави! Praynig Peace Hug

# 20
  • Мнения: 166
Пристигам и аз!  Mr. Green

И аз чакам за новини от shark Hug

DIDKA_87 да не би да има грешка в термина ти? И аз съм уж в същата г.с. като теб, но моя термин е към средата на декември /16-17,12/  newsm78
Еми тогава аз как съм в 11 г.с.,а термина ми 09.12 newsm78 #Crazy

# 21
  • Мнения: 166
ох,извинявайте
обърках се

# 22
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте мили момичета и от мен!
нямаше ме 2-3 седмици и не мога да смогна да изчета всичко написано, но почти успях, вече 3-ти ден чета ли чета, много сте активни Simple Smile
Аз да се похваля се омъжих на 03 май, сватбата беше страхотна, притеснявах се да не ми е гадно или лошо, но явно се бях взела в ръце, а и положителните емоции се казаха думата Simple Smile  Виждам че сте имали дискусийка относно брака - ние искахме да го направим заради самото тържество, а не че се променя нещо с подписа, а и при все че живеем 2.5 години заедно разлика няма, но събрахме най-близките роднини и повечко приятели и се получи супер, пожелавам на всички неженени момичета да изживеят този миг-чувстото да си като принцеса макар и за 1 ден и да си ограден с най-близките е невероятно. Simple Smile Но не можах да разбера как става тая работа със качване на снимките. Embarassed
После бяхме на медена седмичка в Египет и също беше прекрасно - съчетахме почивка с обиколко и екшън и малко се притеснявам да не съм навредила на бебчо - че яздихме камили, коне, карахме бъгита и бяхме на джип сафари, ама се чувастах добре, та да видим. Беше много екзотично и изцяло се откъснахме от всичко. Притеснявах се много и за пътуването и за летеното със самолет, но нямаше проблеми.
Утре съм на преглед, стискайте палци да чуем сърчицето!!!

# 23
  • Мнения: 516
Новият апарат за ранен БХС е в Майчин дом и там се праща кръвта от цялата страна. Иначе някой питаше за ФМ към кой лекар да се обърне. Тъй като дъщеря ми е с малформации(не хромозомни,т.е. не се откриват с БХС или амниоцентеза) трябва да ме гледа опитен лекар. Препоръчаха ми д-р Димитрова или д-р Мазнейкова, нямало по-добри от тях(думи на лекари).
Чудесно оформление на темичката  bouquet

# 24
  • Мнения: 781
BIBI_SZ, честито! Сега да очакваме снимки?

# 25
  • Мнения: 616
Честито BIBI_SZ желая ти много семейно щастие, любов и уважение  Hug декември месец здрав и пухкав бебок  bouquet чакаме снимки  Party

# 26
  • Мнения: 2 957
И аз да се намърдам в новата темичка.
Утре съм на преглед и регистрация.

# 27
  • Мнения: 23
е и аз да се включа.днес почти цял ден ме нямаше а вие вече сте започнали и нова тема. честито за темата и само с хубави новини да я пълним/  дано / 

# 28
  • Мнения: 108
Благодаря yoyona! .Леко бременеене на всички ! А тук има ли мамчета от Хасково?

# 29
  • Мнения: 166
Момичета,извинявайте,че ви занимавам,но имам нужда да кажа на някого.От два-три дни нещо не съм добре.Имам леки спазми и чувствам напрежение в областа на яйчниците Rolling EyesПреди малко говорих с лекарката си и по обяд ще ходя на преглед.
Дано всичко да е наред,че ще се побъркам от притеснение Praynig

Общи условия

Активация на акаунт