ДЕКЕМВРИ бавно наближава, расте мъниче сладко в мама

  • 10 549
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 516
Dani cat, не е късно за ФМ, дори по-добре си запиши по-късен час. Тъкмо ще се види всичко. Гинеколожката ми каза,че е най добре в 20 г.с. да се ходи, иначе пак ще ме викат. Моят е записан за след 15 юли.

# 286
  • Мнения: 16
bambi25 и аз ходя при Давидков, въпреки че съм от Разград. Доволна съм, въпреки противоречивите мнения в нета по негов адрес. Добър диагностик е. Ще ходя пак на 12.06 тогава органогенезата ще е приключила и ще се видим как се е оформило всичко. Препоръчвам го ...  Peace

# 287
  • Мнения: 1 131
mimeto-rz по линийката ти виждам,че си в 13 г.с,а термина ти е на 12.12.2008 Чудя се дали е възможно,защото аз съм за 5/6.12 а и аз съм в 12 г.с и 4 дена
Имаш ли снимчицата в компютъра или е само на хартийката.Ако я нямаш снимай самата снимка с телефон или цифров фотоапарат,качи я в компютъра и после ще ти обясня как да я сложиш тук.

# 288
  • Мнения: 781
Полът на бебето може да се види и сега, друг е въпроса, че гледащите не са особено в час с апаратурите.....

# 289
  • Мнения: 1 131
Цитат
Полът на бебето може да се види и сега, друг е въпроса, че гледащите не са особено в час с апаратурите.....
А на мен ми казаха,че било рано още  Thinking Аз и затова записах за средата на юни.

# 290
  • Мнения: 781
Не е рано. Толкова са им възможностите.....

# 291
  • Мнения: 19
И аз да се включа за Давидков. Знам, че той и Балев са най-добрите в диагностиката. Но Давидков винаги оплюва колегите си и едва ли не той е най-добрият и няма смисъл да ходим при другите. Аз лично съм паника и предпочитам да отида при Балев, защото за него знам, че е много спокоен и внимателен, за разлика от Давидков. А освен това има и разлика в цената на прегледа. Давидков иска да се отиде още в 6-7 седмица (по спомен), а Балев - в 12-13 и после 18-20. При Давидков по-лесно се записва час, който трябва да се потвърди два дена по-рано. И по телефона става. Докато при Балев се записват часове само в петък и то само седмица за седмица, освен това по телефона почти никога не можеш да успееш, защото не го вдигат, докато не запишат отишлите на място. Thinking

# 292
  • Мнения: 516
Кика, и аз това се чудех. На мен ми казаха ,че е момиче и се изумих, много рано ми се стори. И на когото каза, ми се смеят, не можело да бъде Rolling Eyes Няма да си измислям,я #Crazy

# 293
  • Мнения: 277
mimeto-rz да не се окаже,че с теб се познаваме.Аз също съм от Рз, но от 5 години не живея там.Като гледам сме на едни години а и нашия град все пак не е особенно голям. Simple Smile

# 294
  • Мнения: 1 131
desi_jul ти на какъв видеозон ходи,че ти казаха,че е момиченце.Ох и аз така искам момиченце Simple Smile

# 295
  • Мнения: 516
На обикновен видеозон, отидох след силни болки и контракции да видя дали е живо. А лекарката ме ошашка с това,че вижда пола. Тя е една от най-способните в Русе и досега е познавала с другите ми деца, но никога толкова отрано.

# 296
  • София
  • Мнения: 276
Има ли бъдещи майки от Люлин , ако може и 5 микрорайон Rolling Eyes
Поздрави на всички smile3525 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 preggo preggo

 Илияна Калоян ....АЗ .... Laughingможе би сме съседи??

# 297
  • Мнения: 265
 Peace и на мен ми казаха миналата седмица пола-мъж ще бъде Laughing

# 298
  • Мнения: 5
desi_jul  koя е докторката  която те е гледала?

# 299
  • Мнения: 781
На 2Д е най-добре да се гледат тези неща. 3Д е само за цвят. Т.е. да видите вие как изглежда бебето, но на него не се виждат важните за лекаря неща. Мазнейкова още 2005г ми каза, че за да гледа на 3Д или 4Д цената на прегледа трябва да е над 150лв.....сами си правете извод....

desi_jul, не се шашкай. Явно лекарката ти е учила когато е трябвало. Например,  полът може да се познае по костната система, която е различна при  жени и мъже. Може би затова още в 4м през 2005г Мазнейкова ми каза, че 100% е момиче, докато  другите я видяха в 9м. Бебето беше до края седалищно предлежание и никой не се наемаше с прогнози за пол.

Общи условия

Активация на акаунт