Плода на любовта през НОЕМВРИ ще покажа на света!

  • 10 201
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 167
Tink, мерси мила Hug. Аз по принцип съм теле и не се връзвам на такива коментари, ама вчера ми направиха голяма офанзива и както бях изпушила от работа ми дойде в повече.
Хриси, браво на теб, че си и отговорила и аз много ги обичам тези, които били директни и не можели да премълчават щот били много открити хора. Все си мисля, че простотията не може да се скрие зад откритостта.
Пък ти кат идваш до София, дай да пием кафе, малко шопинг чак пък да ме шамариш   Mr. Green Heart Eyes

# 241
  • София
  • Мнения: 191
Вале и аз съм теле и такива коментари направо... Twisted Evil
Ама не им се връзвай и си гледай спокойствието Heart Eyes и бебо да е спокоен Peace
То кога ще го усетиш ( за мен усещане е да го почувстваш как се движи, а не да се чудиш бебето ли е, стомаха и е) е ясно, че ще е когато е по-голямо и започне да те бута и т.н. Така, че това няма да е в близката седмица-две.

# 242
  • Мнения: 916
Хелоу и от мен  Mr. Green

Пепена, вчера те дебнах, дебнах да се появиш и накрая съм заспала  hahaha Joy  JoyТа честити ти розови гащи, дочака ги  Hug Сега остава и ноември да няма изненади в оследния момент  Mr. Green

Хриси, Валя, какви са тия хора бре.. Хриси, много хубаво с направила, че си и отговорила... Ние 4 години и кусур чакахме бебо да се накани да стане, и толкова доброжелатели такива ннеща ми наговориха, че аман   #2gunfire Та в един момент си казах, че повече сълзи няма да проливам зарад хорската простотия и спрях да си мълча.

Вале, горе-долу по едно и също време имахме съмнения, че усещаме бебо, сега и при мен изчезнаха. доки обаче каза, че в много редки случаи първескини го усещат толкова рано, и да го чакаме къмто 20 седмица.

# 243
  • Мнения: 17
Добро утро на всички бременнеещи Grinning
Радвам се че вчера всички ни радват само с добри новини newsm51
Честит празник на всички bg
Да ви питам нещо аз вчера ходих на диско,вие прави тели го или се въздържате ooooh!

# 244
  • Мнения: 30
искам розов щъркел Балев рече и тсече- "Тоз' път е мома " stork-girl
Пепенааа, браво!!!
Все се молех твоето бебче да е момиченце, да ги нашариш вече  Grinning
Честито!!!

Честито на всички, узнали пола

Добро утро  Grinning

# 245
  • Мнения: 398
Ха добър ви ден и от мен.Върви народе възродени........... bg
Пепена newsm44 newsm51-трябва да имате една мома, за цвят.Честито.
anutev, не мисля че там е много добре за бебо-пушаци разни.Но ако е много нарядко пък знам ли.Може би не е добре да се друсаш много. newsm78

# 246
  • Мнения: 57
Добро утро мами,Пепена-честито за розовите гащи newsm44 newsm44 newsm44,тъкмо ще си имате ,живот и здраве, и една малка глезана
Анутев и аз си ходя на дискотека,възползвам се от момента,защото сега още не ми личи,след около месец и това няма да правя.Гледам да съм седнала и да не танцувам много

# 247
  • Мнения: 17
Аз внимавам разбира се,но все пак се възползвам още малко от свободата ,че после ме чака пълно отдаване на това мъниче  Hug,пък как ще успявам да отделям внимание и на Викито и на бебо не знам.
А за гърдите и аз имам постоянни болки особено на зърната,аз по това разбирам че съм бременна и предния и този път.Само докато забременея и почват да болият и всичко ми е ясно   #Crazy

# 248
  • Мнения: 398
Явно всички са на разходка.Жива душа няма.
Едно кофти питане.Вече нямам запек, ходя си всеки ден, а ме мъчат едни хемороиди Cry
Направо не е за разказване.Дайте съвет с какво да ги мажа

# 249
  • Мнения: 30
Явно всички са на разходка.Жива душа няма.
Едно кофти питане.Вече нямам запек, ходя си всеки ден, а ме мъчат едни хемороиди Cry
Направо не е за разказване.Дайте съвет с какво да ги мажа
Май нищо не помага за тях... така съм чувала, макар че се лекуват вече и без оперативна намеса. Сподели с лекаря си, той ще даде съвет.
А аз на лични ще ти напиша едно бабешко средство, което не съм прилагала, но знам от баща ми, че действа...  Rolling Eyes

# 250
  • Попово
  • Мнения: 687
ВЪРВИ НАРОДЕ ВЪЗРОДЕНИ КЪМ СВЕТЛИ БЪДНИНИ ВЪРВИ    bouquet bg
благодаря ви за пожеланията и честитките Hug да ви се връща Wink Mr. Green

# 251
  • Мнения: 347
за хемороиди знам мазане с хепароид лечива
много било ефикасно

# 252
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета, и честит празник Heart Eyes

Честито на всички, разбрали пола на бебчетата си Hug

Аз съм при д-р Марков в понеделник и много се надявам всичко да е наред с бебето Praynig Утре ще пътуваме за София, ще останем 2 дни, ще си починем малко, ще напазаруваме, тъй че ще съчетаем полезното с приятното.

Елица, през първата бременност гинеколога ми ми беше изписал Pilex крем, на билкова основа е и помага. Питай твоя лекар най-добре.

Мале, Хриси, искрено се възмутих от коментара на твойта позната. Такваз злоба, такваз простотия, да имаш пушка и да стреляш, стреляш...

Момичета, за какви чашки D и E говорите, малеееееее #Crazy Аз почти не съм мръднала, все съм си на чашка B, ама и с първата бременност беше така, а толкова се надявах да се видя с голееееми цицори Cry Ще си остане несбъдната мечта, докато не сложа силикона hahaha
А според табличката за килограмите съм под нормата Sad

Айде чао и ще пиша да кажа резултатите от прегледа Hug

# 253
  • Мнения: 21
Честит празник на всички!
Пепена честито ти момиченце - много се радвам за теб.
Хриси егати простотията, как може да има толкова прости и нетактични хора.Хубаво си направила, че си я нахокала.
На мен гърдите ми също нараснаха и ме болят, но съм си още в чашка В. Имам чувството, че задните ми части растат по-бързо, а за кг. да не говорим. От една седмица съм на ограничителен режим, че се уплаших от видяното на кантара.

# 254
  • Мнения: 611
Лия , Ани тя простотията ходи по хората нали знаете , така че хич и не ме учуди тази реплика на тази ми ти особа , но беше доста нетактично при все че знае какво се е случило предния път  Close Но аз спрях да си го слагам вече  Whistling
Лия искам да те попитам за д-р Гамишев какво ще ми кажеш  Rolling Eyes Искам да отида на преглед при някой в Бс по нататък но съм в голяма чуденка при кой ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт