Плода на любовта през НОЕМВРИ ще покажа на света!

  • 10 192
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 789
На скрининга и на мен ми казаха,че плацентата ми е ниско прикрепена, но за този етап било нормално. Към 18 г.с се вдигала
Ако пък остане ниско разположена- трябва лежане

# 76
  • Мнения: 3 818
Валя, моят корем навсякъде расте Laughing
Нормално е и на височина, защото матката освен че расте и се вдига нагоре и избутва останалите органи.

# 77
  • Мнения: 7
Фреши аз не мисля,че ще разхождам моето бебче в тия студове,знам че ще трябва въздух,но....... newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 3 789
Нормално е и на височина, защото матката освен че расте и се вдига нагоре и избутва останалите органи.
Оттам ще да са и болките и напрежението, нали? newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 191
Мишле, аз ги пия сутрин, обед и вечер (но шпа) Simple Smile
Тонеска, браво мила за изследванията, много се радвам Hug
Lightblue, мерси, утре ще пиша или в събота Hug
Вале и моят на височина расте.  Simple Smile
Вие имате ли чувство, че коремите ви започват да растат много бързо вече Thinking (аз мисля,че много бързо расте тумбака от няколко дни) Laughing
Таткобарба, какви са твоите наблюдения с бъдещата мама (как е коремчето )? Simple Smile

# 80
  • Мнения: 483
Фреш, то зависи и от времето.Аз ще съм с второ ноемврийско бебе и мисля да си го разхождам.Когато родих каката 2006 г, времето беше пролет цялата зима, та като направи 10 дена и вече бяхме все по разходки.От 10 я ден трябва да се извеждат по малко, като се почне от 5 мин и така за около седмица се стигне до 15 мин на ден.После може и по повече.Важното е да не са минусови температури, да няма вятър и мъгла.За децата е полезно да са на въздух, дори толкова мънички.Щом са добре облечени няма страшно, а и в самата количка температурата е доста по-висока отколкото навън.Иначе мног се изнежва бебчето.Но ако хване някоя люта зима, ще си седим вкъщи.
Сори за дългото обяснение, но исках да кажа от опит, че не е страшно да разхождаш новородено през ноември  Peace

# 81
  • Мнения: 1
Мишле, аз ги пия сутрин, обед и вечер (но шпа) Simple Smile
Тонеска, браво мила за изследванията, много се радвам Hug
Lightblue, мерси, утре ще пиша или в събота Hug
Вале и моят на височина расте.  Simple Smile
Вие имате ли чувство, че коремите ви започват да растат много бързо вече Thinking (аз мисля,че много бързо расте тумбака от няколко дни) Laughing
Таткобарба, какви са твоите наблюдения с бъдещата мама (как е коремчето )? Simple Smile

Хмм ми да ти кажа честно тя още няма коремче така изразено като на бременна Simple Smile по ското прилича още на преяла Simple Smile Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 587
Мишле - аз го пиех докато не ми спря болката и като спря се обадих на доки - спряхме го постепенно. Сега го пия по 1-2 когато ме заболи само.

За фолиевата - имам цяла опаковка и доки каза, ако искам да я спра, ако искам да си я пия... Ще си я пия докато свърши - пари съм давала я  Grinning

За коремчето - моето е като в 6-ти месец - доста големичко и щръкнало и на горе и напред и на страни... Определено вече никой не се чуди бременна ли съм или напълняла...

# 83
  • Мнения: 119
Здравейте,аз скоро не съм писала,но ви чета най-редовно.Вчера бях на консултация и ми казаха пола на бебо,ще бъде мъж,много съм довона,защото вече имам момиченце LaughingСамо име не мога да измисля,нещо с мъжките имена съм зле,но имам време.Леко бременеене на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 611
Айдеееееееее още един мъж  Crazy Честито Мария  bouquet

Малеее  какво става с тези ноемврийчета бре , само мъже се навъдили Laughing
Моя корем е също както Сисето описва нейния Laughing И напред е щръкнал и се е заоблел абе не може да ме обърка човек Mr. Green

Вале юни месец ли ще ходите към морето мило Rolling Eyes Кажи къде ако не е тайна Heart Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте,аз скоро не съм писала,но ви чета най-редовно.Вчера бях на консултация и ми казаха пола на бебо,ще бъде мъж,много съм довона,защото вече имам момиченце LaughingСамо име не мога да измисля,нещо с мъжките имена съм зле,но имам време.Леко бременеене на всички!  bouquet  bouquet  bouquet
честито ти сини гащи Hug smile3525 smile3525

# 86
  • Попово
  • Мнения: 687

Пепенче да разкажеш после за прегледа,нали днес си при доц.Балев?

нееее, утре съм 15.45 ми е часа Simple Smile днес се обаждах само да го потвърдя  bowuu
за разходките ноември, съм напълно съгласна с lightblue стига да не е - сме навън, освен това количките си имат покривала, дъждобран (разбирайте найлон) и вътре бебето е на топло и защитено  Peace

# 87
  • Мнения: 3 818
Мария, честит ти мъж Simple Smile

Моето първо дете е пролетно и тогава беше много благодатно, таман стана топло и тя поотрасна, бяхме по цял ден навън.
Сега обаче нямам никакво намерение да си стоим вкъщи, моят опит показва, че децата са много по-издръжливи, отколкото ние си мислим. Дъщеря ми е все отвита, боса, гола, стояща на хладно, къпеща се във вода с всякакви температури и т.н. и точно това според мен я е калило много и е много здрава. Така че мисля и второто ми дете живот и здраве да го пусна да се бори с живота и температурите от малко Laughing

Мишле, най-вероятно са от това болките, там в корема ти сега става раволюция, матката тормози другите органи, другите органи тормозят матката, неравна борба е Laughing Мен ме заболява корема като преди менструация дори и в моментите, когато ми се ходи до тоалетна, просто има малко място и много  кандидати за него Wink.

# 88
  • Мнения: 483
Мария, честито за малкия мъж  Peace

# 89
  • Мнения: 7
нееее, утре съм 15.45 ми е часа Simple Smile днес се обаждах само да го потвърдя  bowuu
за разходките ноември, съм напълно съгласна с lightblue стига да не е - сме навън, освен това количките си имат покривала, дъждобран (разбирайте найлон) и вътре бебето е на топло и защитено  Peace
мила за мен днес е петък....... newsm78
Мария честито ти юначе!

Общи условия

Активация на акаунт