Наистина ли са секси?...тези

  • 11 511
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Нито Галя,нито Мария са родили.Галя ще роди всеки момент в края на деветият месец е,а Мария е в седмият месец.Ето я бременната Мария http://www.slava.bg/news/3188.html

# 16
  • Мнения: 6 417
Така като гледам...повечето от изброените ако не си видят името и снимката в някой вестник/списание и изпадат в депресия. Някои от тях си плащат, други разчитат на други работи. Чудя се как е пропусната Анн Джи.  Tired

# 17
  • Мнения: 4 371
Валя 78, благодаря!

# 18
  • Мнения: 10 758
Повече от половината ги чувам за пръв път.Другата половина не съм я виждала на живо.Не мога да определя.
Аз от списания не се влияя, там ги фотошопнат, тунинговат и не знам си кво още.

# 19
  • Мнения: 3 622
Повече от половината ги чувам за пръв път.Другата половина не съм я виждала на живо.Не мога да определя.
Аз от списания не се влияя, там ги фотошопнат, тунинговат и не знам си кво още.


И аз така  Peace Повечето имена нищо не ми говорят  newsm78

# 20
  • Мнения: 274
Как може...Моята любимка Венета Харизанова чак на 5то място...
А други мои любимки дори ги няма...

Добре поне, че в целия списък има една дама, която е имала щастието да докосне Силата, иначе категорично нямаше да призная класацията!

# 21
  • Мнения: 2 161
Цитат
1. Ваня Червенкова – мебелен салон “Буржоа”

Как пък не!Тя прилича на гардероб,а главата й на шамандура.

# 22
  • Мнения: X
За едни може да са секси,за други може да не са, относително е Hug

# 23
  • Мнения: 5 622
 Не мисля, че женската част може да сме особено обективни по повод сексапилът на дамите в класацията. Може би трябва да се изказваме само за мъжете, които присъстват там  Wink

Иначе на мен Аксиния ми е зверски секси, съмнява ме мъжете да я възприемат като анти такава  Laughing

# 24
  • Мнения: 5 940
Дали са секси или не, е въпрос на вкус. Проблемът е в селекцията. В България колкото по-кичозно е нещо, толкова по-лесно придобива популярност.

# 25
  • Мнения: 4 965
Да питам: какво прави Каролинчето в БГ класация? Confused

Иначе, едно 80% от хората са ми напълно неизвестни.

Съгласна съм само донякъде с:


...
III. Сексимвол на годината
...
2. Владо Карамазов
...

VII. Най-секси бизнесдама на годината

3. Деси Гръблева – “Горублянско ханче”
...


# 26
  • Мнения: 1 715
Деси Гръблева – “Горублянско ханче” newsm78
Кое и е сексито кривият нос?Виждала съм я в  “Горублянско ханче” изобщо не е секси.Висока и прегърбена.

# 27
  • Мнения: 5 622
Деси Гръблева – “Горублянско ханче” newsm78
Кое и е сексито кривият нос?Виждала съм я в  “Горублянско ханче” изобщо не е секси.Висока и прегърбена.


Понякога секси-то е в излъчването, формите и извивките на тялото и поведението. И "кривият нос" има най-малко общо с това  Wink

# 28
# 29
  • Мнения: 4 371
Иначе на мен Аксиния ми е зверски секси...
На мен ми е зверски противна в мутрата. И на живо съм я виждала.

Общи условия

Активация на акаунт