Наистина ли са секси?...тези

  • 11 549
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 435
Аз пък не разбрах коя е жената леопард, някой ще ми каже ли?

Предполагам че за манекенката Галена Димова става дума,тя беше с нещо тигрово.

Иначе обожавам Диляна.Аксиния също ми е много секси,Мария си е една хубава бъдеща мама,нищо че е с цигара,айде сега ССФ скочиха,понеже видиш ли,те не са пушили никога.Мария е толкова щастлива,че е майка,ходи на уч икище за бременни,запозната е за пушенето,голям проблем че е запалила една цигара,ужас,предлагам да я убием с камъни.
Златка беше много красива на церемонията,много ми хареса.

# 61
  • Мнения: 2 388
Аз пък не разбрах коя е жената леопард, някой ще ми каже ли?

Предполагам че за манекенката Галена Димова става дума,тя беше с нещо тигрово.

Благодаря. И по име не я знам. Явно просто съм назад с инфото. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 154
само диляна попова, и никой друг. особено ме потресе мара с цигара...отровителка!

# 63
  • Мнения: 4 435
само диляна попова, и никой друг. особено ме потресе мара с цигара...отровителка!

Да я убием с камъни,нали? Тук никоя от вас не е палила през бремеността си.

# 64
  • Мнения: 154
аз не пуша изобщо. нито преди, нито по време, нито след бременността.  Mr. Green мога ли първа да хвърля камъка?

# 65
  • София
  • Мнения: 1 105
Thinking Кои са тези хора!? И коя е тази водеща на "Господари на ефира"...  newsm78

Тази водеща водеше само една седмица, докато Зуека имаше ангажимент. Готина е мацката много,...но не и за водеща на такъв вид предаване!

# 66
  • Мнения: 4 435
аз не пуша изобщо. нито преди, нито по време, нито след бременността.  Mr. Green мога ли първа да хвърля камъка?

Който иска да хвърля. Mr. Green А тя е страстна пушачка,и не очаквам да не запали  нито една цигара.Майка ми примерно е пушила по цигара на ден или два,дайте да я убия сега.

# 67
  • Мнения: 2 759
                       Съгласна съм с повечето, поне горе-долу, само в класациите за водеща, бизнесдама и манекен няма нищо читаво. Другите са ми горе-долу ок. Аксиния, Галя и Диляна са ми фаворитките.

# 68
  • Мнения: 2 448
Няма ли някъде сайт със снимки по тази класация, че да ги видя поне кои са? Така по имена не ми говорят много повечето.  Rolling Eyes

# 69
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
секси - друг път Whistling с малки изключения

# 70
  • Мнения: 649
Само някои от тях ми харесват и ги намирам за секси. Златка честно казано трябва да  е в друга класация, то в тая изтривалка що народ се избърса. Мария е много готина и много горда, че ще става мама и много ми харесва.

# 71
  • Мнения: 3 447
само диляна попова, и никой друг. особено ме потресе мара с цигара...отровителка!

Да я убием с камъни,нали? Тук никоя от вас не е палила през бремеността си.
Проблемът е, че е толкова тъпа да пуши някъде, където със сигурност ще я снимат.

# 72
  • Мнения: 4 435
само диляна попова, и никой друг. особено ме потресе мара с цигара...отровителка!

Да я убием с камъни,нали? Тук никоя от вас не е палила през бремеността си.
Проблемът е, че е толкова тъпа да пуши някъде, където със сигурност ще я снимат.

Не,не е това проблемът й.Просто не е лицемерна да се крие да пуши другаде,и да се пази да не я снимат,както биха направили повечето,заради хорските приказки после.

# 73
  • Мнения: 274
Бизнес дамите по кво са оценени? По милиони ли, по красота ли, по цялостно творчество ли? Щото ако е само по красота, близо до нас има една дама, собственичка на бакалия - страшна красавица. Ходя да си купувам цигари само късно вечер, когато затваря и е освободила продавачките. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 234
С ето този: http://www.zazz.bg/play:8b4107a2 съм излизала на времето, когато още беше фотограф, а не модел  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт