Какво направихте с детските дрешки и играчки

  • 16 719
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
О.момичета.. Hug. Постоянно мисля дали да се разделя с нещата на Мишел,но сърце не ми дава.Имам чувство,че така нищо няма да ми остане от нея. Немога даже да разгледам снимките но всичко ще си пазя

# 31
  • Мнения: 3 621
О.момичета.. Hug. Постоянно мисля дали да се разделя с нещата на Мишел,но сърце не ми дава.Имам чувство,че така нищо няма да ми остане от нея. Немога даже да разгледам снимките но всичко ще си пазя

тя ще е винаги в сърцето и в мислите ти , независимо дали дрешките и играчките и са при тебе  Hug Hug Hug  но щом ще се чувстваш по-добре , запази ги

# 32
  • Мнения: 7 111
О.момичета.. Hug. Постоянно мисля дали да се разделя с нещата на Мишел,но сърце не ми дава.Имам чувство,че така нищо няма да ми остане от нея. Не мога даже да разгледам снимките но всичко ще си пазя

тя ще е винаги в сърцето и в мислите ти , независимо дали дрешките и играчките и са при тебе  Hug Hug Hug  но щом ще се чувстваш по-добре , запази ги
Съвсем права е Нефертити.
Къщичката на голямата ти майчина обич към Мишел в сърцето ти ще бъде винаги с теб. Вещите са преходни. Докато имаш нужда от тях, ще ги съхраняваш.  Hug

# 33
Миличка mishelkrasteva  Hug , направи това което желае сърцето ти.
Цвети имаше много много дрехи,играчки и непрекъснато й купувахме.Много любими неща взе със себе си, а всичко останало прибрахме,нищо не изхвърлихме,сърце не ни дава.И силно се надявам скоро пак да ги ползваме, дано господ ме дари с много внуци,а моето Цвете винаги ще си остане първото и най-обичано.
За теб мое Цвете Flowers Rose Flowers Rose
За всички малки ангелчета Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не бях купила нищо...нямах ехографски снимки....не си взех експертизата...нищо...само спомена и ...спомена.
Минаха пет години...но не забравям датата 11.04.
Терминът ми тогава беше....в деня в който родих Слави.

# 35
  • Мнения: 108
Благодаря ви момичета.Вие ме правите по силна.Когато съм във форума виждам че имам подкрепата на приятелки,макар и да не съм ви виждала.Благодарение на вас се опитвам да не се отказвам от живота,а да продължавам напред.Вие ми давате силата да вярвам,че един ден ще имам друго детенце,което да получи цялата любов ,с която не успяхме да дарим Мишел.Тя получи само една малка порция от любовта ни,за краткото време през което беше до нас.






  Flowers Rose Flowers Rose за малкото ми ангелче
 Flowers Rose Flowers Rose за всичките и приятелчета на небето

# 36
  • Мнения: 210
Бях си взела всичко от първа необходимост. Така старателно подредени, нагласени готови за употреба Cry ...........  доста неща раздадох, но има такива с които не мога и не искам да се разделя и аз си ги гледам от време на време когато имам нужда да си поплача

# 37
  • Мнения: 825
И аз си ги гледам, и то много често. Гледам си ги и си плача, но така ми е добре. Не искам да се разделям с нищо, което е купувано с толкова любов и очакване на моето слънчице. Ще си ги пазя за другото детенце, дай боже скоро  Praynig

# 38
  • Мнения: 108
Марморанке, пожелавам ти го от все сърце Скоро, когато си готова и когато Бог реши едно малко същество да ти донесе най- голямото щастие  Hug Hug

# 39
  • Мнения: 825
Благодаря ти мила. Само това ще осмисли живота ми. Сега живеем ден за ден със съпруга ми, колкото да минават дните.

# 40
  • Мнения: 108
 Hug знам  Hug

# 41
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Не мога да се разделя с нищо негово. Не искам!
Това значи да призная пред себе си, че го няма вече, а аз знам, че той е до мен!
Всичко негово е навсякъде около мен, имам нужда да виждам дрешките му, да ги гушкам, да ги мириша. Мъка ми е да ги гледам празни, но да ги няма за мен ще е още по-мъчително.
Направила съм си му кътчета в къщи и те за мен са нещо свято! Sad

http://www.picvalley.net/u/13/3181_787.JPG
http://www.picvalley.net/u/13/3182_807.JPG

# 42
  • Мнения: 108
 Hug   о искрице

# 43
  • Мнения: 3 016
Искрице  Hug  щом така се чувстваш по -добре..... Аз махнах и кошара и всичко останало, но моето бебе не се бе докоснало до тях. Дори не можа да влезне в нашия дом .Мъка голяма...................

# 44
  • Разград
  • Мнения: 377
Прочетох и тази болезнена тема. Аз бях купила само комплект за изписване, защото все още беше много рано - в началото на седмия. Него го подарих после на една бъдеща мама. Имаме много снимки и то най-вече от сватбата, защото тогава бях бременна в пети месец. Когато на 12.09.2006г. загубихме и то не едно бебе, както си мислехме, а близнаци - момченца бях съкрушена. Снимките стоят, но аз имам много по-голям подарък и това е моята дъщеричка, която се указа че е зачената на 12.09.2007г. Тя е моят дар от моите две ангелчета. Аз поне така приемам нещата и знам че те са до нас и пазят своята сестричка.
Всеки е постъпил както сърцето и душата му диктува. Няма правила и норми за такова нещо. Пожелавам на всички много щастие и всеки да гушне бебче много скоро.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт