Какво направихте с детските дрешки и играчки

  • 16 725
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 794
Барби, съжалявам, мила!

Аз след дълги колебания и терзания какво да правя и въпреки съветите на свекърите ми да раздадем нещата на бебка /бяхме й купили всичко, включително и количка и розово креватче/, реших, че не искам и не мога да се разделя с тези така скъпи за мен вещи, които са единствената ми връзка и спомен от нея! Ще ги ползвам за следващото ми детенце, няма как да му донесат лош късмет, напротив. Не знам обаче, как ще реагирам, когато трябва да ги видя отново, предстои да разбера някой ден...

# 61
  • Мнения: 510
Барби никога незная какво да кажа в такива моменти
Съжалявам за огромната ти загуба Cry
Ние сме тук ...с теб,и всички тук сме сестри в тази голяма болка

# 62
  • Мнения: 3 016
за ангелчето  ти
                              Барби , Hug те и страдам с теб .
Знам колко е трудно мила .И аз като теб родих моето малко момченце ,вече ангелче с доста увреждания, благодарение на една Бургаска докторка която ми почерни живота завинаги ..................

# 63
  • Мнения: 3 166
Барби,  Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 1 941
Мила Барби, Hug
 Cry

# 65
  • Мнения: 138
аз  също си бях купила всичко за бебо. нямам сили да ги раздам или прибера. детската стая за бебо си стои така хубава, подредена,но....празна.даже количката,леглото и всички останали неща си седят на видно място неприбрани, просто нямам сили да се разделя с тях, просто като ги погледна ми напомнят за моето слънце, не искам да се разделя с този спомен.

# 66
  • Мнения: 384
 Flowers Rose Flowers RoseПриеми и мойте най-искрени съболезнования!!!Не се преживяват нашите мънички душички но,трябва да продължим нататък!
Днес моето красиво и добро детенце щеше да навърши 6м.,ще се пръсна от мъка!

Дано почиват в мир и макар далеч от мама да са добре!!! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 67
моят син беше голям като почина,но аз пазех някои негови дрешки от детството му.извадих ги да си ги видя и да потъгувам и да си спомня моето малко момченце.в този момент доиде една племенница на мъжа ми заедно с детенцето си също момченце.то като видя дрешките и пожела самичко да ги носи.веднага облече някои от тях и макар да му бяха големички отказа да ги съблече.приех го като знак.извадих и всички останали през годините играчки,някои от тях счупени.племенничето хареса и тях ивъпреки увещанията на маика си нарами ги в една голяма торба по-голяма от него и реши да си ги носи в къщи.подарих му ги от сърце.душичката ми.а после много често само искаше да идва при мен ,разпитваше за батко си,прибра му итетрадките,фулмастерите и всичко което можах да изровя.като го гледах да играе връщах се назад в годините и все едно че виждах сина си.и още нещо,само не ми се смеите.на няколко пъти се объркваше като вместо лелче ме нарече мамо....жалко че живеят в друг град и не съм ги виждала оттогава.но пък е и по добре ,защо да го обърквам детето.но в сърцето ми има място и за него.исъм си казала че винаги ще му помагам от сега нататък.....та така,ако някое детенце пожелае нещо от вещите на дечицата ви даите им ги.чрез тях нашите деца продължават да живеят 1swing

# 68
Много съжалявам за загубата ти. Аз загубих моето момиченце преди година и нещо.
болката е неописуема.
бях помолила майка ми да скрие всичко вкъщи, нищо да не виждам. Памперсите дадох след време на едно бебче, дрешките запазих, но аз така и не бях купила много. И аз като харесам дрешки подарявам на децата на приятелки. 
сега се моля само бременността ми да мине леко, не като предната и да си родя живо и здраво детенце. Стискайте ми палци. Praynig

# 69
  • Мнения: 3 016
сега се моля само бременността ми да мине леко, не като предната и да си родя живо и здраво детенце. Стискайте ми палци. Praynig

Пожелавам ти го от цялото си сърце!

# 70
  • Мнения: 510
 Praynigстискам ти палци и всичко ще бъде на ред,сигурна съм

# 71
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
gerymery Имаш и от мен  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 72
  • Мнения: 3 621
сега се моля само бременността ми да мине леко, не като предната и да си родя живо и здраво детенце. Стискайте ми палци. Praynig
Пожелавам ти го от цялото си сърце!
Моля се и вярвам, че този път всичко ще завърши щастливо

# 73
  • Мнения: 825
Praynigстискам ти палци и всичко ще бъде на ред,сигурна съм
  Praynig

# 74
  • Мнения: 198
Praynigстискам ти палци и всичко ще бъде на ред,сигурна съм
  Praynig
Praynig Hug И аз се присъединявам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт