Къде в Бургас може човек да си поръча кухня за вграждане?!

  • 20 032
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Grinning с две думи кухня по поръчка може да си избираш цвета канта  размера и т. н.
Много остроумно. Peace Но гледай да се включваш и с подходяща информация, а не с разсъждения върху фундаменталния въпрос - Вградена ли е кухнята, по поръчка ли е?

# 16
  • Мнения: 950
Фирми има много в моя район ,но как да препоръчам някоя Rolling Eyes като не съм я изпробвала и ако имате проблем да не ме споменавате с лошо  Flutter 
За ул. "Сливница " говоря  Wink има поне 10 на брой  /само имената им не знам  Whistling /

# 17
  • Мнения: 9 709
Хубавото им е, че работят с материали на Салекс, производител на ПДЧ и МДФ плоскости с оригинални десени. Ето и телефон: Навора, 056 826709. /За кухня, дълга 3 м. с вратички от МДФ ми дадоха цена 1850 лв./
Ще следя темата, все още търся. Иска ми се да имам поне 4-5 оферти, за да мога да преценя и избера.

Само за информация и дано да съм полезна -Салекс не са производители на ПДЧ и т.н.  Купуват ПДЧ-то, с които работят основно от Кроношпан, както и от една неска фирма. Кухненските плотове, които продават са също основно на Кроношпан и едни немски (не се сещам в момента името на фирмата). За съжаление тези, които са 40мм са малко като модели. Повечето са 25мм.

# 18
  • Мнения: 3 621
http://mibo.dir.bg/_wm/basic/?df=12&dflid=3

аз препоръчвам Мибо декор, правиха нашите мебели и сме много доволни. И като качество и като спазване на срока

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 91
аз препоръчвам Алфа Дизайн офиса им е на Сливница тел.819490, два пъти сме поръчвали при тях много са коректни, изпълняват си сроковете и добре работят нямам забележки

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
Препоръчвам фирма "АБВ и син" - Сарафово. Направиха нашата кухня. Много съм доволна. Цените са много добри в сравнение с повечето в Бургас.
http://abv-and-son.com/bg/za-nas.htm

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте ще препоръчам ЕСТИЛО на ул.''Гладстон''19

# 22
  • Мнения: 163
Веднага се включвам и аз  Grinning Grinning
Аз нашета кухня си я поръчах във Валдо, но още не е готова, за това не мога да кажа за качеството.
В шоурума им видях, почти това което търсех в готов вид и за това се спрях на тях.
Когато ми я докарат и поставят ще ви пиша подробности, за срокове, качество и т.н.  Wink

# 23
  • Мнения: 150
АЙ ПИ ДИЗАЙН на ул.Цар Симеон1 №68/бившата Републиканска/ работят перфектно,можете да си поръчате ел. уредите, и всичко което ви интересува Wink

# 24
  • Мнения: X
Ние я поръчахме в Макронекс (Тимбърленд), това се намира до Мастерхаус. Не съм очарована- сложиха ми най-елементарните механизми, въпреки че се бяхме разбрали за телескопични. Бутилиерата и чекмеджетата са по-тесни от мястото за кото за предназначени и ред др неща.
Сега трябва да поръчам гардероб за спалнята, но няма да е от тях. Чудя се от къде?  newsm78

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ще използвам темата да попитам къде в Бургас продават механизми за кухненски шкафове?
В магазин ГРАС, срещу ЧИЧО САМ в Краснодар, а и зад Младежкия има малко магазинче с турски и много по-евтини механизми!  Peace

# 26
  • Мнения: X
Ще използвам темата да попитам къде в Бургас продават механизми за кухненски шкафове?
В магазин ГРАС, срещу ЧИЧО САМ в Краснодар, а и зад Младежкия има малко магазинче с турски и много по-евтини механизми!  Peace

На Сливница, преди светофара за младежкия, ако влизате от Мария Луйза (то то др неможе вече,защото е еднопосочна улицата), пада се вляво, магазина на Хенкел- евтини са, има голям избор и са хубави.

# 27
# 28
  • Мнения: 75
Благодаря на всички, споделили с мен инфо  bouquet
Днес ще обикалям да видя какво има.

Общи условия

Активация на акаунт