Къде в Бургас може човек да си поръча кухня за вграждане?!

  • 20 058
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 8

Здравейте

питам вас,защото знам,че няма кой да е по запознат с каквато и да е тема от всичките Мами тук:)
Понеже отдавна живея в София,а майка ми си е в Бургас,откъдето съм всъщност и от седмици вече се опитвам да намеря по интернет сай или някаква фирма,информация за фирми в Бургас,които правят вградени кухни по поръчка. Идеята ми е да и направя подарък с такава,но не искам като отида вкъщи да съм като в небрано лозе:(  искам да съм подготвена   
Обаче ударих на камък:( все едно тоя град не съществува. С по-голям успех ще успея да си поръчам хавански пури онлайн от женския пазар,но мебелните фирми там са кът!   

  Помагайте!:) ще съм ви много благодарна:)
 

# 1
  • Мнения: 970

Здравейте

питам вас,защото знам,че няма кой да е по запознат с каквато и да е тема от всичките Мами тук:)
Понеже отдавна живея в София,а майка ми си е в Бургас,откъдето съм всъщност и от седмици вече се опитвам да намеря по интернет сай или някаква фирма,информация за фирми в Бургас,които правят вградени кухни по поръчка. Идеята ми е да и направя подарък с такава,но не искам като отида вкъщи да съм като в небрано лозе:(  искам да съм подготвена   
Обаче ударих на камък:( все едно тоя град не съществува. С по-голям успех ще успея да си поръчам хавански пури онлайн от женския пазар,но мебелните фирми там са кът!   

  Помагайте!:) ще съм ви много благодарна:)
 


Версо ооД
Бургас ул.Индустриална 1
тел./факс 056/84 10 93
GSM:088 780 33 25
email:versobs@abv.bg

# 2
  • Мнения: 8 999
И аз се интересувам. Може би вече съм пускала поне две теми, но отзивите са много слаби. Или в този форум не пишат бургаски майки, или този град наистина не съществува.
Мога да ти препратя координати на една фирма, която ми беше препоръчана. Дори се обадих и ми направиха примерна оферта, която като цена ме устройваше, но не мога да гарантирам за качеството. Хубавото им е, че работят с материали на Салекс, производител на ПДЧ и МДФ плоскости с оригинални десени. Ето и телефон: Навора, 056 826709. /За кухня, дълга 3 м. с вратички от МДФ ми дадоха цена 1850 лв./
Ще следя темата, все още търся. Иска ми се да имам поне 4-5 оферти, за да мога да преценя и избера.

# 3
НАШАТА Я ВЗЕХМЕ ОТ ЕДНА ФИРМА КОЯТО СЕ НАМИРА  ДО БОРИСОВАТА ГРАДИНКА, НА ЪГЪЛА НА ИВАЙЛО И ЦАР БОРИС

НЕ Е ГОЛЯМА ФИРМА НО СМЕ МНОГО ДОВОЛНИ
БЪРЗА ЧИСТА И КАЧЕСТВАНА РАБОТА И НА СНОСНА ЦЕНА

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 497
Препоръчвам Морато мебел.Малко късно ги открихме и си направихме само кухнята при тях,но съм много доволна.Имат сайт.

# 5
  • Мнения: 2 388
Нашата е от M&M. Сега не се сещам обаче къде им беше новия адрес. newsm78

# 6
  • Мнения: 90
Нашата е от M&M. Сега не се сещам обаче къде им беше новия адрес. newsm78

Може би имаш предвид "М2М". Аз също си поръчах кухнята при тях. Доволна съм и като цена, и като изпълнение. Знам, че се преместиха от ул. Кирил и Методий, но имам мобилния на Милен, който едва ли е сменен, така че ако някой проявява интерес, да ми пише ЛС.

# 7
  • Мнения: 2 388
Нашата е от M&M. Сега не се сещам обаче къде им беше новия адрес. newsm78

Може би имаш предвид "М2М". Аз също си поръчах кухнята при тях. Доволна съм и като цена, и като изпълнение. Знам, че се преместиха от ул. Кирил и Методий, но имам мобилния на Милен, който едва ли е сменен, така че ако някой проявява интерес, да ми пише ЛС.
Същите имам предвид. Незнам защо така и не научих как се пише точното име на фирмата. Sad
Почти съм сигурна, че се премстиха на "Христо Фотев" ( ново наименование на някоя улица ). Simple Smile
И да, телефонът на Милен не е сменен. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 92
вградени кухни по поръчка???  Shockedне че се заяждам но уредите са вградени не кухнята

# 9
  • Мнения: 2 388
вградени кухни по поръчка???  Shockedне че се заяждам но уредите са вградени не кухнята
Вградената кухня може да се проектира специално за вашето помещение, така че да използвате пространството максимално. Друго предимство е, че няма пролуки и луфтове, където да се събират отпадъци и да не можете да ги изчистите лесно, а там спокойно и необезпокоявано да се населяват нови нежелани обитатели, като хлебарки и други гадинки.

За хората, които искат всичко да им е по собствен проект – неповторимо и уникално, вградената кухня има още едно предимство, че могат да избират сами декоративните кантове, материала и цвета на плота, вида на шкафовете и т. н. Разбира се за всяко собствено решение се плаща по-скъпо, но може би пък когато всичко е готово ще ни бъде по-приятно да готвим и по-вкусно да си похапваме.

Ето ти например хората как пишат из нета. Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Зависи с какво време и финанси разполагате - нашата е от http://www.rilus.bg/. Сравнително скъпа, чакахме я доста време, но много ми харесва, използвахме максимално наличното пространство, стана точно такава, каквато я исках.

# 11
  • Мнения: 8
Жестоки сте!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ще започна да действам и каквото и инфо да имам ще ви го споделя:)

# 12
  • Мнения: 8
Здравейте! Намерих много фирми в Бургас тук:

http://goldenpages.bg/bg/directory/businesses/%CC%E5%E1%E5%EB%E8 … %D3%D0%C3%C0%D1/1

# 13
  • Мнения: 75
Ще използвам темата да попитам къде в Бургас продават механизми за кухненски шкафове?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 92
 Grinning с две думи кухня по поръчка може да си избираш цвета канта  размера и т. н.

# 15
  • Мнения: 2 388
Grinning с две думи кухня по поръчка може да си избираш цвета канта  размера и т. н.
Много остроумно. Peace Но гледай да се включваш и с подходяща информация, а не с разсъждения върху фундаменталния въпрос - Вградена ли е кухнята, по поръчка ли е?

# 16
  • Мнения: 950
Фирми има много в моя район ,но как да препоръчам някоя Rolling Eyes като не съм я изпробвала и ако имате проблем да не ме споменавате с лошо  Flutter 
За ул. "Сливница " говоря  Wink има поне 10 на брой  /само имената им не знам  Whistling /

# 17
  • Мнения: 9 791
Хубавото им е, че работят с материали на Салекс, производител на ПДЧ и МДФ плоскости с оригинални десени. Ето и телефон: Навора, 056 826709. /За кухня, дълга 3 м. с вратички от МДФ ми дадоха цена 1850 лв./
Ще следя темата, все още търся. Иска ми се да имам поне 4-5 оферти, за да мога да преценя и избера.

Само за информация и дано да съм полезна -Салекс не са производители на ПДЧ и т.н.  Купуват ПДЧ-то, с които работят основно от Кроношпан, както и от една неска фирма. Кухненските плотове, които продават са също основно на Кроношпан и едни немски (не се сещам в момента името на фирмата). За съжаление тези, които са 40мм са малко като модели. Повечето са 25мм.

# 18
  • Мнения: 3 621
http://mibo.dir.bg/_wm/basic/?df=12&dflid=3

аз препоръчвам Мибо декор, правиха нашите мебели и сме много доволни. И като качество и като спазване на срока

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 92
аз препоръчвам Алфа Дизайн офиса им е на Сливница тел.819490, два пъти сме поръчвали при тях много са коректни, изпълняват си сроковете и добре работят нямам забележки

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
Препоръчвам фирма "АБВ и син" - Сарафово. Направиха нашата кухня. Много съм доволна. Цените са много добри в сравнение с повечето в Бургас.
http://abv-and-son.com/bg/za-nas.htm

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте ще препоръчам ЕСТИЛО на ул.''Гладстон''19

# 22
  • Мнения: 163
Веднага се включвам и аз  Grinning Grinning
Аз нашета кухня си я поръчах във Валдо, но още не е готова, за това не мога да кажа за качеството.
В шоурума им видях, почти това което търсех в готов вид и за това се спрях на тях.
Когато ми я докарат и поставят ще ви пиша подробности, за срокове, качество и т.н.  Wink

# 23
  • Мнения: 150
АЙ ПИ ДИЗАЙН на ул.Цар Симеон1 №68/бившата Републиканска/ работят перфектно,можете да си поръчате ел. уредите, и всичко което ви интересува Wink

# 24
  • Мнения: X
Ние я поръчахме в Макронекс (Тимбърленд), това се намира до Мастерхаус. Не съм очарована- сложиха ми най-елементарните механизми, въпреки че се бяхме разбрали за телескопични. Бутилиерата и чекмеджетата са по-тесни от мястото за кото за предназначени и ред др неща.
Сега трябва да поръчам гардероб за спалнята, но няма да е от тях. Чудя се от къде?  newsm78

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ще използвам темата да попитам къде в Бургас продават механизми за кухненски шкафове?
В магазин ГРАС, срещу ЧИЧО САМ в Краснодар, а и зад Младежкия има малко магазинче с турски и много по-евтини механизми!  Peace

# 26
  • Мнения: X
Ще използвам темата да попитам къде в Бургас продават механизми за кухненски шкафове?
В магазин ГРАС, срещу ЧИЧО САМ в Краснодар, а и зад Младежкия има малко магазинче с турски и много по-евтини механизми!  Peace

На Сливница, преди светофара за младежкия, ако влизате от Мария Луйза (то то др неможе вече,защото е еднопосочна улицата), пада се вляво, магазина на Хенкел- евтини са, има голям избор и са хубави.

# 27
# 28
  • Мнения: 75
Благодаря на всички, споделили с мен инфо  bouquet
Днес ще обикалям да видя какво има.

Общи условия

Активация на акаунт