За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 594
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 668
В момента съм комби, да не кажа пикап. Сутрин паля мнооого трудно и потеглям на първа, разбира се, никоя здрава кола не потегля с нещо друго Crossing Arms Надявам се да съм здрава кола Laughing Обслужват ме в оторизирам сервиз, защото освен едрогабаритна, съм скъпа. Частите са ми ужасно скъпи, труда още повече, въобще подръжката ми е много голяма цифра в момента:ooooh: Надявам се стопанинът да не ме смени поради този факт. Също така се надявам, когато през лятото се сдобием с още едно малко тротинетче, отново да стана малката френска кола-бижу, която бях Flutter
Така описана те оприличих на Ролс - Ройс Фантом  Peace
Мотае се един в квартала и често го наблюдавам  Laughing


Колкото до мен -

Сутрин съм някакъв стар дизел на - 15 градуса - голям зор  Simple Smile
Запаля ли обаче , потеглям на първа и се движа , като средностатистическо Пежо 206 - средна работа демек...
Към обяд вече съм истинско бижу - Ауди RS , ама хайде 4 -ка , че съм слабичка
Първият инжинер беше слаба ракия за моята класа
Забравих да кажа , че съм и куатро , но със задната имам проблем - не включвам  Crossing Arms въпреки , че сервизът ми е класен и оторизиран ...
тестдрайвът е прекрасно нещо  Laughing

Моята кола е с двойно турбо.....Ама ми се иска да има два двигатела с двойно турбо- за 1,2,3,4,5 и задна.... Mr. Green
Хубаво ! Ама дано и интеркуулер да  Laughingимаш

# 61
  • Мнения: 1 400
Не съм ви чела ама да си кажа = аз съм смартче Mr. Green Мъненко, вре се навсякъде, гори малко, ама пък скъпоо Whistling Flutter
Паля от раз. Стига да не ми се е омешало горивото Crazy Не пуша...много. Манивелкаа...може Mr. Green И понеже съм дребно- няма място за много пътници bowuu

# 62
  • Мнения: 1 008
Аз съм Кайен. Бърз, достъпен и класен. Обичам да ме карат на задна, обичам като ме карат да не забравят какво карат.
Лошото е,че съм модел 1982г., т.е. вече съм старичка и нямам нищо против да ме тунинговат.
Във връзка с темата се сещам за един виц:
Три приятелки:
-Моят мъж е като S класа, вози бавно, елегантно и внимателно.
-Моят пък е като Ферари. Вдига 100 за 3 секунди, кара бързо, но е голям адреналин.
Третата:
-Моят е като Москвич.
-????
-Без смукач, не ще да пали.

Общи условия

Активация на акаунт