Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6

  • 61 567
  • 681
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 435
Измих си днеска косата с TONUCEA-та на Рене и съм доволна Peace Мека и бляскава е,утре отивам да видя какво още да взема Crazy
Като се замисля колко пари давам за козметика за коса,направо Shocked,пък чак не ми е разкошна...И тоя термичен цимент и аз ще си го взема най-накрая просто ме притеснява,че за 150 мл е много скъпо,а пък аз обичам да се клепам,ама ще го чакам в ягодката да се появи Flutter

# 586
  • Мнения: 77
здравейте! някой знае ли в кои салони продават керастес ?
хаха забравих да пиша в Плоовдив

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 19:48 от geri1977

# 587
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Може ли някой да ми каже от къде в София бих могла да се сдобия с така препоръчваният термичен цимент на Kerastase

 Embarassed а някой може ли да ми каже къде във Варна да го намеря? ooooh! пробвах в няколко салона и ме изгледаха подозрително Crazy

Студио К...в Гръцката махала някъде беше... Peace

# 588
  • София
  • Мнения: 7 910
И тоя термичен цимент и аз ще си го взема най-накрая просто ме притеснява,че за 150 мл е много скъпо,а пък аз обичам да се клепам,ама ще го чакам в ягодката да се появи Flutter

sladurka, той е толкова икономичен, по толкова мъничко се слага, че може и години да го имаш.  Crazy

# 589
  • Мнения: 3 435
И тоя термичен цимент и аз ще си го взема най-накрая просто ме притеснява,че за 150 мл е много скъпо,а пък аз обичам да се клепам,ама ще го чакам в ягодката да се появи Flutter

sladurka, той е толкова икономичен, по толкова мъничко се слага, че може и години да го имаш.  Crazy

А така може вече Laughing ще го чакам в ягодката Flutter
Няма да взема да си събера пари за едни ц*ц/,ама за косата що пари давам Whistling

# 590
  • София
  • Мнения: 7 910
И тоя термичен цимент и аз ще си го взема най-накрая просто ме притеснява,че за 150 мл е много скъпо,а пък аз обичам да се клепам,ама ще го чакам в ягодката да се появи Flutter

sladurka, той е толкова икономичен, по толкова мъничко се слага, че може и години да го имаш.  Crazy

А така може вече Laughing ще го чакам в ягодката Flutter
Няма да взема да си събера пари за едни ц*ц/,ама за косата що пари давам Whistling

И аз съм същата, накуп си бях купила четири серии- шампоан и маска на Керастаз, това са 400 лв.  ooooh! Blush
И това без да броя стилизаиращите продукти.  Whistling

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Взех си Naturia на РФ, исках мостра на маска, но естествено нямаха /от нито една серия/ Crossing Arms
Лято било, хората в отпуски, дрън-дрън. Ще трябва с връзки да си търся  Mr. Green
Иначе си харесах Okara за боядисана коса

# 592
  • София
  • Мнения: 7 910
Аз исках и Фито да тествам, а те пък изобщо нямат тестери.  Crossing Arms

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Маските на Фито имат тестери, на шампоани не съм виждала  newsm78

# 594
  • София
  • Мнения: 7 910
Маските на Фито имат тестери, на шампоани не съм виждала  newsm78

Ооо, а на мен ми казах, че изобщо нямат. Ясно, значи ще потърся обезателно.  Wink

# 595
  • Мнения: 215
Момичета, age resistance шампоаните дали са подходящи и за по-млада коса? Ако просто искам да я укрепя и придам плътност (не че вече не съм като бухал, но си искам още) дали е подходящо да ползвам, защото мисля че сигурно са по-силни от тези които са просто за обем  newsm78

Да си задам питанката отново Simple Smile

# 596
  • Мнения: 1 049
аз си продължавам с питането от миналата страница, дано някой ми отговори... CrazyЗначи, мога ли да използвам термичният цимент, при положение, че косата ми не е много изтощена и как се проявява ефекта му - в смисъл- изправя косата при пресата, но прави ли я по-твърда, има ли някаква фиксация, омазнява ли, слепва ли косъма,може ли да навреди на нормална коса??Мерси предварително. Heart Eyes
Сега точно се измих с шампоана на Рене за суха коса и сложих маската на Лореал Проф.-доволна съм, косата ми е мека, лека, не толкова суха, определено имат ефект Peace

# 597
  • София
  • Мнения: 7 910
Момичета, age resistance шампоаните дали са подходящи и за по-млада коса? Ако просто искам да я укрепя и придам плътност (не че вече не съм като бухал, но си искам още) дали е подходящо да ползвам, защото мисля че сигурно са по-силни от тези които са просто за обем  newsm78

Да си задам питанката отново Simple Smile

Zookey, няма значение възрастта, тази маска е за изтощена коса, ако твоята не е такава, има вероятност да ти е прекалено силна.

# 598
  • София
  • Мнения: 7 910
аз си продължавам с питането от миналата страница, дано някой ми отговори... CrazyЗначи, мога ли да използвам термичният цимент, при положение, че косата ми не е много изтощена и как се проявява ефекта му - в смисъл- изправя косата при пресата, но прави ли я по-твърда, има ли някаква фиксация, омазнява ли, слепва ли косъма,може ли да навреди на нормална коса??Мерси предварително. Heart Eyes


 
Термичния Цимент си е стилизиращ продукт, ползва се при всякакъв тип коса, няма значение, дали е изтощена или не, той просто предпазва, има термозащита.
Косата може да се начупва с него на къдрици, може и да се изправя с преса, може и да се ползва само със сешоар.
Няма фиксиращ ефект, никакво втърдяване на косата, по- скоро стои по- плътна.
Не омазнява, не слепва косата, при изправяне с преса я прави идеално права без обем.
Не може да навреди на никакъв тип коса, напротив това е точно продукт, който защитава и предпазва косата.

# 599
  • Мнения: 3 435
аз си продължавам с питането от миналата страница, дано някой ми отговори... CrazyЗначи, мога ли да използвам термичният цимент, при положение, че косата ми не е много изтощена и как се проявява ефекта му - в смисъл- изправя косата при пресата, но прави ли я по-твърда, има ли някаква фиксация, омазнява ли, слепва ли косъма,може ли да навреди на нормална коса??Мерси предварително. Heart Eyes


 
Термичния Цимент си е стилизиращ продукт, ползва се при всякакъв тип коса, няма значение, дали е изтощена или не, той просто предпазва, има термозащита.
Косата може да се начупва с него на къдрици, може и да се изправя с преса, може и да се ползва само със сешоар.
Няма фиксиращ ефект, никакво втърдяване на косата, по- скоро стои по- плътна.
Не омазнява, не слепва косата, при изправяне с преса я прави идеално права без обем.
Не може да навреди на никакъв тип коса, напротив това е точно продукт, който защитава и предпазва косата.
Така,така приказвай,ще се вкарвам аз пак в разход Mr. Green
А ползвал ли е някой копринения шампоан и балсам на РФ? Запазвал ефекта на изправената със сешоар коса Whistling

Общи условия

Активация на акаунт