Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6

  • 61 566
  • 681
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 7 910
момичета, посъветвайте ме моля каква маска да си взема за суха, руса коса на кичури. Косата ми е много гъста, но с тънък косъм. И още нещо : откъде в Пловдив мога да се сдобия с продукти на Рене Ф. ? Мерси предварително

Точно на Рене Ф. можеш да тестваш, имат серия за суха коса.  Wink

# 571
  • Мнения: 234
Иля  Heart Eyes, чакам с нетърпение отзивите ти за маската на Карите.  Hug А пък гела мисля, че и на мен ще ми свърши добра работа, защото винаги като си вързвам косата ми щръкват тук- там някакви кичурчета, които не знам как да пригладя. Hug

# 572
  • София
  • Мнения: 1 956
Имате ли отзиви за това студио EXES?

# 573
  • Мнения: 3 435
Днеска си взех TONUCEA-та на Рене,ще споделям впечатления Peace Хвърлила съм око и на копринения балсам з аподреждане на косата Mr. Green

# 574
  • Мнения: 1 049
момичета, посъветвайте ме моля каква маска да си взема за суха, руса коса на кичури. Косата ми е много гъста, но с тънък косъм. И още нещо : откъде в Пловдив мога да се сдобия с продукти на Рене Ф. ? Мерси предварително

Точно на Рене Ф. можеш да тестваш, имат серия за суха коса.  Wink



мерси, Иля, заредих се с някои нещица вече Heart Eyes Смятам да пробвам и термичният цимент, на каква цена се продава в салоните, някой знае ли? Косата не ми е много изтощена, просто е суха заради кичурите, дано да не сгреша с него.... newsm78 Twisted Evil

# 575
  • София
  • Мнения: 7 910
момичета, посъветвайте ме моля каква маска да си взема за суха, руса коса на кичури. Косата ми е много гъста, но с тънък косъм. И още нещо : откъде в Пловдив мога да се сдобия с продукти на Рене Ф. ? Мерси предварително

Точно на Рене Ф. можеш да тестваш, имат серия за суха коса.  Wink



мерси, Иля, заредих се с някои нещица вече Heart Eyes

Я, бързичко, сподели, какви са новите придобивки.  Flutter Hug

# 576
  • Мнения: 1 049
маската на Лореал Проф. Интенсиф рипеър,  маска на Дукре-лактокерат и подхранващ шампоан Карите на РФ.Исках да си взема и др. неща на Рене /балсама след слънце, маската от Карите, но нямаше вналичност ...Затова се плескам с различни марки, но трябваше да действам Blush
А, пробвах 2 пъти и маската за коса на Евтерпа, която успях да намеря,но на мен ми е слаба, поне не ми омазни косата слава богу  Tired

Ще пробвам и др.неща на Рене, много съм навита на тази марка...
Циментът за коса подходящ ли е за средно изтощена коса или ще ми навреди? ooooh!

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 01:00 от mamaLina

# 577
  • София
  • Мнения: 7 910
маската на Лореал Проф. Интенсиф рипеър,  маска на Дукре-лактокерат и подхранващ шампоан Карите на РФ.Исках да си взема и др. неща на Рене /балсама след слънце, маската от Карите, но нямаше вналичност ...Затова се плескам с различни марки, но трябваше да действам Blush
А, пробвах маската за коса на Евтерпа, на мен ми е слаба, но поне не ми омазни косата Tired

Ще чакам да споделиш отзиви за Дукре и РФ.  Hug

# 578
  • Мнения: 215
Момичета, age resistance шампоаните дали са подходящи и за по-млада коса? Ако просто искам да я укрепя и придам плътност (не че вече не съм като бухал, но си искам още) дали е подходящо да ползвам, защото мисля че сигурно са по-силни от тези които са просто за обем  newsm78

# 579
  • Мнения: 145
Моля, не ме порицавайте, че използвам темата, но може ли някой да ми каже какво яде, пие или си маже на главата, че да му расте по- бързо косата?

# 580
  • Мнения: 77
Използвам геритамин нео и си слагам два пъти в седмицата маската с тривитаминол

# 581
  • София
  • Мнения: 7 910
Моля, не ме порицавайте, че използвам темата, но може ли някой да ми каже какво яде, пие или си маже на главата, че да му расте по- бързо косата?

Аз не пия и не си мажа косата с нищо особено, но се храня единствено и само по здравословен начин, основно със зеленчуци и плодове.  Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 861
Може ли някой да ми каже от къде в София бих могла да се сдобия с така препоръчваният термичен цимент на Kerastase и ориентировъчна цена  Praynig? В strawberry не го намирам  newsm78
По-специално ако имате представа къде да го открия в Лозенец, Ив. Вазов, Стрелбище или центъра  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

# 583
  • София
  • Мнения: 7 910
Може ли някой да ми каже от къде в София бих могла да се сдобия с така препоръчвания термичен цимент на Kerastase и ориентировъчна цена  Praynig. В strawberry не го намирам  newsm78


Провери в салоните на Кало, цената му е 45 лв.  Peace

# 584
  • Мнения: 1 919
Може ли някой да ми каже от къде в София бих могла да се сдобия с така препоръчваният термичен цимент на Kerastase

 Embarassed а някой може ли да ми каже къде във Варна да го намеря? ooooh! пробвах в няколко салона и ме изгледаха подозрително Crazy

Общи условия

Активация на акаунт