Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 25 077
  • 360
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 069
Хахаха, Верич, честито трето малко мъжле... Ще си хортуваме с теб заедно и ще си роптаем срещу мъжете.... и след време дай боже срещу снахите  rotfImao rotfImbo rotfImao

Аз на всички, които ме оплакват, че имам само момчета им отговарям, че никоя друга жена не може да се похвали, че четирима мъже я обожават едновременно без да си пречат на любовта...  Hug Hug Hug

Добре дошли на новите попълнения и от мен!

# 166
  • Мнения: 3 638
Добре дошли на всички нови бъдещи мами  Hug Много нови попълнения си имаме напоследък  Simple Smile

Велизария , браво че вече се гушкате вкъщи! Тренирай сега на спокойствие - където 2 там и 3!  Да нагушкаш бебоците Hug

Търсеща съвет, както са ти казали и другите мами, нормално е да минаваш през такива периоди, когато всичко ти се струва много трудно, особено през бременността  Naughty Още си спомням как ме присвиваше корема като започнех да чета за раждането, за грижите, за проблемите на бременността ooooh! Да не говорим за шока, когато моята съвсем неочаквана бременност се оказа двойна!!! Добре че поне таткото прие новината много щастлив  Simple Smile
Не се доверявай много на писанията в интернет и във форумите, а и като гледам най-хубавите темички си си избрала Laughing Ние тук понякога сме склонни само да се оплакваме, а никой не пише и за това колко сме щастливи с дечицата си и колко прекрасни мигове ни носят  Simple Smile
Аз също живея в чужбина, със съпруга ми тук сме съвсем сами и си гледам дечицата без никаква помощ от самото начало имах малко помощ само седмица след раждането. И повярвай ми ежедневието ми не е "неспирен кръговрат от храненета,памперси,укротяване на рев,търчане в различни посоки и години безсъние" Simple Smile Раждането на Джордана и Мариза не се отрази отрицателно на отношенията със съпруга ми - напротив, мога да кажа, че връзката ни е още по-силна. Лично аз като жена се чувствам наистина удовлетворена от факта, че станах майка и то на 2 деца едновременно. Не се случва на всеки и имаш всички основания да се чувстваш специална! В Азия считат, че близнаците носят щастие и са дар от бога. Аз също смятам, че е така! Когато сутрин се събудя и видя двете усмихнати личица, които ме гледат от креватчетата знам, че започва поредния шеметен ден - но какъв ден!!!



# 167
  • Мнения: 1 209
Хахаха, Верич, честито трето малко мъжле... Ще си хортуваме с теб заедно и ще си роптаем срещу мъжете.... и след време дай боже срещу снахите  rotfImao rotfImbo rotfImao

Аз на всички, които ме оплакват, че имам само момчета им отговарям, че никоя друга жена не може да се похвали, че четирима мъже я обожават едновременно без да си пречат на любовта...  Hug Hug Hug

 smile3532 ще бъдем най добрите свекърви, горките снахи  smile3511 newsm29 afwitch

# 168
  • Мнения: 1 069
Верич, трай си - аз до тогава ще издам наръчник "Какво не трябва да прави свекървата", за да сме наистина най-добрите свекървища  Joy Joy Joy

# 169
  • Мнения: 88
Момичета много ми е забавно с вас... Laughing Laughing Laughing и благодария за хубавите пожелания!!!
Имам въпросче към момичетата: От вчера ми е адски гадно и повръщам като луда, а досега не съм имала някакви нерасположения... възможно ли е да е от това,че от онзи ден мъниците подритват или просто е от храната?

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 12:03 от Double with Cream

# 170
Здравейте от мен и
много щастливи мигове на родилите мамчета  newsm53
а на новопочувствалите двойната бременност- спокойни и безпроблемни месеци на очакване  preggo
Моите бебки са станали вече по 2кг и повече, но не ги пускам да излизат още.
Датата за секцио ни е 28,07,08.
то и аз не пиша много  но къде изчезна МАЛЕНА, тя беше активна.
много благодарности на Кака Мая- тя си знае.
Развълнува ме "госта"- но моят коментар е само че дъгоочакваните бременности каквито са на повечето от нас са дар божи и да си даваме кураж , защото това "трудно щастие сме чакали".

# 171
  • Мнения: 68
kalu, за къде си планирала секциото?

Щото и ние ще сме някъде по това време (още не сме определили дата) и ако си в АГ-то може да се засечем.  Peace

# 172
  • Мнения: 4 589
martusha може да е нещо от храната. На мен ми прилошава само като съм гладна, но вече не ми се гади както в началото. Но сега гледам да си имам винаги нещо в чантата и пия много вода и сок, най-вече от вишна и ябълка. Пий течности и дано ти мине скоро.

# 173
мами, споделете при вас как беше с ритането
моире бебета направо играят футбол
вчера например до 4:00 не можах да заспя защото в корема ми се водеше война  Crazy Crazy Crazy Crazy
при вас по-кротки ли бяха бебоците или аз съм единствена която я побъркват с часове #Crazy

# 174
  • Мнения: 3 638
Ами и моите ритаха доста, чак ми става хубаво като си спомня  Simple Smile Мариза беше отляво и като легнех на нейната страна постоянно протестираше и започваше много да мърда и да рита. Затовя спях почти само на дясната страна. Там Джордана търпеше сестра си отгоре и кротуваше и аз поспивах Simple Smile

# 175
  • Мнения: 88
А мойте пък риткат от няколко дена и все още ми е едно смешничко, но и аз като се обърна на една страна към единя, той се бошува и не ми дава да лежа на тази страна....а и той е по-палавият, другият е по-кротичък и не се бошува много много, та за сега се търпи, пък за напред каквото сабя покаже с мойте мишлета baby_neutral baby_neutral

# 176
  • Мнения: 88
А за гаденето явно е от храната вече ми няма нищо,ям  си като разпрана.
     nikolina-pikolina мерси за съвета... newsm51

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 20:24 от martusha

# 177
  • София
  • Мнения: 803
Велизария, честито , много се радвам за Вас, мноооогоооо да се гушкате и скоро да си дойде и най-малкият мъж!!!! Да сте си комплект в къщи всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошли на всички нови мами!!! Hug Hug Hug
Нелка много мъдро, това с четворната любов  без пречки, чак еротично ми прозвуча  Joy Joy Joy

# 178
  • Мнения: 212
roksi77   добре дошла и леко добременяване. при нас ще ти хареса  bowuu

kalu    Wink
 

# 179
  • Мнения: 306
И аз като zornica_t се интересувам как е минало раждането - нали и трите сме от "отбора" на Александров. Joy

Ами не успях да родя нормално. Много исках, но нещо се изплаших в последния момент. Док искаше да предизвика раждане и аз реших, като ще е предизвикано, да си направя секцио. Честно казано се чувствах като парцал първите дни и не знам дали беше по-леко от нормалното раждане. Гадното е че не ми даваха бебките. После на третия ден ми казаха че ще ми дадат само едната, защото да съм свикнела, че ходих да разправям на педиатрите че си искам и двете бебета. Александров е много готин, свърши си работата човека както трябва, възстановявам се много добре и нямам проблеми.
 За кърменето обаче не получих никаква подкрепа от персонала и акушерките там. Напротив, непрекъснато идваха и ми се караха, сякаш съм в детската градина, как не си храня децата, как затова не наддавали, как нямало жена дето да успее да изхрани две бебета наведнъж и прочие глупости. Караха ме насила да им давам добавка, едната акушерка веднъж направо ми взе детето от ръцете и му изля насила шишето в гърлото, щеше да го удави направо. Много зле ми действаха психически и нямах търпение да се приберем в къщи. Заради това, че се оставих да им дават добавката сега имаме проблеми с кърменето и децата не искат да сучат, а имам кърма. #2gunfire
Иначе освен дрешките, които си бях предвидила ми се наложи да си донеса и шишета за АМ, защото техните са ужасни поне 30-годишни и текат като порой, бебките само се давиха и повръщаха с тях. Така, че ако имаш възможност да си предвидиш на мен шишенцата ми бяхя много полезни.

Общи условия

Активация на акаунт