Къде срещнахте половинката си?

  • 17 966
  • 203
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 569
  Запознахме се на самолета Simple Smile

# 106
  • Мнения: 569
  Запознахме се на самолета Simple Smile

# 107
  • Мнения: 118
 Запознахме се на самолета Simple Smile
На крилото на самолета?

# 108
  • На село
  • Мнения: 873
В едно писмо го срещнах преди повече от 17 години - тогава такова понятие като Интернет изобщо не съществуваше. Обаче имаше един младежки вестник "Диалог", в който публикувах едва ли не на майтап една обява "Търся приятели". Писахме си 7-8 месеца преди да решим да се срещнем. Влюбихме се още на първата среща - 16-годишни хлапетии, а след 4 години се оженихме. Всички писма от тогава (а те са доста внушително количество) грижливо се пазят, разбира се  Simple Smile.

# 109
  • Мнения: 10
Хм, запозна ни братовчедка ми, тя ходеше по това време с брат му. Обаче започнахме да излизаме 1 година след това, след като се срещнахме в неговия клуб. И от тогава-все заедно-5 г... Blush

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Срещнахме се по стълбището във входа на моя приятелка Laughing. Беше любов от пръв поглед. По късно се установи, че ще пътуваме заедно до Пловдив и стана тя каквато стана Wink

# 111
  • Мнения: 940
Запознахме се в Интернет, когато бяхме на 16--лапешка работа. Нищо сериозно около година, но още щом го срещнах, знаех, че ще се оженим един ден.

Е, ето сега сватбата тропа на вратата ни. Естественно, не сме били заедно през всичките години откакто се запознахме на онзи слънчев 20-ти Май.

Но е факт, че сега сме по-щастливи от всякога. Joy

# 112
  • Мнения: 1 259
Аз бях ученичка в училището, където преподаваше... Wink

# 113
  • Виена
  • Мнения: 725
В дискотеката.Влюбих се в него от пръв поглед  Heart Eyes.Просто отидох при него и му казах,че искам да се запознаем Blush.Беше петък 13 ти  Flutter.За някой фатален,но за мен най щастливият ден в живота ми!

# 114
  • Мнения: 5
Бяхме колеги  Grinning работихме заедно 1 година преди това. Той нямаше сериозна връзка, а аз се разделих с предишния / след поредната изневяра, скандали, ревове и 5 години  Sad /  Започнахме да ходим на кино, пица... и това е Simple Smile Сега караме 3-та година Simple Smile Стискайте палци да не е поредното разочарование

# 115
  • Мнения: 1 804
на купон, на който въобще не ми се ходеше  Laughing

# 116
  • Мнения: 233
Беше шофьор във фирмата в която работех тогава и колежките постоянно ме бъзикаха за това че и двамата сме ергени и можело да се получи нещо.Ама аз така и не обръшах внимание нито на него нито на тях.След година се срещаме случайно в едно кафе и оттам нататък гаджета и вече женени от 7г. и 3мес.

# 117
  • Мнения: 2 498
Запознахме се в ресторант Heart Eyes

# 118
  • Мнения: 690
Запознахме се в работата. Станахме гаджета няколко месеца след като той напусна.

# 119
  • У нас
  • Мнения: 304
Открихме се в университета на изпита по музика ,когато той ме попита:Как беше изпита,колежке?" - след този въпрос : newsm53 -17 години щастливи заедно .Наистина вярвам в любовта от пръв поглед,аз съм типичен пример за това (как да не повярва човек).Не си представям живота без Него   loveuuu

Общи условия

Активация на акаунт