Къде срещнахте половинката си?

  • 17 995
  • 203
  •   1
Отговори
# 120
  • гр.София
  • Мнения: 362
С моята половинка се запознах в Университета, по-точно за първи път го видях в коридора на 3 блок в ТУ, оказа се че сме в един поток,  същата седмица бяхме на купон (беше Октомври), и мишлето ни се роди през Октомври Grinning. Страшно много си го обичам  Heart Eyes вече 13 години Blush.

# 121
  • Мнения: 514
В службата!Първоначално не му обърнах внимание а се оказа любовта на живота ми!

# 122
  • София
  • Мнения: 605
в клуб "Строежа" в Студентски град, но и двамата не бяхме студенти там. Любов от пръв поглед Laughing

# 123
  • Мнения: 569
 Запознахме се на самолета Simple Smile
На крилото на самолета?
Не на крилото , но на борда на самолета...
Работехме в авеолиния и той ми беше супервайзор на екипажа Embarassed
Аз не му обърнах внимание първоначално, но той казва че е знаел от пръв поглед , че аз съм тази , която е търсил Joy
Пилота на съответния полет и до днес разказва, как мъжа ми е проглушил ушите им , че един ден ще се ожени за мен... поканихме го на сватбата за компенсация Grinning

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 16:51 от Dina767

# 124
  • гр.София
  • Мнения: 362
 Запознахме се на самолета Simple Smile
На крилото на самолета?
Не на крилото , но на борда на самолета...
Работехме в авеолиния и той ми беше супервайзор на екипажа Embarassed
Аз не му обърнах внимание първоначално, но той казва че е знаел от пръв поглед , че аз съм тази , която е търсил Joy
Пилота на съответния полет и до днес разказва, как мъжа ми е проглушил ушите им , че един ден ще се ожени за мен... поканихме го на сватбата за компенсация Grinning

 smile3501 браво на пилота и той сигурно има пръст

Вашето си е било любов във висините  Grinning

# 125
  • София
  • Мнения: 1 511
Работя в Езиков център. Преподавам английски и езин слънчев ден той влезе в класната стая да учи английски....след курса дъра-бъра....сватба и така. Mr. Green

# 126
  • Мнения: 489
 Запознахме се на купон в студенски град и оттогава 9 години сме заедно, започнахме 10-та. За мен не беше любов от пръв поглед, но се оказа човека за когото се омъжих.

# 127
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
И ние сме от скучните - на работа.
Мислех, че тези "уредени" срещи и сватосвания са загубена работа, но ...... много хора ме обориха .Важното е   txtloves   да има!

# 128
  • Мнения: 8
Съученик ми е от гимназията, но не сме били близки тогава. Миналата година, 10 години след завършването, се видяхме за първи път от бала и след 1 месец вече бяхме заедно Simple Smile

# 129
  • Мнения: 196
в едно кафе в Студ.Град  Two Hearts Two Hearts Two Hearts,за него беше любов от пръв поглед,за мен от 2-ри newsm62

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 143
В интернет! И след 4 месечно търпение от негова страна и малко хитринка се видяхме и.....вече 3 години и нещо се "гледаме",дори живеем заедно.  Heart Eyes

# 131
  • София
  • Мнения: 2 430
служебно Cryизглежда малко скучно ама за мен си беше най-романтичното и "конфузно"запознаване!Аз не бях прочела правилно фамилията му,а тя беше малко особена и реших,че е чужденец!По-скоро поляк Embarassedзащо идея си нямам ,но с такова впечатление останах,и започнах да му говоря бавно ,като на "бавноразвиващ се" Embarassedпитах дали разбира всяка моя дума,а  той през цялото време докато говорех мълчеше и ме гледаше шокирано Laughing Laughingза капак му казах,че е научил много добре българският език Embarassed Laughingслед целия ми монолог...........................след като разбрах,какъв ГАФ съм направила умрях от срам и го избягвах да се срещаме,а той ме покани на обяд.................... Laughing Laughing Laughing

# 132
  • Мнения: 337
Най-добрата ми приятелка беше влюбена в него .Постоянно ми говореше за него , водеше ме там , където работеше за да го види , ходехме по състезания на , които и той участваше , но и двете не го познавахме лично , само гледахме отстрани Laughing . После така стана , че тя се запозна с негов приятел и някаква любов заформиха , а мен и него ни запознаха покрай техните срещи. И като пламна една ти любоффф .....
От връзката на приятелката ми нищо не се получи, макар , че в момента е омъжена за друг негов приятел Grinning
А ние с мъжото , вече 15 години сме заедно .Днес дори имаме годишнина от сватбата -13 години.

# 133
  • Мнения: 113
в интернет - вече звучи толкова банално  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 591
Ние се запознахме в интернет и разговорите ни бяха толкова приятелски...много хуаби Simple Smile и въобще не съм имала намерението да се виждаме, но...и така шест години и половина вече сме заедно и скоро ще сме трима  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт