Най-обича на ръце да заспива АВГУСТкото зверче!

  • 8 461
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!!!

Честито на новите ни християнчета и на сладуркото на Мариетка  bouquet

Бейби, каймата е мляно телешко месо.И аз не си падам по купешката, ама понякога и такава е яла Ивон.

Ние днес цял ден бяхме на вън.Ходихме до Банкя с едни приятели.Беше супер, ама много се изморихме Crazy
Сега папахме кремче на алете с добавено от мен бананче и чакаме да стане време за банята.
Мами за Южния , аз няма да успея, че сме на консултаця от 14 ч, точно тогава, но за Зоо-то ще гледам да дойдем.

Ето и снимки от днес:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=128
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=127
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=126
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&photo=125



# 46
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Пиванова, Радостче, честити ви християнчета.  Hug
Галка, браво на детето!  Peace И все напред да върви оттук нататък.  Hug
Ния, честит ти рожденик на патерица.   bouquet
Бейби, много е хубаво гащеризончето и много добре му стои на очичките.  Heart Eyes
Бобче, стискам палци.  fingerscrossed Цените във Варна по кръчмите незнам, но ако са като в София много зависи от мястото и яденето. Тоест двама души може да се нахранят както с 15-20 лева, така и 70-80 да не им стигнат. По принцип от братовчед ми, който е варненец, но сега живее в София знам, че колкото и странно да звучи във Варна, особено в заведенията по крайбрежната алея е по-евтино отколкото в мръсната ни столица.  newsm78 Поне той така казва.  Thinking

# 47
# 48
  • Мнения: 361
Еййййййййййййй, страшен е Яни Hug Hug Hug
Аз имам такова розово и престилчица също.Еххххххххххх, кога беше това newsm78

# 49
  • Мнения: 243
Еййййййййййййй, страшен е Яни Hug Hug Hug
Аз имам такова розово и престилчица също.Еххххххххххх, кога беше това newsm78
Нали  Blush Аз помня, че имам и такава торбичка с която ходех на детската градина - розова с Пинко розовата пантера по средата... ееех спомени, спомени  Blush

Бобче да се включа и аз по темата за цените  Blush
Салатите са около 5-6 лв, предястия - 7-9 лв, основно - 10 - 25 лв, десертите -4-6 лв, бутилка вино - 15-30 лв. Цените са ориентировъчни  Crazy
 Hug

# 50
  • Мнения: 1 554
ЛУЛУ,братов4ед ти е прав за заведеният на плажа Peace

# 51
  • Мнения: 65
Здравейте мили мами,

Нещо не се справям да си организирам програмата да пиша по-често, но ви следя най-редовно.
За срещичката в Южния сме на линия, само ще помоля ако не ви притеснява, някоя мама да ми пише мобилно тел. на лични за да мога да ви открия, ако нещо закъснеем, не че планувам, но всичко се случва Simple Smile

Иначе чета че си имаме 2 нови християнчета,  PIVANOVA, radostche_plovdiv  да са ви живи и здрави дечицата!!!
baby_illy- мноооого сладък Яни с това гащеризонче, аз сега се замислих че май аз не съм носила такова, но торбичка си имах Simple Smile
Adriana_d - много са симпатични бебчовците, седят като големи хора на пейката и сигурно обсъждат другите бебета

# 52
  • Мнения: 1 554
Бейби или ,аз имах такава пристилка в детската градина Joy ех споменииии... голям сладур много 4аровна усмивка има Hug

Пиванова 4естито ви християн4е Hug

# 53
  • Мнения: 1 216
Днес е тържествен ден!
Перси и Ясен - кръстени!
Гого и една мацка  Wink (още е тайна) проходиха!
baby_illy, ретро мода да, а знаеш  ли че има чисто нови произведени бутикови френски дрешки, които са толкова ретро, че да те напуши смях!
MEGI, Ivy, Niya мерси! Ния ЧРД на мъжо!
 Mr. Green

# 54
  • Мнения: 65
Честито на православните християнчета! Да са живи и здрави!
Галка, браво на Гого! Направо ви завиждам, а ние сме като локумче!
Ния, да ти е жив и здрав!

Днес беще страхотен ден! Борис имаше турнир по футбол в Зимния дворец, емоциите бяха невероятни,.
Следобяд пък нашите приятели от Варна ни бяха на гости, беше супер приятно! Такива уикенди обичам, пъллни с емоции!
Надявям се и вашият уикенд да е бил такъв!

Лека!!!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 738
Ние сега се прибрахме гледахме Титаник и след ова хапнахме в едно ресторантче Party

Честити ни нови християнчета! Hug Heart Eyes

Галка,браво на момчето Party Hug

Шоши,само тайни имаш ти  Mr. Green

Пиванова,аз имах Пулпит 20 дни преди да родя и знам какъв ад е Rolling Eyes ooooh!Дано бързо го излекуват! Praynig Hug

Лека на всички! Hug

# 56
  • Мнения: 82
Честито на християнчетата Перси и Ясен!ПИванова,много готинко си разказала за кръщенето,стана ми и на мен едно веселко,само това за зъбчето е кофти,но ще мине!
Галка,честито на проходилото малко човече!
Бейби,наистина много му отиват на Яни тези ретро гащета,аз пък не помня да съм носила такива,но имах престилчица!
Момичета,много ви благодаря за отговорите на моя въпрос.Поне сега знам,че има и други спящи по малко през деня дечица,макар че си мисля че два часа са си малко за тяхната възраст!Ментинка мисля че ме пита за спането в количката-тотално ми го отказа,иска на леглото и на тихо и спокойно,за това сле кухнята бързам да се приберем,за да папа и ляга,след това пак сме навън!Още веднъж благодаря ви,а също благодаря и за поздравите за зъбчето ни,дано всички излизат така,както това със съвсем леко кривене!
Лека и спокойна нощ момичета!

# 57
  • Видин
  • Мнения: 685
Лека нощ и приятни сънища Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 243
Ааааа, спитееееее  Naughty Бързо строй се в две редици за физ.зарядка  Crazy Mr. Green Айде от мен да мине - по едно кафе преди това  Mr. Green


baby_illy, ретро мода да, а знаеш  ли че има чисто нови произведени бутикови френски дрешки, които са толкова ретро, че да те напуши смях!
Thinking сигурно има.. не ми се мисли за какви пари иде реч  Whistling
Димяни заслужаваше ли си филма  newsm78 Сигурно е хубаво да отмориш и разпуснеш една вечер  Party

# 59
  • София
  • Мнения: 3 845
Здравейте Hug.
Пиванова, Радостче, честити ви християнчета.
Галка, браво на детенце за прохождането.
Сирена, честито ви зъбче tooth. Да са здрави и бели.
Дивена, ще те гледам в "Горчиво", ама неразбрах утре (27.05) или на 27.06 е предаването newsm78?
И Аничка е в отбора на беззъбите Rolling Eyes.
За Южния мисля, че ще успеем да дойдем, но допълнително ще пиша в случай, че нещо се провали.
За спането, и Ани спи през деня малко. Сутрин ако не сме навън спи 2 часа, а следобед точно 45 мин. Mr. Green, а ако сме навън (тя не може да спи навън, че е много любопитна и може да изпусне нещо интересно hahaha), спи 30 мин. и следобед спи по около 2 часа.
Заглавието е много подходящо за нашия случай Whistling.
Яни и Ивон са големи сладури Heart Eyes.
Чао и приятен ден на всички  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт