Най-обича на ръце да заспива АВГУСТкото зверче!

  • 8 466
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 229
Бейби мерси за кафето   food010
Честити 10 месеца на Ния, Надежда и моя Гого newsm04
Честити 9 месеца на Александър, Калина и Кирил newsm04

И сега да почерпя за нашите 10 месеца:

# 61
  • София
  • Мнения: 5 743
Честити 9 и 10 месечета! Heart Eyes Hug

Бейби,хареса ми  Peace

Айде,ние отиваме да закусваме  bowuu

# 62
  • Мнения: 514
ДобрУтрО!

Сирена--Честито зъбче ! newsm47

ООООО още нови малки и сладки христянчета виждам в отбора!Пиванова, Радостче---Честити да са ВИ! bishop bishop

baby_illy ---Мерси за кафетоооооооо   love001

Галка--Само напред и нагоре да покорява света !!! smile3501

Ади-снимките са много сладки! smile3525 smile3525

Какво друго ........АААА мами пратете ми и на мен някой тел.за да мога да се свържа с вас като пристигнем утре!
Ще дойдем ако не излезне нещо в последния момент!

Марти --на 27.06. ще се излъчва!!!

Ние също сме безъбчета но не й се кося!Все ще и пораснат!
Момичета голями жеги настават май! newsm78 newsm78 newsm78
Да чиститя днешните месечинки!Да растът здрави и мнооооого щастливи дечицата!

ГАЛКА - МАЛКА ---Мерси за почерпката! Hug

# 63
  • Мнения: 195
Добро утро! Мерси за кафенцето,baby_illy! Готова за физ.зарядката Grinning
Ние сме на крак от ранни зори ooooh!
Пиванова, Радостче- честити ви християнчета!    bouquet
Браво на проходилите, хайде коя е момата Mr. Green

Честити месечета на сладурите днес! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 3 388
Добро утро! Честити месечета  Grinning

Боб4е, не знаех, че си започнала работа. Много се радвам, дано да си доволна от разнообразието  Hug Когато дойдем, може да се видим във Варна  Sunglasses Аз тези дни ще вземам новите билети, че още не съм решила кога да тръгвам и колко да стоя- исках около 2 месеца, но нещо ще намаля, че и много дружки се изнасят в чужбина точно по това време- лИбоФ голяма  Mr. Green

Ние сме на педиатър малко по-късничко, а аз съм толкова болна, че съм на антибиотик! Не бях се поболявала от година и половина, а антибиотик не бях вземала .... нямам вече спомен откога  ooooh!

Сами ходи около масата- бягам да го спасявам и да мием наакано дупе - ние от вчре пробваме едни памперси-гащички- как се казват, не знам, baby pants  Wink

# 65
  • Мнения: 243
 bouquet Честити месечета на милите ни рожби Ния, Гого, Надежда и Александър, Калина и Кирил  bouquet
                                        Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 229
За другото прощъпулче си мисля че е Катерина на Мимсат  Thinking. Тя е доста напред с материала  smile3521

Бейби хайде в парка  1stroller. Аз след малко съм там  Wink

# 67
  • Мнения: 243

Бейби хайде в парка  1stroller. Аз след малко съм там  Wink

Яни току-що заспа  Tired Ако се събуди скоро ще дойдем, но ако си дремне повечко ще излезем след като се напапа  Whistling Мисля, че може и да успеем преди обяд  Peace Ще ти звънна като излезем  Hug

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Добро утро и от нас.
честити месечинки на празнуващите днес, много да радват и слушкат мама и тате.
Аз сега пийвам едно кафенце,защото продължаваме да сме от не спящите.Стоим си и с четири зъба от доста време.На консултацията миналия месец Стилиян го изкараха,че е отслабнал с 200гр. и не е пораснал изобщо.Обяснението на педи беше,че се движи повече и е нормално.Но аз се притесних и му давам повече да яде.
Иначе е голяма беля.Миналия ден падна с проходилката и много се изплаши.В момента къса едни списания и много се е съсредоточил.
честито на кръстените Перси и Ясен.
Ние запазихме час за 8 юни (живот и здраве)да направим кръщенето.Малкия като види непознати,реве и очаквам голям рев във църквата.
Галка-честито ви прохождане,започва гоненето при вас и още по-големите бели.
Аз тъкмо си мислих,че докато ни е нямало и някой ще е проходил.
Приятни разходки днес.

# 69
  • Мнения: 3 388
Galka, честито прохождане!  Grinning

Ди, ние също много обичаме да късаме списания и всякакви хартиени неща, на възможно най-малки парченца  Crazy

# 70
  • Мнения: 65
Честито на месечетата и проходилите!
Утре на кой вход ще се чакаме?

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Galka, честито прохождане!  Grinning

Ди, ние също много обичаме да късаме списания и всякакви хартиени неща, на възможно най-малки парченца  Crazy
Торнадото мина през хола.Подредих до след малко.Интересно е,че после скъсаните списания не ги иска,а си търси новички и подредени да къса тях.
Сега си е намерил и нови игри-изхвърля всичко от кошарата.Или дърпа покривките и се крие под тях.
Но още не може да ходи.Страх го е да се пусне и залита доста.

# 72
  • Мнения: 65
Здравейте!

baby_illy - благодаря за кафенценцето, аз сега си пийвам пред компа Simple Smile

Galka - Честито прохождане!!! Само напред и нагоре да върви в живота!!!

Di83 - даде ми идея и сега и дадох  и на мойта докато седи на столчето да си къса Mr. Green

Честито на месечинките!

Вчера не писах за съня, но и ние навън ако сме спи най-много час, час и нещо, вкъщи 2 часа. Сутрин ако сме вкъщи може да поспи, но навън не, ако обаче е спала сутринта следобед заспива към 3 и спи около час. С 2 думи и Елисавет спи около 2 часа през деня Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 556
slavcheto_new-и ние така спим.Сутрин от 10:30 до 12ч. и после след обед към 15ч.Обаче в къщи изобщо не спи.Като бяха големите жеги реших да си останем в къщи от 14 до 16ч.,но Стилиян направо ме побърка.Беснее,реве,не дава изобщо да изляза от стаята.Като тръгнем да излизаме,заспива още в асансьора.
А и в къщи е много шумно.Строежа зад блока върви с пълна сила и гледам все да сме на вън.В парка сядаме на сянка и това е.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 724
Честито на всички месечинки и на завършващите каки и батковци. Целувки!

Здравейте и от нас, не съм писала повече от месец, но минахме през разлин патила... С бащата бяхме 5 дни командировка в САЩ и останахме още три, заедно с пътя ни нямаше тук общо 9 дни, Яна се разболя веднага като тръгнахме, през цялото време с  червено гърло и 38-39 температура. Върнахе се, отидохме в Токуда и ни оставиха в болница, оказа се бактерия в урината Еширихия коли и диагноза "Пиелонефрит". Беше на антибиотик / за първи път/, оправи се почти веднага след първия прием и вече е добре...Остана да и правят ренгенова снимка на пикочните пътища, за утре. Стискайте палци!

Общи условия

Активация на акаунт