Най-обича на ръце да заспива АВГУСТкото зверче!

  • 8 477
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 760
Велева, Hug Praynig Praynig Praynig

Към 12,00 отивам за кухнята след това ще папкаме и ще ходим до Мола малко на разходка и шопинг Simple Smile ако има някой близо там да свирка Party

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Никой не пише,всички са на разходка.
Велева-дано всичко е наред.
Димяни-приятен шопинг и после да се похвалиш.
Аз в събота напазарувах.На Стилиян две комплектчета,на мъжо дънки и блуза и на мен сандали и чехли и една рокля за кръщенето.Сега харесах още една,че нали сме на сватба и трябва да се издокарам и за нея.
Ние хапнахме и след малко ще излизаме.Аз обаче нещо се разболявам.Цяла нощ ме болеше гърлото и сега ми е едно отпаднало.Давам на малкия вит.С,за да не го разболея и него.
Хайде до после.

# 77
  • Мнения: 229
Никой не пише,всички са на разходка.

 Не всички  Cry. Ние излязохме и се срещнахме с Бейбито, но срещата ни беше по-малко от 5 минути, защото мама се обади че племенника е бил контактен с дете болно от шарка, а ние пък бяхме вчера с тях.......... и така ме хвана шубето да не сме заразни, че да заразим и Яни.........
Незнам сега кога и как ще се разхождаме.............уфффффф

# 78
  • Мнения: 79
Почерпете се за 9 месечното ми мече-буболече... Simple Smile



Честит празник на Ния, Гого, Надежда, Александър , Кирил и  техните мами!  bouquet
Честито кръщене на Перси и Ясен!  bouquet

# 79
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА!
shoshi на патерица ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК! Много здраве и късмет ти желая, а другото ще си го купиш!   bouquet
velevafingerscrossed
Честито и на мъниците "купили" си крачета вече!  Hug

# 80
  • Мнения: 1 380
Никой не пише,всички са на разходка.

 Не всички  Cry. Ние излязохме и се срещнахме с Бейбито, но срещата ни беше по-малко от 5 минути, защото мама се обади че племенника е бил контактен с дете болно от шарка, а ние пък бяхме вчера с тях.......... и така ме хвана шубето да не сме заразни, че да заразим и Яни.........
Незнам сега кога и как ще се разхождаме.............уфффффф

Не се притеснявай...всичко ще е е наред.
И ние не сме на разходка...така ме боли глава....а Кал май зъби я мъчат и скимти, като пес....направо нерви нямам.
Някой знае ли с карта Виза електрон в лева може ли да се пазарува в e -bay?

# 81
  • Мнения: 3 388
Мами, имам въпрос  Crazy    откога, как и по какъв начин  давате жълтък и риба?

# 82
  • Мнения: 1 380
Мами, имам въпрос  Crazy    откога, как и по какъв начин  давате жълтък и риба?
Аз слагам жълтъка в манждите на Кал а риба от тази, която ядем и ние.

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Аууууу, имаме проходили човеци  ooooh! Мамиииии, дупе да ви е яко и честито!

Честити ни християнчета! В това число е и наш Яворчо вече от вчера!

Ментинка, Балчик е много яко, много хубаво са го измислили вашите хора. Колко спомени имам там  Whistling

Нашето раздаване на "дипломите" е в други ден. Уф, свърши хубавото.

За утре още не съм убедена дали ще идвам. Ей, ги, днес с баща си спаха до 12ч, а ме притеснява връщането, че ще съвпадне с час пик. Та, се чудя дали да тръгвам въобще  newsm78

Галка
, то шарката е неприятна работа, ама е хубаво, докато са малки да я изкарат, че е по-леко.

# 84
  • Мнения: 3 388
Отчет от консултацията!

76 см и 9.85 кг  Wink главичка 47  Sunglasses

Жълтъка половин ли е или цял и колко пъти седмично? А месо колко дни в седмицата давате?

# 85
  • Мнения: 116
Отчет от консултацията!

76 см и 9.85 кг  Wink главичка 47  Sunglasses

Жълтъка половин ли е или цял и колко пъти седмично? А месо колко дни в седмицата давате?
ехеееее, браво на Сами  Hug
месо аз давам през ден /без риба - не съм я въвела още/, а жълтъка - със зеленчуковото, по 1/4, два пъти седмично  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 3 928
Аничка още не ходи, но днес за първи път започна да лази както си трябва, че досега само по дупе се търкаляше из стаята hahaha.

Утре на кой вход ще се чакаме?
Фава, доколкото разбрах на входа откъм "Стрелбище".
Велева, дано всичко да се оправи Praynig.
Галка, ще стискам палци малчо да не се е заразил Praynig.
Сонита, аз жълтък още не съм давала. Ще й дам като направи 15 месеца. Месо й давам през ден.

# 87
  • Мнения: 1 380
Жълтъка половин ли е или цял и колко пъти седмично? А месо колко дни в седмицата давате?
Aко не си давала започни с 1/4, а после и половинка, ако няма реакция.
Аз яйца давам много рядко, а за месото друг да каже.

# 88
  • Мнения: 3 388
Ммм, да, големички сме май доста за 8 месеца и половина  Sunglasses

Нито яйца, нито риба съм давала. Аз и месо рядко давам, но тук нали не правят изследвания и се замислих, дано нямаме проблеми с хемоглобина.
Иначе, месо, сирена и жълтък поотделно, в никакъв случай в едно ядене, за да не се натрупват много животински протеини.
А месо какво давате? Аз давам без свинско, мисля да пробвам и конското, може още днес, щраусовото, а тези дни ще ходя до един био-магазин да купя месо оттам, ще го сваря, пасирам и ще го замразя, че тези купените тук на Плазмон са ми направо гнусни  Sick Хип имат сол, но повече вяра им имам, но тук се намирам много трудно, а месните са почти неоткриваеми!

Марти, защо след 15 месеца?

# 89
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!!!

Ние бяхме на вън до 13:30 и се прибрахме да яде ситната.Изяде половин купичка супа с 1 сухрче с 300 зора ConfusedИ цял ден мрънка, а на мен ми е толкова нервно, че си нямате на идея, а ако знаех и причината за нервата щеще да е супер.
Дано поне заспи към 15 ч. та и аз с нея Tired

Велева,бързо да се дооправят нещата Hug
Аз жълтък не давам много, че няма кой да яде остъка през 2 дни.А пък месо давам през ден.

Общи условия

Активация на акаунт