Моля,за мнение за 120 ОУ гр.София

  • 99 324
  • 377
  •   2
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 628
Здравейте, гледам че отдавна не е писано в темата, но ще попитам:) Някой знае ли кои учители ще поемат първокласниците тази година? Бяхме харесали много училището преди години, сега започнах леко да се притеснявам от лошите отзиви в последно време. Ще се радвам някой да сподели пресни впечатления от уилището.

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 13:19 от BettyBoop

# 301
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Със сигурност знам за г-жа Таскова, ще поеме първи клас. Синът ми е там в 4 клас в момента. Мога да споделя само хубави неща за учителката. Доста е иновативна и въвежда новости в обучителния процес. Имаха допълнителни часове по JumpMath в по-малките класове. После въведе и някакви таблети за проекти. Мисля, че само нашия клас имат часове по тази програма. Класът и е с разшитено изучаване на Човек и природа и имат допълнителен час и по този предмет.

# 302
  • София
  • Мнения: 2 328
Аз за първи път чувам за “лоши отзиви”. Синът ми излезе от училището преди 3 години, дъщеря ми е 6-ти клас. До този момент нищо лошо не мога да споделя. Имало е някои дразнещи дреболии, но на фона на други училища, нашето си е чудесно:).
Имам наблюдение за учителите, които ще поемат първолаците догодина.

# 303
  • София
  • Мнения: 2 628
Моля и други родители, чиито деца са в момента 4-ти клас да се включат:) Кои учители ще поемат тази година 1-ви клас? Отпуснали са в системата паралелки с БЕЛ и Английски език. Преполагам, че изборът ни ще определи и учителя, който ще ни поеме. Кое е по-добре да предпочетем? Предполагам, че става въпрос за допълнителни часове по български или английски, нали?
Cydonia, Таскова кое би поела- български или английски?

# 304
  • София
  • Мнения: 7 191
Дъщеря ми беше от предишния випуск на госпожа Таскова. Разкошен учител и човек. Освен качествено учене и многобройни интересни дейности, нейна беше заслугата класът да се превърне в истинска общност. Толкова силни приятелства между децата се създадоха, че не могат да се разделят, нищо, че от тази година учат в най-различни гимназии.
Не гледайте профилите, нямат особено значение в начален курс. Важен е учителят.
Иначе слабата страна на училището между 5-ти и 7-ми клас е математиката и жалко, че не предприемат нищо в тази посока.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 328
Мисля, че г-жа Памукчиева е прекрасен преподавател по математика и страхотен човек. Децата я обичат и уважават много. Държи високо ниво.

# 306
  • София
  • Мнения: 7 191
.

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 21:35 от Red

# 307
  • София
  • Мнения: 18 043
Мисля, че г-жа Памукчиева е прекрасен преподавател по математика и страхотен човек. Децата я обичат и уважават много. Държи високо ниво.
+1000 Simple Smile От последния училищен контакт на дъщеря ми с нея са минали вече 10 години.. Радвам се, че нищо не се е променило в това отношение. Именно тя  запали искрата за мат в девойката ми още в 5 клас.

# 308
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Мисля, че г-жа Памукчиева е прекрасен преподавател по математика и страхотен човек. Децата я обичат и уважават много. Държи високо ниво.
.   Дъщеря ми 6 ти клас е при нея и мога да кажа, че благодарение на нея няма пропуск в материала. Ако вижда, че децата се затрудняват, се обяснява отново, отново и отново, докато всички не затвърдят знания. Прави им редовно консултации и обяснява пак и пак и пак. Не знам кои са другите учители, но тя е страхотна. Сигурна съм, че благодарения на нея всички ще изкарат добри матури, дори и тези, които не си дават много зор.

# 309
  • София
  • Мнения: 7 191
Ние нямахме този късмет. Страхотната Митева се разболя сериозно. Много искрено се надявам жената да се е оправила.
Но пък извадихме късмет с друга нова учителка, по БЕЛ. Фантастичната Илиева.
Винаги има някакъв баланс в този живот. 😊

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 21:34 от Red

# 310
  • София
  • Мнения: 2 328
И аз се надявам г-жа Митева да е добре, защото госпожа Йорданова е починала от Ковид. Sad Предполагам, че се търси нова учителка в момента.
cydonia и моята дъщеря е в 6 клас.Simple Smile

# 311
  • София
  • Мнения: 7 191
Сразихте ме току що. Sad
Коя госпожа Йорданова, последно мисля четох тук, че са две с тази фамилия.
Нищо не са написали на сайта на училището, периодично влизам по навик.

# 312
  • София
  • Мнения: 2 328
Сразихте ме току що. Sad
Коя госпожа Йорданова, последно мисля четох тук, че са две с тази фамилия.
Нищо не са написали на сайта на училището, периодично влизам по навик.
Госпожа Марияна Йорданова, на 60 години.
Мисля, че е преподавала на 5-ти клас.

# 313
  • София
  • Мнения: 7 191
Не знам какво да кажа просто.
Съжалявам.

# 314
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
И аз съжалявам наистина. Въпреки, че не съм разбрала, защото не преподава на моите деца. Моята дъщеря е в 6в клас.

Общи условия

Активация на акаунт