Възможно ли е забременяване....

  • 1 967
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Не е невъзможно, но е малко вероятно  Peace
Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Всичко е възможно, дано е това което искаш. Peace

 Peace Точно така.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 259
Ами май е възможно ако не сте се пазили и ако се е случило този месец овулацията ти да е била по късно  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 695
Няма невъзможни неща.  Naughty
Дано е това, което искаш.  Peace

# 19
  • Мнения: 11 004
На теория всичко е възможно. Peace
Дано е това, което искаш!

# 20
  • Мнения: 1 168
Разбира се, че е възможно! Още утре си купи тест Peace

# 21
  • Мнения: 728
Да наистина не сме се пазили.Смятам утре да си направя тест и да видя какво ще стане. Но интересното ми беше, че по принцип нали овулацията е около 2 седмици след цикъла, а в моя случай оставаха 2,3 дни да ми дойде!

Не.. не е. По принцип е около седмица след цикъла, но нали знаеш, че по някой път е възможно да забременнеш и по време на цикъл. Така че нищо не се знае, (въпреки че мене лично ме съмнява, че може да си забременяла)

# 22
  • Мнения: 1 447
 Ще бъдеш най-спокойна ако си направиш тест.

# 23
  • Мнения: 4 753
Абе какво да ти кажа... Някои жени, ако искат да забременеят и по време на овулацията не могат, но пък тези, които не искат и по време на цикъл могат.... Не се шашкай излишно... Казваш, че имаш признаци като да ти дойде цикъла... Е, ако след няколко дни признаците изчезнат и не ти дойде, да знаеш, че си бременна...   Rolling Eyes 

# 24
  • София
  • Мнения: 1 185
Тест!  Peace и пиши за резултата

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На теория всичко е възможно. Peace
Дано е това, което искаш!
Peace

# 26
  • Мнения: 188
Възможно е, зависи от цикъла ти

# 27
  • Мнения: 9 973
вземи си тест

# 28
  • Мнения: 257
Не е невъзможно,но е малко вероятно.Зависи и от много неща.По закона на Мърфи ако не искаш може и да е станало Mr. Green

# 29
  • Мнения: 518
Мисля,че е възможно. Стискам палци да е станало това, което искаш ти, но имай пред вид, че от началото симптомите на бременността са същите като пред цикъл. Поне при мен така беше - закъсняваше ми с 10 дни преди да ида на лекар. Не отидох по-рано, защото корема ме болеше така,както обикновено преди да ми дойде и понеже обикновено ми закъснява реших, че все пак ще дойде. В последствие разбрах, че тези болки са от растежа на матката. Сега съм в 9-ти месец и с нетърпение очаквам бебчо. Hug Hug Hug Късмет Peace

Общи условия

Активация на акаунт