Вече ходи на море, БУРГАСкото дете - 57

  • 11 364
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
АХ'Не да не си с тунинг бе дете?
Ай сакън!


И аз това подпитах.
Малкият мъж е невероятен. Heart Eyes дати е жив и здрав и да не те слуша. Simple Smile

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
wish защо се оплакваш бе жена,гледай се каква си манекенка .Само подвеждаш аудиторията  Wink

# 32
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ РОДЖЕН ДЕН на прзнуващите тия дни  Hug
Живи, здрави и винаги усмихнати  Heart Eyes



ВЕРИиии  Heart Eyes сега чак сварих да разгледам снимки. Страшни сте. Специални поздрави на бъдещата кака. Айде леко раждане, че то не останало.

Уф,... и моя класен Рафа  Mr. Green кой няма снимка с него...

Ивето - ми айде да почерпиш викам  newsm78 разтягай смело локумите и следващия път - 6 чакаме  Hug

mousy - кво правиш бе - ми ти като изтървана ... 5 вечера, лелеее, пак като си жива  Laughing


# 33
  • Мнения: 1 701
wish защо се оплакваш бе жена,гледай се каква си манекенка .Само подвеждаш аудиторията  Wink


Нали се сещаш, че показвам само снимките на които изглеждам прилично! Wink

# 34
  • Мнения: 1 030

mousy - кво правиш бе - ми ти като изтървана ... 5 вечера, лелеее, пак като си жива  Laughing




Аз уж по работа там, ама и се позабавлявах между другото...
Английската ми скриха шапката, вече толкова години какво ли не съм видяла, ама чак такова чудо не е имало!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
wish защо се оплакваш бе жена,гледай се каква си манекенка .Само подвеждаш аудиторията  Wink


Нали се сещаш, че показвам само снимките на които изглеждам прилично! Wink
Само се правиш на дебела ти Mr. Green ,я кажи кой те снима,че да дойде и на мен да ми направи някоя прилична снимка   Whistling

mousy разкажи  Wink

# 36
  • Мнения: 1 030
Работата ми по това време на годината е свързана с организацията и провеждането на самите балове в различни хотели в Сл.бряг.
Най-много ми хареса бала на Английската - невероятен випуск! Балът им беше в хотел Iberostar Sunny Beach Resort, възхитена съм от професионализма на всички работещи там. По отношение на обслужването - всичко беше от класа, менюто - доста екстравагантно / едно от блюдата беше пилешко филе с кайсии и орехи със сос от боровинки Rolling Eyes/. Единият от класовете си беше наел автобус от "Бургасбус" / ама от чисто новите, не от старите/ и го бяха украсили с балони - с него дойдоха на бала - автобусът спря пред входа на хотела, отвори врати и децата слязоха. Друг от класовете пък за капак беше поканил/без да ни предупреди, в последния момент казаха/ цигански оркестър от Котел Shocked, който от 01 почти до 02 часа свири / някои от учителите доста се озадачиха, но пък повечето от абитуриентите яко се забавляваха. Иначе дисководещият беше Иван Тодоров / беше водещ в FM+, също и DJ в Сленг-а преди години. Откриването на бала беше много тържествено - с чаша шампанско  страхотни фойерверки, на които ръкопляскаха и гостите на хотела, които гледаха от другия край на басейна. До 4 часа стояха / дотогава работеше ресторанта/, не искаха да се разделят, доста от тях плакаха. И на караокето бяха страхотни, а и учителите с включиха активно!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Страхотно Мауси!

# 38
  • Мнения: 1 280
       ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА МАЯ!!!!!!! ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!    ura

         Рени, честита ви рожденичка, много радост да ви носи! 

         

# 39
# 40
  • Мнения: 139
Запис
Ади и аз да се похваля с нашта абитурентка  Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248831

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 145
Рени, честит рожден ден на Мая!
Да е все такова усмихнато и весело дете! Желая й безгрижно детство!

# 42
  • Мнения: 1 813
Само хубавици сме се събрали тук. Аз искам да пусне КатКа снимки,че тя има с какво да се похвали.  Sunglasses

ВРЕМЕ Е ЗА ЕДНА СРЕЩА ГОРЕЩААААА  Grinning

# 43
  • Мнения: 68
Здравейте!
Някои знае ли къде мога да дам една рисунка за рамкиране(обикновена,не много натруфена рамка), на сносна цена?
Благодаря предварително  bouquet

# 44
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Адаш, честита ви рожденичка! Да е жива и здрава, много да слушка и все по-безаварийно да превзема алеите по Морската!   bouquet  bouquet  bouquet
Мегата, много е хубава! Много хубаво тяло има, завидях й на вашата сладурана.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт