Вече ходи на море, БУРГАСкото дете - 57

  • 11 365
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 675
Здравейте!
Някои знае ли къде мога да дам една рисунка за рамкиране(обикновена,не много натруфена рамка), на сносна цена?
Благодаря предварително  bouquet

В момента се сещам за един магазин за картини, където и рамкират, на ул. Левски близо до магазина на Вела, в отсечката м/у Александровска и Ботева, както и за Мосю Бриколаж.

АхНе, 'убава си, ама много. А за русата - да не ти пука.
Честито на рождениците и християнчетата!

# 46
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден Ден на Мая, Рени!

Да е жива и здрава!


  bouquet   bouquet   bouquet

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 310
  Tada  Честит празник на Мая !Да е здрава и щастлива !   bigdance2



П.П.  Не ми взеха сандалите във Фокса без етикетите  Confused ,а и почти нямаше вече нищо останало от това,което имаше като ги купувах.Друг път ще знам ,защото без касова бележка можело,но без баркода от етикета нямало как да се отрази в програмата им.

# 48
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
 newsm68

# 49
  • UK
  • Мнения: 1 351
ВРЕМЕ Е ЗА ЕДНА СРЕЩА ГОРЕЩААААА  Grinning

  МИ ХАЙДЕ ДЕЕЕЕЕ  Laughing
 аз след държавните ми, че наближиха  ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 030
Много красиви абитуриентки тази година! Нагледах се на рокли и прически, но лично на мен много повече ми харесват мацките, които са избрали по-семпли рокли/ щото имаше и такива от типа"принцеси" - които аз намирам за кичозни, а и неудобни/.
Ах'не, ти включи ли се в някой от конкурсите, да не си спечелила някоя награда? Дай малко инфо как е минала вечерта / като програма и организация/

# 51
  • Мнения: 100
И аз съм за срещата. Ай де че нямам време скоро ще раждам.

# 52
  • UK
  • Мнения: 1 351
И аз съм за срещата. Ай де че нямам време скоро ще раждам.

 Ми хайде де  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 701
Много красиви абитуриентки тази година! Нагледах се на рокли и прически, но лично на мен много повече ми харесват мацките, които са избрали по-семпли рокли/ щото имаше и такива от типа"принцеси" - които аз намирам за кичозни, а и неудобни/.
Ах'не, ти включи ли се в някой от конкурсите, да не си спечелила някоя награда? Дай малко инфо как е минала вечерта / като програма и организация/

И аз харесах по-семплите девойки. Тези с късите рокли...
Имаше две от руската, които бяха с булченски рокли. Едната беше в бяло, другата в екрю. С кринолините, обрачите с едни корони на главите. Пълен отврат!

# 54
  • Мнения: 1 280
       Именно заради тия с кринолините май видях повече  Sick отколкото хубави абитуриентки. Какво им става на тия девойки  ooooh!


         Хайде на срещаааа  Party Някой да пуска анкета /аз не мога  Embarassed/ и да се организираме. Simple Smile
      Мегита кога са ти държавните? Стискам палци  Wink и аз имам още един.

# 55
  • Мнения: 2 577
Хайде анкетата е готова  Peace

не съм вкарала петъците, че по опита, който имам повечето не могат тогава
ама ако кажете - да редактирам

# 56
  • Мнения: 1 813
Изобщо не съм се занимавала с техните игри. Ние бяхме 6 човека от моя клас,които седнахме умишлено в края на масата далеч от дансинга и само "наздраве" се чуваше от нас. Дори не видяхме програмата.

# 57
  • у дома
  • Мнения: 965
Девойки, има ли някой доволен от химическо чистене? Дадох едно шалте на един диван - все едно не съм го давала!  Twisted Evil Вдигнах един скандал, ама кой да слуша, само дето олекнах с 30 лв.  Tired

# 58
да ви попитам: да ми предложите някоя детегледа4ка защото като гледам какжо ще ми е раб-то време ще се налага в понеделник да оставан до кам 19.30??

моля за съвет4ета и  препоръки  bouquet

# 59
  • Мнения: 100
Да ви питам и аз тези които са ходили на плаж водата не е ли студена все още.

Общи условия

Активация на акаунт