Лятото потропва на вратата, пловдивчанчето играе на тревата (Пловдив - 18)

  • 16 468
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 953
Добро утро. Леле колко време ме нямаше и с влизането започавм да чета хубави новини.
Да е живо и здраво бебчето на Малта.
Ние сутрин излизаме към 9ч.,че после много жега.
Ходихме в парка с/у Д.Талев,но нещо много е мръсен този парк.Има други в квартала и са много чисти,а нашият .....
Тези от общината няма ли да направят нещо по въпроса.
Толкова е гадно като гледам другите паркове.
Това е от мен за сега.Освен че Любо расте и дебелее.

# 241
  • Мнения: 220
Момичета  Cry SOS
Помагайте моля, ситния има вече зверски колики.... Давам Еспумизан и чайче на Хип с лайка, копър и анасон, ама НЕ  Naughty няма заспиване. От днес давам залъгалка, но незнам докога ще помага. Дайте съвет моля. Казаха ми за педиатър на име д-р Крушков, който правил сиропче и хоп, магия, коликите отшумявали.
Та въпроса ми е има ли такова нещо и ако е така някоя майка да ми даде координати и телефон , моля  Praynig

# 242
  • Мнения: 34
Здравейте момичета  Hug! Ние не пишем много, щото сме морски от вече 3 месеца и така до есента  Mr. Green
Малта , честит ти бебок!!!! Да е жив и здрав и да слуша мама!Ние победихме коликите само с Инфакол Peace, като преди това смених 4 вида капки и всякакви чайчета , но всяко бебче си е индивидуално , така че... ти си знаеш  Peace
Аз да почерпя  за нашата годинка със закъснение малко
Весел ден на всички!

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Малта, и на нас ни помогна само инфакол-а и спане по коремче. От 20-тия ден до 3 месечен спеше основно по коремче, даже и в количката  Wink

# 244
  • Мнения: 220
 Cry казаха ми че инфакол-а не се внася, от коя аптека го взимате Praynig

# 245
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте момичета,моля за малко помощ.
Следващия уикенд мислим да се разходим до Пловдив,моля препоръчайте къде да хапнем нещо вкусно,а и да е подходящо за хора с деца,че ще бъдем една компания с 6 мъничета.Благодаря ви!  Hug  bouquet

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Малта, виж тези 2 обяви. На мен наче ми го донесоха директно от Англия.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305085.msg7801702#msg7801702

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291436.msg7434126#msg7434126

# 247
  • Мнения: 220
Благодаря   bouquet

# 248
  • Мнения: 6 206
Момичета  Cry SOS
Помагайте моля, ситния има вече зверски колики.... Давам Еспумизан и чайче на Хип с лайка, копър и анасон, ама НЕ  Naughty няма заспиване. От днес давам залъгалка, но незнам докога ще помага. Дайте съвет моля. Казаха ми за педиатър на име д-р Крушков, който правил сиропче и хоп, магия, коликите отшумявали.
Та въпроса ми е има ли такова нещо и ако е така някоя майка да ми даде координати и телефон , моля  Praynig
д-р Крушков е сигурно вече на 80 и кусур години
Беше педиатър на племеницата ми, която сега е тинейджър и после спряхме да го викаме...

# 249
  • Мнения: 953
Момичета,някой знае ли от къде мога да си купя сгъваема кошара,но не държа на марка и да не е скъпа/може и втора употреба/,защото
ще ми трябва много рядко-само когато ходим на село при мама.
Миналата седмица спахме там и малчо при нас на спалнята.Не мигнах цяла нощ.За това искам да имам една под ръка ,когато отидем да си го слагам в нея.
Чувала съм че има такива които са куча марка и са от порядъка на 50лв.,но незнам къде мога да ги срещна.
Благодаря предварително.
 

# 250
  • Мнения: 1 174
Деси,моята сгъваема кошара я взех от мазазин JUSK срещу Метро,беше към 70 лв,много е хубава и здрава Peace

# 251
  • Мнения: 534
Момичета моля ви препоръчайте ми добър ортопед в Пловдив за да заведа бебка на преглед.А и искам да ви попитам вие кога за първи път водихте малките си на такъв доктор?

# 252
  • Мнения: 12
Малта, за коликите съм говорила с една моя приятелка, на която детето нямаше никакви колики и с една неонатоложка от хирургиите, която има и частен кабинет и ми каза, че това наистина действа. Пускам ти снимка на продукта. Това е ленено масло, което се пие от майката и бебчо няма колики или много бързо отшумяват, естествено ако кърмиш. Можеш да го намериш в здравословните магазини и някои аптеки.
http://i190.photobucket.com/albums/z295/mariq_m3/IMG_2321.jpg
Става въпрос за бутилката с оранжевия етикет. Надявам се да ти помогне.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:10 от mariq_m3

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Момичета,някой знае ли от къде мога да си купя сгъваема кошара,но не държа на марка и да не е скъпа/може и втора употреба/....

В JUSK-а гледах миналата седмица по 65 лв  Peace

Здравейте момичета,моля за малко помощ.
Следващия уикенд мислим да се разходим до Пловдив,моля препоръчайте къде да хапнем нещо вкусно,а и да е подходящо за хора с деца,че ще бъдем една компания с 6 мъничета.Благодаря ви!  Hug  bouquet

В Сентръл парк, до Градската градина, в Тракия - Куцото магаре (готвят много вкусно, има пързалки и катерушки, недостатък е чалгата, но през деня върви някакво радио), Сингър , още в  http://plovdiv.zavedenia.com/ може да пуснеш на филтъра за заведения подходящи за деца...Друго не се сещам сега.

# 254
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 lubricant,благодаря!   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт