Лятото потропва на вратата, пловдивчанчето играе на тревата (Пловдив - 18)

  • 16 469
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 132
Момичета да ви се похваля. Вече съм леля. Сестра ми роди днес чрез секцио 'малкия' Денис - цели 4кг  Laughing

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Честито, Жени!!!!
Да ти е жив и здрав племенника и бързо да се възстановява сестричката ти   bouquet

# 257
  • Мнения: 1 053
Момичета моля ви препоръчайте ми добър ортопед в Пловдив за да заведа бебка на преглед.А и искам да ви попитам вие кога за първи път водихте малките си на такъв доктор?

Аз съм доволна от д-р Хазбун,работи само частно,прегледа е 30 лева,ако те интерисува ще ти дам телефона да се свържеш с него  Grinning
Ние заведохме за първи път дъщеря ми,когато беше на 2 месеца  Wink

# 258
  • Мнения: 3 216
Джени честито и от мен, да расте голям и здрав мьжагата ,а мамчето да се вьстанови бьрзо.  bouquet

# 259
  • Мнения: 690
Момичета моля ви препоръчайте ми добър ортопед в Пловдив за да заведа бебка на преглед.А и искам да ви попитам вие кога за първи път водихте малките си на такъв доктор?


до 1 месец  Peace виж тук няколко думи на Хазбун - http://www.smartcellsbg.com/?q=bg/node/38

# 260
  • Мнения: 2 577
Сладко изкушение, благодаря много за инфото   bouquet

Ние тъкмо се спряхме на този вариант, но ми се обадиха вчера и ме предупредиха, че може и да няма лагер, тъй като нямало достатъчно желаещи деца.
Надявам се въпреки всичко, август да успеят да сформират групичка и да ни се обадят  Laughing

Поздрави на всички   Heart Eyes
много морски прегръдки Hug

 

# 261
  • Мнения: 534
Благодаря ви сега ще прочета за тоя ортопед

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
до 1 месец  Peace виж тук няколко думи на Хазбун - http://www.smartcellsbg.com/?q=bg/node/38
И аз съм водила малката при него и съм много доволна. Освен че е много внимателен, много подробно обяснява всичко и според мен има по съвременни схващания от останалите доктори.

# 263
  • Мнения: 953

Момичета черпя ви виртуално.Големият ми син вчера навърши 17год.
Благодаря за инфото за  Jisk,ще отида да видя.

# 264
  • Мнения: 220
desi.a да ти е жив и здрав сина и да е послушен, макар че на 17 много много не слушат вече. Ми той си е цял мъж вече.. Thinking
 Hug

# 265
  • Мнения: 3 216
Деси,да ти живо и здраво порастналото момче.  Party желая му много купони и балони Party

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
desi.a и от мен честито за порастналото ти момче. Много здраве и щастие му желая.

Linkata, а на теб честита ти линийка. Лека и безпроблемна бременност с едно здраво бебче на финала и  Hug

# 267
  • Мнения: 953
Мерси за поздравите.Ами да ,цял мъж.До преди една година се смеех че вече внуци може да чакам,пък то ......стана друго.Братче му родихме.
Да са живи и здрави.
Поздрави на всички вас.
Момичета тормози ме мисълта за ясли - няма кой да го гледа ,пък искам да почвам работа.
По закон знам че ги взимат на 10мес.възраст,но иначе преди 1г.не ги искат в яслите.Някой нещо знае ли да ме светне по въпроса.
Искаме да купуваме жилище и за това искам да почна работа,/мъжо е против да почвам,ама кой да слуша/.Интересувам се от кога и къде  и как са нещата ,че с това чакане навсякъде..........

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Деси и от мен честито на големия батко(макар и на патерици)
Честито и на всички с нови линийки,лека бременност и чакаме нови бебчета Simple Smile
Малта как е бебо? Качи ли някъде снимки да го видим Simple Smile

# 269
  • Мнения: 220
Сега качвам, но ме е срам от тези на които съм аз, защото съм като слон. Качих 22 кг.
Да се похваля, бяхме на консултация и се оказа че ситния е качил 770г и 5 см.  Embarassed Шишко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт