Лятото потропва на вратата, пловдивчанчето играе на тревата (Пловдив - 18)

  • 16 470
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 220
 Peace

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 12:39 от Малта

# 271
  • Мнения: 142
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262527

Ето го престолонаследника  Rolling Eyes
Дано да е станало Embarassed

Малта, няма от какво да те е срам. Според мен си очарователна и доста свежо изглеждаш при изписването. Мъникът ти е невероятен. Да ти е жив и здрав малкия мъж и само да те радва!!!

# 272
  • Мнения: 220
много ти благодаря

 Embarassed днес пак плаках, бях на центъра да си купя някакви дрехи и като видях какви размери ми стават се депресирах още повече и нищо не си купих  Cry

# 273
  • Мнения: 1 477
Малта изобщо не се притеснявай за качените кг.И аз изглеждах като слон като ни изписваха.После покрай грижите за сладура ще ги свалиш много бързо.Казвам ти от опит(и то при положение, че бях качила много над 22 кг. Wink).Само с гадния корем не успявам да се преборя още, но и това ще стане  Crazy

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Mалта,аз пък качих 25кг и като спрях да кърмя много бързо ги свалих.С количката цял ден по разходки,голяма скитня бях  CrazyА бебо е голям сладур ти също,няма от какво да те е срам  Wink Laughing

# 275
  • Мнения: 6 206
много ти благодаря

 Embarassed днес пак плаках, бях на центъра да си купя някакви дрехи и като видях какви размери ми стават се депресирах още повече и нищо не си купих  Cry
Да ти е живо и здраво момчето!
Пожелавам ти да плачеш само за такива глупости.
Радвай се, че имаш красиво и здраво бебе, това е единственото, което има значение.

# 276
  • Мнения: 953
Здравейте.
Малта,изглеждаш страхотно на снимките.Толкова си свежа.Аз бях като смачкана марула.
Гледайте да сте здрави ,пък кг.се свалят бързо - бързо като почне да играе,да се върти,и т.н. в развитието си.
Ние сме си добре,ходиме си по разходки.
Следобед го оставям без памперс ,по гащи и малчо е много доволен.
Даже вече чишкаме на буркан,знам през колко време и си го изчишквам.Пък той се смее такъв.

# 277
  • Мнения: 1 792
Малта ситния е  много готин.голям сладурчо е а ти не се притеснявай(виж мойте снимки от изписването и тогава се срамувай Wink) не се тревожи всичко ще си дойде на мястото докато кърмиш по бавно ама казват че после всичко се оправя. Hug

# 278
  • Мнения: 12
Малта, бебока е невероятен, просълзих се докато гледах снимките  Embarassed Добре изглеждаш, не се депресирай излишно, всичко ще си дойде на мястото, просто ти трябва време. Как са коликите на мъника? По-добре ли е вече? И кое ти помага за коликите?
Сега чакам и моя бебок да реши да излиза. Вече се бави няколко дни, дано до вторник да излезе сам, че ще трябва да ходя в болницата ...... а не ми се иска предизвикано раждане....

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Една приятелка търси и ме помоли да питам за лятна количка: някой да продава или подарява   Wink  запазена лятна количка?
За съжаление, нашата съм я подарила вече на една съседка...
А да знаете откъде може да се купи лятна количка "ТСМ"?   bouquet

# 280
  • Мнения: 220
Благодаря ви за милите думи. Наистина моите са бели кахъри, но май ме е лепнала следродилната депресия.  ooooh!

mariq_m3 коликите почти ги преборихме. Взех един сироп от д-р Крушков, който го давам 4 пъти на денонощието и сега е доста по-спокоен. Снощи за първи път останахме сами с татко му да се грижим за него. Досега майка ми беше у нас да помага. Спа добре за първи път от 12 до 4  ooooh!

# 281
  • Мнения: 12
Малта, онова масло, за което ти бях писала знам, че помага и за следродилна депресия, днес го видях и във Вис Виталис. Мисля, че и снимка бях пуснала. Може да пробваш с него. Не е много приятно на вкус, но се свиква. Аз го пия от началото на бременността и съм много доволна  Peace Нищо не пречи да пробваш  Grinning

# 282
  • Мнения: 220
Малта, онова масло, за което ти бях писала знам, че помага и за следродилна депресия, днес го видях и във Вис Виталис. Мисля, че и снимка бях пуснала. Може да пробваш с него. Не е много приятно на вкус, но се свиква. Аз го пия от началото на бременността и съм много доволна  Peace Нищо не пречи да пробваш  Grinning
моля те да го пуснеш пак

# 283
  • Мнения: 12
Можеш да го намериш в здравословните магазини и някои аптеки.
http://i190.photobucket.com/albums/z295/mariq_m3/IMG_2321.jpg
Става въпрос за бутилката с оранжевия етикет. Надявам се да ти помогне.
 

# 284
  • Мнения: 220
Благодаря, а ти няма ли вече да ни зарадваш с новина. Пожелавам ти леко скорощно раждане и най-красивото бебе на света (е след моето де  Wink)

Общи условия

Активация на акаунт