Мина първата третина - през НОЕМВРИ ще сме трима, четирима...

  • 10 220
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Еее, най - после разбрах как да го отворя този албум и да разгледам снимчиците... /не виждах че има ник и паролка написани и опитвах с моите си/ Grinning

Големи сладури и сладуранки сте всички, много ми харесаха снимките, и на бебоците - също  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 916
Хрисе 5 месеца е всичко, преди и след раждането общо. За парите още не знам, чакам да ме информират де, че събирането на инфо хич не е лесна работа... Принципно тук процедурата е различна и като че ли по-, как да кажа, спретната  Mr. Green Аз си ходя само при мойто док, няма ЖК, няма търчане... Но това си има недостатъци - няма го д-р Марков да ми каже пола на бебо  Mr. Green Гледат те веднъж месечно, ако всичко е наред и толкоз. Аз и тая седмица докато си изпрося, зор видях. Доки ми вика - ама цялата седмица ли да ти дам или 2-3 дена, колкото да си починеш  Mr. Green Раждането струва сума пари,  но фирмата ми плаща всичко в болницата, като за моя сметка остават 30 %, които остават един вид на изплащане, за сметка на други фактури за възстановяване...; И аз как обясних  Joy

# 17
  • Мнения: 344
Мами, я споделете какви продукти ползвате за почистване на лицето? Аз съм се опъпчила на челото и сега смятам да си купя Нормадерм на Виши.Ако някоя го е ползвала да си даде мнението, заслужава ли си парите.
Аз лично в момента ползвам едни кремчета на Цептер. Този за който питаш не съм го ползвала, но на Виши продуктите са хубави! Преди, дълго време ползвах Гарние и ми допадаха доста. На Билка(серия Мавруд) съм много доволна. Два пъти си го купувах и много ми допадна. Снощи гледах реклама на нова серия?! Или аз не я знам... Да не говорим, че са без пари! Но може би е и въприс на кожа. Моята сега така се е опнала, че и бръчките се стопиха почти  Rolling Eyes от хормоните явно  Thinking замислям се дали да не седя все бременна вече щом така ми действа  Joy Wink

# 18
  • Мнения: 344
Шамс, след тези 5мес. бебо на ясла ли отива?

# 19
  • Мнения: 7
Вита мерси Blush Heart Eyes по въпроса за кремчето,не съм убедена че можеш да ползваш Нормадерм докато си бременна,за всеки случай попитай консултантката!
Софи прекрасна темичка,страхотно заглавие! Hug Peace
Татко Барба много сте сладки,и аз ще турна една от сватбата да видите и моя мъж Simple Smile

# 20
  • Мнения: 344
Мами, я споделете какви продукти ползвате за почистване на лицето? Аз съм се опъпчила на челото и сега смятам да си купя Нормадерм на Виши.Ако някоя го е ползвала да си даде мнението, заслужава ли си парите.
Аз лично в момента ползвам едни кремчета на Цептер. Този за който питаш не съм го ползвала, но на Виши продуктите са хубави! Преди, дълго време ползвах Гарние и ми допадаха доста. На Билка(серия Мавруд) съм много доволна. Два пъти си го купувах и много ми допадна. Снощи гледах реклама на нова серия?! Или аз не я знам... Да не говорим, че са без пари! Но може би е и въприс на кожа. Моята сега така се е опнала, че и бръчките се стопиха почти  Rolling Eyes от хормоните явно  Thinking замислям се дали да не седя все бременна вече щом така ми действа  Joy Wink
На Виши имам термалната вода - тя успокоява кожата. Пробвай дали няма да ти хареса. А и сега за горещините е супер за освежаване  thumbsup

# 21
  • Мнения: 340
Маценца, добруро и от мен  Hug

И аз да се впиша в нова прясна тема, и

бързам да честитя розовото вързопче на Пепена  newsm51 Е тоз път е майстор половинката  smile3521

По темата с дрехите и аз виждам зор, имам си от няколко седмички вече едно бременно панталонче (което още ми е чувал, S e ама това е положението), но ми трябва и някакъв друг, защото пострадах при един инцидент и целите ми крака са в синини и рани (коремчо за щастие не бе дори докоснат) и не мога да си нося роклите или поне в хубавото време не става. Сега захладни и ще пробвам с по-плътен чорапогащник. Язък, много ме е яд, защото най-голямата синина сигурно ще я влача с месеци  Sad кога ще нося роклите и полите, които специално си купих, не знам. Сега трябва да си купя и някакви брем. дънки. Доскоро влизах в едни обикновени, а и в един бял панталон, ноо от няколко дни не се чувствам никак удобно (пак трябва чувалчето да мятам  newsm62)

Иначе през първата ми бременност май беше по-лесно. До 5-6 месец карах така с ластик на копчето, после подносих един сукман, в който бях като цилиндър и една-две поли, които по принцип ми бяха широки и стояха ниско; после стана ей това време и си набавих 1 рокля и 1 гащиризон, а към средата на юни родих. Сегашното ми се види като кръстоносен поход дълго, докато стане ноември  Tired

Сега да се похваля, една френдка ми даде апаратче за слушане на тоновете на бебо. Ама как ме улучи точно когато се бях притеснила след инцидента, а не знаеше, просто така ми го донесе. Сега мога да си чувам заешкото сърчице когато поискам. Забавното е, че го намирам все на различно място, понякога докато го слушам заглъхва (мести се). Завихря едно такова като бързо влакче, а една вечер явно е било в много подходяща позиция и заедно с влакчето се чуваха истински силни тупания.  Heart Eyes

При нас също майчинството е 45 дни преди термин + 12 седмици след раждането. И после насърчавали кърменето  Tired Какво като имат много добра организация, подпомагаща го, тя държавата принуждава майките да хукват на работа след тези 12 седмици. За мое щастие на мен няма да ми се наложи да се съобразявам с този срок.

Хриска, от старата тема... гадно е, но става дума за познати - т.е. не си хаби нервите, аз ако разкажа приятелки, и то някои от най-добрите какви коментари са правили спрямо мен...  Като доложих реплики и реакции дословно на мъжа ми, не успя нищо друго да каже, освен че са малоумни. Не знам как е при вас, но на мен мъжете в обкръжението определено ми се радват много по-искрено и се държат ужасно загрижено. И не да съм някакво нетактично перде, всъщност от приятелките ми, които още нямат дечица, получих също много мили отзиви, другото ще го спестя.

Успешна и лека седмичка на всички,

а аз се впускам в един нов и много важен проект в живота ми. Брей, не съм си и помисляла, че тази бременност ще ми донесе такова пълно удовлетворение на всички фронтове, сякаш наистина бях докосната от вълшебната пръчица, от която така се нуждаех.  Hug Hug

# 22
  • Мнения: 344
Вита мерси Blush Heart Eyes по въпроса за кремчето,не съм убедена че можеш да ползваш Нормадерм докато си бременна,за всеки случай попитай консултантката!
Софи прекрасна темичка,страхотно заглавие! Hug Peace
Татко Барба много сте сладки,и аз ще турна една от сватбата да видите и моя мъж Simple Smile

Розе, тя заслугата е на Тонеса - аз само копи и пейст и където трябва добавам по нещо. А тя си гласи картинки-мартинки  Wink
Ама ти си цяла розичка с туй рокле  thumbsup

# 23
  • София
  • Мнения: 167
Хммм ... Нещо не ми излизат съобщенията ли или просто никой не им обръща внимание  newsm78

Пействам го от предната тема. Да се надяваме, че поне някой ще ми отговори   Whistling

Цитат
Аз имам едно въпросче: Как се справяте с комарите? Надявам се, че не сте го разисквали още. Напоследък ви чета все по диагонала, че много пишете   Вчера си взехме Райд и реших да погледна упътването, не че незнам ка ксе ползва, по-скоро от любопитство и гледам - "не е подходящо за бременни". Но мен така ме ядат мръсниците ...   Кажете как се спасявате вие!?  

# 24
  • Мнения: 7

Ама ти си цяла розичка с туй рокле  thumbsup
Софи ,да бях розова на сватбата си,затова искам и розови гащи  love001
Илка при нас няма все още комари,и не съм мислила как ще се справям с този проблем newsm78 но със сигурност и няма да поставя тия отрови в контакта Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 611
Малее Пухче много ме радваш като пишеш и то все такива дълги и обяснителни постове  Heart Eyes
Значи и при вас въпроса с болничните е сложен  ooooh! Ама те как ги мислят тез работи да си оставиш бебето на 3 месеца Crazy Добре де ако си останеш в къщи какво става , работата ли си губиш  Thinking Шамс прости ако много питам но съм си такава любопитна Blush


Илка за Райд не знам , но аз миналото лято се мажех с едно спрейче , но как му беше името  ooooh! ако се сетя ще ти пиша Crazy Много добре ми действаше и малката мажех с него , от аптеката ми го бяха дали и казаха че е безвредно Sunglasses

П.П. май се казваше Аутан  Thinking или може да бъркам , ох забравих го ooooh!

# 26
  • Мнения: 340
Честит рожден ден на Ден4о  newsm51 newsm67  незабравим празник ти желая и щастието да не те напуска  newsm10

П.П. Хрисе, какво да ти кажа, виждала съм не една жена да тръгва пак на работа със сълзи в очите. Поне хубавото е, че тук е широко разпространена практика да се работи на половин ден, отделно може да си го гласиш както ти искаш, задължително имаш свободен.дни ден/дни, дори и мъжете, има си много варианти кой да ти гледа бебето, то по принцип свиква, откъм хранене май е най-жестоко ощетено  Tired Еманципацияяяяя

За комари един приятел си купи едно приспособление като тенис ракета цялото от жички, замахваш към гадината и пускаш ток - много ефикасно е, но аз още не съм проявила интерес.

И още едно похвалване от мен, отдавна не ни се беше случвало така малко интимност да има и мога да кажа чееее  Embarassed Embarassed Embarassed откривам сезона за темата  Mr. Green колко е готино да си бременна или поне казват във второто тримесечие  newsm08 Two Hearts

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 14:02 от puh golqm

# 27
  • Мнения: 7
Денчо ,мило днес ли имаш рожден ден! ooooh!
Честит рожден ден ,мила! Да си много здрава,и весела,все така обичана и да си получиш прекрасния подарък ноември месец без никакви проблеми и болки    love001 smile3525 nbirthday newsm38

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Здрасти на всички и от мен!
Не съм писала тези дни, просто защото няма какво да пиша. Като цяло се чувствам горе-долу добре, едрея....сутрин панталона ми се върти около талията, но към 10-11ч вече се налага да свалям ципа Tired Такъв мех съм отпрала, че просто не е истина Mr. Green
Болките като че ли поотминаха  Praynig, пия но шпа като усетя напрежение, от 2-3 дни чувствам някаква тежест в корема, все едно имам газове или някакъв балон вътре. Определено усещането е като за тежест. Вие имате ли такова усещане? newsm78
Иначе всичко е както обикновено, в петък съм на УЗ да видим как се развива бебка. Надявам се всичко да е добре и в норма Praynig Praynig Praynig
Хубав следобяд и лека и спокойна нова седмица на всички ви! Hug

# 29
  • Мнения: 344
Пухче, къде се преби бе пиле  Shocked
...а аз се впускам в един нов и много важен проект в живота ми. Брей, не съм си и помисляла, че тази бременност ще ми донесе такова пълно удовлетворение на всички фронтове, сякаш наистина бях докосната от вълшебната пръчица, от която така се нуждаех.  Hug Hug
Пу, пу, пу, айде да не ти е уроки Wink и късмет  fingerscrossed
***
...П.П. май се казваше Аутан  Thinking или може да бъркам , ох забравих го ooooh!
И мойто е такова  thumbsup Илка като пита и четох, че пише, че не се препоръчва за деца под 2г., за бременни нищо не пишеше   33uu Щях да казвам... но забравих  Embarassed Но проблема е с отворените помещения?! Thinking
***
АААААААааааааааааааааууууууууу  smile3555 как забравих  Embarassed Embarassed Embarassed
ДЕНЧО, скъпа  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН със закъснение newsm51

Общи условия

Активация на акаунт