Преz СЕПТЕМВРИ вън сме всички с новите колички!

  • 12 320
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 400
Нели Hugдано се разминеш с Гинипрала/приятелката ми го пиеше и беше ужасно/
Сега какво не правим да си "отпускаме" коремите,а после като родим-да ги "стягаме" JoyАма така де-женски работи Party
Асе- аз понеже сега съм полудяла да търся колички,та кажи-бейби за това возило http://www.casualplay.com/-харесала съм триколката/S4/Само ме притеснява,че не се обръща коша към майката newsm78Ама последно тази количка ми легна на сърце Laughing

# 286
  • Мнения: 2 658
Aлоха  Heart Eyes
аz чак сега сядам малко да пиша,че май ме няма от ден два.Чета,но ме мърzи да пиша.А и няма какво много много..
Бремелинка,даааа,имаш си контракции,много ясно,няма какво да е друго,щом ти се втвърдява корема както каzваш  Wink .При мен още го няма тоя момент,а май при първата бременност имах по отрано,не помня..
Да ви питам,особено мамите zа втори път,какво мислите zа zалъгалките??Полzвате ли,не давате ли,иzобщо всичко..Аz давах,сега сигурно също ще давам,стига да иска бебка..

# 287
  • Мнения: 400
Деси,за залъгалките-давах на сина ми до 1.7мИ после такива проблеми имахме със зъбите.../на 15г е,а още носи брекети!/Разбира се,че може да не е от залъгалката,ама той я дъвчеше мн.особено-като си изнася долната челюст на пред и в последствие зъбите се изкривиха/Та,сега се страхувам от тях/залъгалките/Предпочитам да не давам,но времето ще покаже....и бебето също Peace

# 288
  • жителство на место
  • Мнения: 81
нели начева аз също имах предписани тези лекарства; пият се по схема и двете, само че аз се направих на разсеяна и ги взимах само два дни след което ги спрях
сега пия само магнерот и си почивам повечко- предимно психически и имам около 3 контракции на ден, което не е страшно
между другото сме от един град, но аз съм при друг док, който въобще не си спомня, че ми е предписал тези лекарства Joy

# 289
  • Мнения: 3 926
Уанди, ти така или иначе трябва да вземеш кошница за кола. Препоръчвам ти да вземеш от онова им кошче с позициите на гръбчето. То гледа към теб. Количката наистина е страхотна, особено ако нямаш много подлези и стълби, защото е малко тежичка. Обаче мрката е веднъж. Испанско ли е - няма мърдане. Правят едни от най-широките и комфортни колички на пазара Hug
Деси, към залъгалките се подхожда двустранно Peace Моята дъщеря имаше убийствен сукателен рефлекс и си ползваше залъгалка без проблем до 11-тия месец, когато я изплю и не я пожела повече. Тъй че проблеми с махането не сме имали. Обаче, ако бебето е вяло (примерно с тежка жълтеница или нисък мускулен тонус) не се препоръчва даването на залъгалка или шише с биберон, защото такива бебета много лесно объркват начина на сукане и смукане (гърдата се суче, а другото се смуче). Тъй че - според зависи. Още повече, че при бебета със силни колики понякога може да се получи омагьосан кръг с кърмене и колики и тогава се препоръчва да се дава по малко биберон-залъгалка, за да се задоволи сукателния рефлекс... Така че - всичко е строго, строго индивидуално Peace
Уанди, в този ред на мисли сега има залъгалки за деца със зъби - едни такива прищипнати... Тъй че и проблемите със захапката могат поне до някъде да бъдат овладяни Peace

# 290
  • Мнения: 400
Асе Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДобре,че имаме такъв експерт по всички въпроси като теб Hug Hug HugАз нали нищо не разбирам от колички,та твоето мнение ми е ценно WinkПросто си паднах по тая количка от пръв поглед.Сега се радвам,че избора ми е добър PeaceДа,гледах кошчето на степени-наистина е яко Peace и ще го взема,макар че ми се искаше да спестя 450 лв #Crazy/че имах друга алтернатива за столче за кола/
А залъгалка сигурно пак ще ползвам,само че ще наблюдавам дребната как я смуче.И ако прави като батко си-биберона в коша NaughtyПък и да разкриви зъбите-мама ще ги оправи после Joy

# 291
  • Мнения: 571
Исках да питам нещо!От дясно корема ми е много твърд а от ляво не е така!Видимо е по-подута дясната страна!!Което ме навежда на мисълта че бебка се е разположила там!Но защо е така твърдо  newsm78 newsm78 newsm78

# 292
  • София
  • Мнения: 7 673
Асе, и ние като вас тази сутрин щурмувахме Джъмбо.
Оказа се, че Павчо си е набелязал нещо още като ходихме за рождения му ден в началото на месеца. Явно сме му казали ,че е скъпо (аз не помнех) и се е било отказало детето. Днес обаче ми каза - ех, как е толкова скъпа тази писта с Мак Куин - цели сто лева. #Crazy Питам го - каква писта, бе Павчо? И той - поробно милият - ами онази с 4-те коли, която седи на еди-кой си рафт и има еди-какво си и еди-какво си Heart Eyes Ами направо ми се скъса сърцето  Embarassed и я загънахме. Такова щастие просто не съм очаквала. После с часове си играха с нея с баща му. Гледам, че е на Matell! И си казах, че добре направихме. Тези играчки са вечни. Още има (съвсем здрави) един огромен самолет с кукла пилот от бате и Павел много си играе с тях. Сигурно са на 10 години, а все едно са купени вчера!
Залъгалки съм давала и на двамата ми сина. Махала съм ги без проблем преди първите им рождени дни. И двамата имат направо страхотни зъби. Изобщо не са криви, да не говорим колко са здрави (не, че това има общо с бибата, ама много им се кефя Heart Eyes) Нито единият няма нито един кариес в устата си.  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 168
Бремелинка,даааа,имаш си контракции,много ясно,няма какво да е друго,щом ти се втвърдява корема както каzваш  Wink
Там е работата, че коремът ми не се втвърдява, а е постоянно твърд. Затова си мисля, че не са контракции. Но знам ли  Thinking за пръв път ми е Joy

# 294
  • Мнения: 3 926
Мирка, време ти е да започваш да лижиш основно на ляво. А като седиш да си разкрачваш краката и да се подпираш с лакти на коленете. А коремчето ти да е между краката. Така помагаш на бебето да застане с гръб към коремната стена, а с лежането на ляво - да се премести от ляво. Това се отнася за всички, де Hug Не само за Мирката Grinning
Иринче, много е хубаво като видиш радостта в очите им Heart Eyes Аз сега съм решила за РД-то да й вземем влакче, че много се радва на влаковете на комшийчето... Немско е, ама не помня на коя фирма беше ooooh! И в Джъмбо има едни колички в кошовете пред касата - по 2 лева - те стават за този влак Grinning Закачат се всички и ... става дълга композиция Grinning Голяма веселба пада Wink
Ние вчера имахме малък инцидент. Вечерта СИяната решава да поскача върху баща си. Ползва го за батут. Ама то обясняваш, че е опасно, но кой да чуе??? И като се хвърли отгоре му си удари челюстта в рамото му...Та в резултат имаме едно зъбче наклонено леко напред, а съседното леко отчупено. Става въпрос за долните резци. Що рев изрева... ooooh! Ама Малкият дявол, дето се казва, та ни кървища из устата, ни нищо. Сега ще я водя пи зъбаря ни, за да изпили едното зъбе и да погледне другото да каже дали ще се закрепи, че лекинко се клати Rolling Eyes

Ето това ми е най-новият избор за креватче Grinning Мислихме и преценихме, че това може да се ползва много повече от онзи красив плетен кош Grinning Още повече, че накрая става като диванче. Веч, вашето такова ли е?

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 10:54 от Асенцето :)

# 295
  • Мнения: 11 329
Асе, точно такова е с друг десен на чаршафчетата.  Peace
Аз оцелях след концерта вчера. Беше страхотно. Такава публика досега не сме имали. Party

# 296
  • Мнения: 3 926
Браво Hug Поздравления  bouquet Много е гот, когато публиката оценя труда ти. Имаш чувството, че ще полетиш от сцената Heart Eyes Crazy
Сега да те питам - колко е високо без балдахина и на каква височина е матрачето? Искам да си преценя как ще е за нашето легло Grinning И какъв ще е достъпът на Сияната Peace

# 297
  • Мнения: 11 329
Браво Hug Поздравления  bouquet Много е гот, когато публиката оценя труда ти. Имаш чувството, че ще полетиш от сцената Heart Eyes Crazy
Сега да те питам - колко е високо без балдахина и на каква височина е матрачето? Искам да си преценя как ще е за нашето легло Grinning И какъв ще е достъпът на Сияната Peace
Чакам доставката тази седмица и като го монтирам, ще ти пиша.

# 298
  • Мнения: 21
ееехоо знам че малко са налични Simple Smile
сигурно сте се отдали на празнуване Simple Smile
но
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, НА ВСИЧКИ МАМИ И НА ТЕХНИТЕ ДЕЦА!!!
ЖЕЛАЯ ВИ ДА НЕ ЗАБРАВЯТЕ ДЕТЕТО В СЕБЕ СИ /не буквално Wink защото ние бебоците все пак не ги забравяме/ и щАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ЗА ДЕЧИЦАТА ВИ!!!


ние плануваме малко разходка по Витоша, но към 3  1swing а сега малко домашни ангажименти

# 299
  • Мнения: 2 658
Честит 1 юни на всички родени и неродени дечица,да са ни живи и zдрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт