някой ползвал ли е ...

  • 3 828
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Люлката е много полезна и "животоспасяваща" вещ. Ползвахме я доста време. Peace

# 16
  • Мнения: 3 034
имаме и шезлонг, и люлка. според мен не могат да се сравняват двете неща. и двете са на Фишер Прайс. шезлонга е нещото, в което синът ми от прибирането вкъщи стои по цял ден - има легнало положение, когато спи е така. има и изправени (до положение столче става), за когато играе с играчките. има вибрации - две степени и музика. музиката не съм я ползвала, но вибрациите са му приятни, приспиват го. може да се ползва и от голямо дете - като столче за детска стая, например.

люлката е в много по-изправено от легнало положение и за бебе до 3 месеца не е подходяща, особено за по-продължително седене, това си го казва и производителя. така че, люлката, която също е с музики и на батерии все още не сме я ползвали и поне до 3 месеца няма да я ползвам. затова пък шезлонга е неговия фотьойл, където пребивава докато не си легне вечер, освен когато сме навън или правим нещо друго  Peace

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Предполагам че става дума за вибриращ шезлонг , аз лично за моя калпазан не съм ползвала но знам че действа мн. успокояващо на някои бебчета  Wink

# 18
  • Мнения: 1 674
Аз лично не съм ползвала,но братовчедка ми имаше и казва,че е мн доволна от Фишер Прайс-шезлонг./Макар,че рядко използва вибрациите/

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не сме имали шезлонг, кошницата за кола ни вършеше същата работа.  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Ние ползвахме вибриращо легло, а сега и вибриращ шезлонг и бебка ги харесва  Peace За столче не знам, но предполагам, че ефекта е същия...
Цената на шезлонга беше 91лв, а на леглото 36. И двете имат до седнало положение  Peace

# 21
  • Мнения: 191
Има  вибрира6ти стол4ета на много марки, но най-добри откъм дизайн и функции ми се виждат тези на Fisher Price. Цените им тук са между 40 и 80 Eur, предполагам 4е в БГ са малко по-скъпи поради вноса. Много са добри, но са подходящи само за  малки бебенца, които само лежат и не се движат много много. По-нататък са подходящи люлките. Има отново много хубави на Fisher Price. Моята дъщеря много се забавлява на тях, а и нерядко се приспива така. Препоръчвам ги.

# 22
  • Мнения: 764
Ние имахме столче с вибрации. Не мога да кажа за цената, тъй като ни го подариха. Вибрациите изобщо не ги използвах - те бяха много слаби и не забелязах да имат ефект. Иначе самото столче е чудна вещ, а лично го препоръчвам на всички бъдещи майки. Докато не го сложих на проходилка, синъм ми си изкара в това столче, то бече музикално, висяха му разни неяа отпред от една пръчка, на която имаче и огледало и той много се забабляваше.
Една приятелка ми даде и люлка (беше бая големичка, има три степени за гръбчето), която използвам до ден днешен - синът ми заспива следобед на нея. Така че и това е ценна вещ.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние ползвахме вибриращо легло, а сега и вибриращ шезлонг и бебка ги харесва  Peace За столче не знам, но предполагам, че ефекта е същия...
Цената на шезлонга беше 91лв, а на леглото 36. И двете имат до седнало положение  Peace
Шезлонга е по-скъп от леглото ли?  newsm78
И каква марка са? От къде ги купихте?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Ние ползвахме вибриращо легло, а сега и вибриращ шезлонг и бебка ги харесва  Peace За столче не знам, но предполагам, че ефекта е същия...
Цената на шезлонга беше 91лв, а на леглото 36. И двете имат до седнало положение  Peace
Шезлонга е по-скъп от леглото ли?  newsm78
И каква марка са? От къде ги купихте?
На Чиполино са и двете.Взехме ги от фирмения им магазин в Пловдив. Леглото беше на промоция, а наскоро го вземахме с нас, като се разнасяхме за уикенда на балкан - сгъва се много компактно.
Изглеждат така:
легло http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/378
шезлонг http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3518

# 25
  • NL
  • Мнения: 520
Нашето е точно такова.От столчето съм доволна но вибрациите не ги пускам много често а и интереса от страна на малката към тях не е голям.Иначе с една голяма батерия кара откакто сме го купили.Много по-щадящо е в това отношение от други играчки които има малката,там не мога да смогна на батерии.





П.П.Ето това ми хареса като идея

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 14:48 от Milika

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не съм ползвала,но мои приятелки са много доволни

# 27
  • Мнения: 593
Мааале, че съм изостанала Embarassed, за първи път чувам за такова столче!

# 28
  • Мнения: 666
Ние имаме такова столче, но при нас особен ефект нямаше. Всяко бебе е различно разбира се, моето и в количката не обичаше, само при мама и това е. Grinning

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
Люлката е много полезна и "животоспасяваща" вещ. Ползвахме я доста време. Peace
и ние, докато се събираше в нея  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт