С лятото насреща, време е за среща!!!!!

  • 2 940
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 589
Ако кажете и четвъртък, аз съм ок.

Цветунчо, ти няма ли да се включиш към срещата?

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Четвъртък (29.05) 18.30 или 19.00? Така става ли, че гледам има и други пътуващи или заети в петък вечер...
Изберете къде, за да е удобно за повече хора.

# 17
  • Мнения: 4 589
Ами може в четвъртък, 29. 05 при баба Яга, в 19ч.???? Това е заведението в парка м/у Гурко, Евлоги Георгиев и Васил Левски.

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
ОК, аз съм за.  Grinning

# 19
  • Мнения: 945
И аз съм за четвъртък, защото в петък ще драсна към селото с романтичните къщи и измрелите бабички. Нямам търпение!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Ооо, не! Не четвъртък, бе хора! Тъкмо реших да дойда в петък....

# 21
  • Мнения: 945
Гласувайте.
Четвъртък в 18.00 ч. На Баба Яга
Николина
Жабче
маринекс
Иглика
Свет


Зазолинка, Рожбе, Леа, момичета, казвайте и вие какво що.

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 16:09 от iglikalika

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
В градинката е, зад паметника на съветската армия. Има детска площадка до заведението.

# 23
  • Мнения: 1 209
Ееееее искам и аз с вас на среща  Cry , ама имам проблем, че в четвъртък съм на 4Д и не искам да го отлагам, че отдавна не съм се срещала с бебоците  baby_neutral baby_neutral

Аз днес съм на срещата от "Искам бебе" ако някой има възможност и реши да заповяда...  Joy

Ще следя темата и все пак ще се опитам за четвъртък да се класирам, но не обещавам, защото часа ми е точно от 19:00 часа.

# 24
  • Мнения: 1 950
Мен не ме бройте мацки, майка ми ще идва в четвъртък и ще съм заета Laughing

# 25
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Игликалика,  Hug, много ти благодаря за поканата. Ще гледам да се класирам.  bouquet

# 26
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Иглика, благодаря ти за поканата! Много ми се иска да се видим ама в четвъртък няма да мога. Имам важна среща ,дето вчера я уговорихме. Ще се радвам ако се видим на следващата. Дано да е скоро.

# 27
  • Мнения: 1 768
Милички , аз в четвъртък мога да дойда , но най-рано в 20:30ч.На работа съм до 20ч. Cry Не може ли да го отложим за следващата седмица и от сега да забием кола за ден и час.Ако е нужно тогава ще си обърна смяните  Praynig Много ми се ще да пием по кой каквото пие и да си бърборим  Hug

# 28
  • Мнения: 945
За мен няма проблем и другата седмица, стига повечето мацки да не се изпооткажат и разточат, че става страшно.
Маринекс, ние висим до 10.30 като се съберем. Няма страшно. Че пием питиета, пием и пушек се вдига!

# 29
  • Мнения: 1 768
Иглика,ако няма промяна ще гледам да се класирам до 20:30 , но някой да помогне с точното местонахождение на Баба ви Яга щото срещам леки затруднения Joy

Общи условия

Активация на акаунт