Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ванче мамче, има и много хубави порт бебе с дръжки, дето с него си носиш бебче като в чанта. Става и за в количката зимата.За столчетата за кола пък има подложки, които не позволяват бебчо да стои изгърбен.Не знам доколко са ефективни и практични все пак.

# 286
  • София
  • Мнения: 183
Манана, дано мъника ти утре да е по-добре вече.

Пуканче, ама вие сте много бързи бе Simple Smile Дай малко снимки насам, че ние още няма какво да разглеждаме Mr. Green

vanche_mamche, за столчето за кола знам, че не е хубаво непосредствено след раждането да се слага бебето в него. После може, но не за много дълги пътувания. Може би когато почне да сяда само е ок да се ползва постоянно. Но това не го знам от собствен опит а от чуто от тук от там Wink По-добре мамите да споделят.

Благодаря ви за подкрепата! Утре непременно ще ви уведомя какво е станало на прегледа. Днес пак имах контракция Confused

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 576
mylili, то снимки трудно мога да дам, защото всичко е в торби и кашони за да не събира прах. Трябва да разгъвам и да снимам а ме мързи да го направя. Нямам нещо, което вече да не сте виждали по магазинете де. Всичко с изключение на мокет, количка, кошара, детска и няколко дрешки ми е купено от интернет магазините.

# 288
  • Мнения: 32
Ванче мамче, има и много хубави порт бебе с дръжки, дето с него си носиш бебче като в чанта. Става и за в количката зимата.За столчетата за кола пък има подложки, които не позволяват бебчо да стои изгърбен.Не знам доколко са ефективни и практични все пак.

За такъв порт бебе не съм чувала  newsm78 нито виждала. Simple Smile Подложки за столчета много добре не знаех че има такива истории. Ако може някое линкче да пратиш.

Eто затова се кефя че си имаме форумче толкова нови неща се научават. Харесва ми Qunnie-то, защото е на 3 колела, супер компактна, но съм чувала хем хубави хем лоши отзиви за нея.  newsm78  Давайте мнения по въпроса с количките, отворена съм за предложения да отговарят на горното описание.

Дай линкче и на твоята количка, ако намериш.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сега ще го потърся.Аз купих същото.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 1 576
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3455  Подложките за столче забравих в кой сайт ги гледах обаче. newsm78

# 291
  • София
  • Мнения: 278
Ей, Тедико, сега ме подсети. Сисилия ,какво стана с изпита не казваш. feel_u, и тебе чакаме.Аз още малко и ще имам много време за писане тука. Сега ми е много напрегнато като свършваме училище и дебна каката да учи ,че иначе лошо.
Mr. Green изкарахме шестица двамата с бебо  Mr. Green

# 292
  • Варна
  • Мнения: 1 576
http://www.happybaby.ro/Ovo.htm  Това е количката ми. Не съм я виждала в български сайт.

Ехе, Сисилия, знаех си аз че не стискаме палци напразно. Hug

# 293
  • Мнения: 697
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3455  Подложките за столче забравих в кой сайт ги гледах обаче. newsm78
Някой може ли малко разяснение да внесе. Това за какво се използва?

# 294
  • Мнения: 44
Сисилия,браво на теб!И аз чакам  резултати те днес от ФМ на feel u.
Момичета ,и аз имам от време на време контракции,но са редки и слаби.Знам,че не е опасно и не им обръщам внимание.
Права 94 см.-ле-ле! Shocked
Крисси беше ли на зъболекар,вече?Какво стана?
Пуканка,чистито за всички нови вещи ,не се ли притесняваш ,мъничко поне?Аз съм малко суеверна,мисля да изчакам още малко и тогава да пазарувам.

# 295
  • Мнения: 558
mimisofia, доколкото знам, това се нарича портбебе и се използва да си разнасяш бебока насам- натам ръчно. Доста майки го намират за излишна покупка впоследствие.
ПуканкаZ , като майка "с опит" ОДОБРЯВАМ количката ви  Grinning... Доколкото разбирам си върви с кошничка за кола и със зимен кош, а като гледам и позициите могат да се регулират... Изглежда ми перфектно  Peace!!! Хехе, даже дъждобран, калъф за крака и чанта за памперси има- много добре!!! Колко пари е това чудо?

# 296
  • Мнения: 697
mimisofia, доколкото знам, това се нарича портбебе и се използва да си разнасяш бебока насам- натам ръчно. Доста майки го намират за излишна покупка впоследствие.

Мерси за разяснението Simple Smile Въпроса е как човек да прецени кое ще му влезе в употреба и кое ще събира прах  newsm78  Аз съм малко от хората дето обичат да пазаруват и после един куп неща се търкалят из къщата неупотребявани. Та затова задавам въпроси, щото ако зависи от мен сигурно ще купя всичко дето се предлага по магазините  Laughing

# 297
  • Мнения: 217
И аз съм имала порт бебе, носих Денис до 3-ти месец, по-натам тежеше много, дори да слагах дръжката през рамо. Това е за новородени, но определено се чувстват по-добре в него, отколкото в количката.

Днес, както ви казах бях на ФМ, бебо е "качествен", както каза докторът, всичко си има, даже размера на пишока ми каза - 7 мм  Laughing
Ама аз си мислех, че 3Д е да гледаш бебето и в 3Д реално, а не да се правят стоп-кадри, които после да се преобръщат в 3Д режим newsm78 И при вас ли бяха така прегледите?
Нямам и снимки, но се нагледах на бебето...

Това от нас, отивам да правя вечеря   bouquet

# 298
  • Варна
  • Мнения: 1 576
[sfkbfk] количката струва 1330 лв. Взех я от магазин Хиполенд. Относно Порт бебето сте прави че се ползва кратко, ама аз съм от тия жени, дето обичат да харчат пари за излишни неща или кратко използвани, и затова си го взех. До третия месец бебо ще е в него, после ще е в кошчето за кола. Порт бебето на мене ще ми е удобно защото всеки ден с бебо трябва да ходим тук там, сами, без тати и колата и неща в началото да го мъча с кенгуро, въпреки че гледах някакво на Чико, което може да се носи и хоризонтално, точно като порт бебето. За шишетата да питам вече мамите доволни ли са от Би фрито, защото аз си взех такъв комплект, четейки тук там че бебетата нямали колики с тях?

# 299
  • София
  • Мнения: 278
Момичета,ще се пробвам да пусна новата тема,да не ни затворят тази.

Общи условия

Активация на акаунт