ЮЛИ вече наближава! Кой на три годинки става???

  • 18 188
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 116
Ивонче, като две капки вода са момите  Hug Laughing Hug

Истински сладурки  Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 1 101
Здравейте момичета,
Надявам се вече всички сте тръгнали на градинка и всичко ОК. Ние бяхме 3 дена, но пак сме болни и сме в къщи. Да попитам знам, че някои от вас даваха Колактив на Аквасорс, споделете моля ви мнения, заслужава ли си?! Трябва нещо да предприема, че не се издържа вече.

Аз давах миналата зима. Ходеше си на ясла, боледуваше си, през седмица, единственото е това, че от октомври до сега е изпил 1 АБ. През останалото време все разни хреми, кашлици и гърло сме борили по по-леката процедура.

Сега давам друго, надявам се да има ефект и все пак да е изградил мааалко повечко имунитет  Simple Smile

Момичета, заслужава си, но не е само Колактива, който работи за имунната система. Обикновенно е в комбинация със Зелена енергия или чиста АФА. Зависи от възрастта на детето. В някои случаи се препоръчват и пробиотиците и ЕМК. Тогава може да се говори за по-трайни резултати.
Коластра е като ваксината. Ако сте сложили ваксина миналата година, трябва ли да очаквате че е доживотна и дали тази година ще прескочите? Зелената енергия е нещо по-различно.  Hug

Просто не трябва да мислите, че с една кутийка нещата ще са на "6". Трябва да се дават по-упорито и без да се прекъсва. Първоначално боледуванията се разреждат или минават по-леко, след това още повече се разреждат, след това спирате да давате лекарства като се разкиснат и най-накрай - спират да се разкисват.   bouquet

# 257
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ивонката - пупупу! ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Страхотни са!
Всъщност и Оги Любослав бяха като 2 капки вода. ДАже май пусках снимки във форума. МАйка ми ги бъркаше даже  Crazy

Ела сега да ги видиш -  Joy нямат много общо.

# 258
  • Мнения: 496
Привет дами  Hug

При нас нищо ново засега, само се отчитам Peace

Ивонче, мен пък не ми изглеждат много еднакви  Rolling Eyes Застанали са в еднакви пози и затова изглеждат еднакви, но физиономийките им не са особено еднакви май  Wink
Иначе са много сладки, да са ти живи и здрави и кака и бебе  Hug

# 259
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Eйй голямо затишие тук Grinning
Асе, дай да пуснем нова тема с някакво предколедно заглавие..таман до Нова година ще изпишем темата..(че то Юли не само наближи , ами и отдавна премина) Grinning

При нас всичко си тече - Криско свиква с детската градина. Миналата седмица беше поспрял да плаче сутрин като го оставям, днес обаче, след 2 дни почивка, отново затъркаля крокодилските сълзи..Забелязах, че в неговата група само момчетата реват сутрин  Laughing

# 260
  • София
  • Мнения: 6 260
Да, то и направо не е зле да започнем и с организацията на новогодишното парти, че общият рожден ден май го оставихме за догодина.  Laughing

# 261
  • Мнения: 1 698
Асе, в Събота те гледах по СКАТ, видях и сладкия малък Любчо Hug. Да ти е жив и здрав, представи се страхотно мъника. А аз с такъв интерес изгледах цялото предаване Grinning, много мило ми стана като си спомних онези месеци, Дари като беше бебе. Laughing

# 262
  • Мнения: 496
Ей, Асето пак е много заета - и с две деца и мъж и пак ходи по изяви, браво Асе  Hug  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 187
какво изпуснах?

# 264
  • Мнения: 3 356
Здравейте
Не съм писала отдавна,ама при мен е една лудница...
Не знам вие как се справяте,обаче ако не е свекърва ми да се занимава с Бобката,аз не мога да се оправя .Тя го взема от детска градина и двамата си обръщат персонално внимание докато аз се прибера от работа,което последно време става все по-късно и по-късно  ooooh!.Бобката е станал младеж за чудо и приказ,един любвеобилен,само ме прегръща и целува.А за подмазването като него втори няма.Голям сладур.А какъв певец е-просто нямам думи,ще трябва да се замисля къде да се изявява детето,защото има наистина талант  Whistling.По-късно ще пусна малко снимки,че ще бягам да се оправям за работа.

# 265
  • Мнения: 1 187
Здравейте! И моят син е станал любвеобилен, явно е резултат от ДГ.

# 266
  • Мнения: 1 004
Здравейте и от нас!
При нас идва скоро денят в който ще заминаваме към Германия. Този петък ми е последния работен ден и после ще починем 10на дни и края на месеца летим всички. Когато си прекарам нет ще ви пиша. Започвам новата работа на 3ти живот и здраве.

Единствено се притеснявам как Дени ще приеме всичко това. Вече е голяма и помни доста неща....знае кое е у дома, спомня си всички хора около нея.
Знам, че ще иска да се прибере у дома като изкараме там няколко дни....и сега когато се изнасяме гледам да не вижда много какво става, защото иначе почти се разплаква когато тръгнем да изнасяме нещо тяхно....
Мъчно ми е, но се надявам само да е за добро Sad

Успех и късмет на всички!

# 267
  • София
  • Мнения: 6 260
zayo, в кой град ще сте?

# 268
  • Мнения: 1 004
В едно градче до Карлсруе

# 269
  • София
  • Мнения: 6 260
Питам, защото брат ми живее в Мюнхен от няколко години, а и там има много българи.  Peace Така или иначе, на добър път и успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт