ЮЛИ вече наближава! Кой на три годинки става???

  • 18 180
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 698
Зайо, ще се справите. Малката бързо ще намери приятелчета, сигурна съм. На добър път и от мен, и по-качествен живот  ви желая.

# 271
  • Мнения: 702
Зайо успех
Всичко ще бъде наред Hug
Познати са ми всички чувства и емоции през които преминаваш трудно е но после всичко си идва на мястото  bouquet
Децата не ги мисли няколко месеца и са готови Peace а като тръгнат на училище /градина съвсем вече е ок Heart Eyes

# 272
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Зайо, успех и от мен  bouquet
Децата са много по-адаптивни и доста бързо ще свикнат на новото място  Simple Smile
После да не вземеш да пишиш само в подфорум "Родители в чужбина" Wink, списвай и тук от време на време  Hug

# 273
  • Мнения: 1 004
Да, благодаря на всички ви  Hug
Ще пиша задължително, след като си прекарам нет
Сега естествено съм на моменти, ту ентусиазирана, ту депресирана и изплашена, но така ще е. Всъщност там с мъжа ми ще се разменим Simple Smile Аз ще работя, той пък ще се занимава с децата, докато успеем да ги пуснем на детска...Понякога му завиждам  Simple Smile

# 274
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3айо, и от мен много кьсмет  Hug Hug Hug ще се адаптирате бьр3о, не се тревожи  Hug Heart Eyes....само не трьгвай с негативна нагласа, че ще ти е малко  по-трудно....а като стигнете - пиши в немската тема, там момичетата са много мили...или намини кьм шоки-темата ( швейцарската  Wink ).....леко преместване  Hug.....

И3ида, ще кажеш ли как се справи с те3и килца ? имам и а3 горе долу толкова в пове,е, колкото са били при теб  Twisted Evil...плий3333  Praynig Hug Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 1 004
Опитвам се да мисля позитивно, дори за пръв път съм позитивно настроена, точно с тази цел Confused надявам се наистина всичко да върви добре  Praynig
Благодаря ти, като се установя сигурно ще имам хиляди въпроси, а най-добрите отговори досега съм получила от мамите в немската тема. Никой друг форум не може да се сравни с този. По другите обикновено получавам саркастични отговори  Simple Smile

# 276
  • Мнения: 3 116
Зайо, много много успех ви желая там и много щастие  Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 277
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
И3ида, ще кажеш ли как се справи с те3и килца ? имам и а3 горе долу толкова в пове,е, колкото са били при теб  Twisted Evil...плий3333  Praynig Hug Heart Eyes

amei, кажи на сестра ти да то прати книгата "Как да отслабнем завинаги" на Пиер Дюкан Simple Smile..това е цялата философия Hug
А може и да прочетеш първата страница от темата за Дюканската диета, там всичко е доста систематизирано.

Сия, във вторник привечер ти ли беше в клиника Медстом или съм срещнала твоя двойничка? newsm78

# 278
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Zayo, чудесно време сте избрали за преместване!
Дени не е толкова голяма. Аз на нейната възраст имам доста откъслечни спомени кое-как. Знай, че децата на тази възраст се привързват не към къща, а към родителите си. Щом децата са с вас - хич не му мисли. Бързо ще се адаптират. Сигурно на вас ще ви е много по-трудно, но  - НООООООООО, отивате в един уреден и слънчев, позитивен свят. Няма да сте свидетели на простотията и мърсотията, характерини за Булгаристан. Да, колкото и да ни е хубава родината, за жалост, става все повече и повече свинщина.
Аз също си обожавам къщурката, щото тук съм се родила и тук израсла, ноооо вече и на мен тук не ми се живее, пфу.
Та, настрой се, че отивате в един прекрасен и уреден свят, в който ще живеете много по-спокойни, усмихнати и щастливи. Бързо ще забравиш тукашното злободневие
 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 22:14 от Lioness

# 279
  • София
  • Мнения: 6 259
...
Сия, във вторник привечер ти ли беше в клиника Медстом или съм срещнала твоя двойничка? newsm78

Аз, ама ти нали си се стопила и не съм те познала.  ooooh!  Embarassed

# 280
  • Мнения: 1 004
Благодаря ти Лионес за позитивния пост, направо ми вдъхна настроение. И аз така го виждам, но когато ми кажат да не мислиш че и там всичко е хубаво и ми става тъпо. Но каквото и да е, искам да го видя  Simple Smile Hug

Благодаря и на всички за пожеланията  Hug

# 281
  • Мнения: 496
Привет, дами  Hug

Одавна не съм влизала и гледай ти каква тема се заформила  Rolling Eyes
Зайо, иаз ти симпатизирам, знам с точност как се чувстваш  Heart Eyes Не се тревожи за нищо - с времето всичко се оправя - не е лесно, защото абсолютно всико ще ти е ново, но когато мине време и се климатизираш всичко ще си дойде на мястото Hug Вярно е че не всичко е мед и рози, но 100% е по-добре от милата ни родина Peace Която и на мен ми липсва, но не и начина на живот... Както и да е - много успехи ви желая  Hug Hug

Сега да ви разкажа каква не приятна случка ни се случи Tired Вторник сутрин Гогата се буди с температура; Сряда - на лекар, щото температурата от тогава не спира да идва през около 4 часа (за радост сиропите за температура му помагаха да я свали за няколко часа) Прегледа го жената - нищо муняма, само разтройство напипа в червата - каза, че е ентеро вирус! Да ама стана Петък и температурата си продължава и взе да става по над 39°  Tired Отидохме пак - гърлото силно възпалено, вратлето му беше се надуло като на борец от лимфните възли - ангина! От петък вечер сме на антибиотик и сега е по-добре, последните 24 часа е вдигал само 3 пъти температура... Искрено се надявам да се пооправи вече Praynig Чак сега си давам сметка какви са можели да се случат с тази понякога над 40° температура ooooh! Чак като спи понякога не може да си взема въздух милото Tired

Ами хайде наоплаках ви се, дано не съм ви натоварила много, но трябваше да си го разкажа на някого Blush

# 282
  • София
  • Мнения: 6 259
bubka, не си ни натоварила изобщо, разбирам как се чувстваш - и Ади изкара една ангина юни месец. Оздравявайте бързо!

Момичета, мисля да пусна нова тема, че тази вече стана 15 страници, а и заглавието направо ме разбива.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт