ЮЛИ вече наближава! Кой на три годинки става???

  • 18 189
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Никой ли няма вести за аmei?Аз ходих да ровя в очакващите теми, но не успях да я открия..Тя за май ли беше или за началото на юни?

# 46
  • Мнения: 2 531
bubka привет! Прочетох за разтройството ви и понеже съм преживяла едно мнгого тежко с Ицо, да ти дам съвет- остави дечко на диета дълго и не бързай да му "разнообразяваш" храната! При разтройсто се увреждат чревните въси и въстяновяването им изисква понякога доста време ! Така че проблема може да е в начина на хранене! И давай бифидус и лактобацили, ако можеш и мези-форте- това са ензими ! Но основното е диетата! Захранвай бавно и постепенно и следи реакцията на организма!

Miriel втората ти дъщеря е родена на моята дата! И нашата кака ревнува и изживява доста появата на сестра и! Хем и се радва, но не може да ме раздели с нея , иска си мама! Добре че ходи на ясли през деня, та вечер гледам да и обърна повече внимание/ ако Ива няма колики, ако има става АД/! Появявай се и в априлсата тема
За памперсите- през деня в яслите го махнаха още щом постъпи/ септември/ а нощния го слагам че не ми се пере ако стане фал! Ако е пишкала преди лягане и не е пила много течности  остава сух, ама сега ми е трудно да следя всичко  ooooh! че то не е едно!

# 47
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Разконспирирах amei  Grinning

На 28.05 е родила момченце - Мартин!

Amei, честит ти още един юнак! Пожелавам на малкия Мартин да расте здраво и щастливо дете, много весело и усмихнато за радост на батко Алекс, мама и татко!  Hug  bouquet

# 48
  • Мнения: 3 116
Amei да ти е жив и здрав Мартин  Hug Hug Hug

Много много радост да носи на мама и тати  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

Мириел честита ти принцеса и на теб   Hug Hug Hug Да ви е жива и здрава   bouquet

И нас ревността не ни подмина, но тя е насочена към мен, а не към Алекс. С него Мая се държи много добре  Heart Eyes Иначе и Мая се тръшка и се глези много, особено след раждането. На моменти направо е нетърпима, но трябва някакси да се издържи Simple Smile

Вени, Алекс е с колики и с Майчето ги гледам заедно. Трудничко е, но не е невъзможно Simple Smile

Целувки и всички болнички да оздравяват  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 531
Вени, Алекс е с колики и с Майчето ги гледам заедно. Трудничко е, но не е невъзможно Simple Smile

Еее че кой казва че е невъзможно?! Когато се роди Маргото 4 м. градината ни беше затворена! Е не съм ги гледала сама де/ то и моя син е за 2-ма / , майка ми ми помагаше ! А сега използвам докато още мога да ги пращам някъде да имам повече свободно време, и аз съм човек, че от юли ще се гледаме докато почнат у-ще и градина! В интерес на истината ако трябваше да се оправям съвсем сама със всичко нямаше да успея с кърменето!

Amei  честит ти втори син!!!

# 50
  • Мнения: 277
  party023 Черпя ви виртуално за РД на Габи , който беше вчера! 
Честито за новитя бебенца в групата ни!  passifier
Болничките да се оправят по-бързичко, моля !

# 51
  • Мнения: 1 698
Сиска, Честито ти вече пораснала госпожица! Да ти е жива и здрава. Hug
Няма ли да покажеш снимки от празника?

# 52
  • Мнения: 3 926
Лелее, Сисенце, зло да ви забрави Hug Hug Hug Да ти е здрава малката Габи и да расте умерено послушна и много красива и умна Hug
Светле, в този ред на мисли - и твоята Габи да е здравичка и бързо да напредне с френския, но да си обича и родината Hug (на последното мама ще я научи Heart Eyes)

Боже, помните ли преди три години какво беше по тези дни??? Скоро разказвах как се вълнувахме и как чакахме новини от мъжа на Сиска, а после изведнъж Светлето прати СМС... И две Габриели едновременно... Crazy Heart Eyes Мнооого хубаво беше Hug Сега да ни радват малките слънчица и да са здрави - друго не ни трябва Hug
В този ред на мисли, Мимче, вие как сте? Как се справя Дари? (предполагам, че тя се справя по-добре от теб... децата имат тази уникална способност да са по-силни от родителите в такива ситуации)

Ави, да ти е здравичко и второто момченце  bouquet  bouquet  bouquet Да ви слуша и да ви гука с обич Heart Eyes
Хайде, погледни насам, за да разкажеш как мина и да пуснеш снимки на малкия юнак Hug

# 53
  • Мнения: 496
Привет мадамчета Hug

Амейче, честито миличка Hug Мнооого здраве на всички ви и послушни мъжлета  Wink

Честито и на двете Габки, първите в нашият отбор, каките в групата  Wink Много, много, много да слушкат мамите и да растат много здрави и щастливи  Heart Eyes

Вени, мерси за съветите  Hug Права си за захранването, но при нас това е направо невъзможно  Tired Дори и карането на диета е много трудно, трябва да има страшно сериозна диария, че сам да реши да ме слуша за храната, иначе е абсурд ooooh! Лакомник голям е и винаги ме издебва и успява да отмъкне от татко си или от приятелка нещо "забранено"  Tired Но засега е добре, да чукна на дърво, от време на време го прекарва някоя еднодневна, но после сама си минава Whistling

# 54
  • Мнения: 1 004
Честит рожден ден и от мен на Габитата!   bouquet

Честито момченце на Амей! Да е живо и здраво  bouquet

Ние с Дени проблеми никакви не сме имали, когато се роди Вики.
Тя беше малка, изобщо не знаеше какво е ревност, но да не забравям, че аз и преди Вики не й обръщах особено внимание. Играше си около мен по цял ден самичка. Така че не й е липсвало внимание. Но сега ме е много жал за нея, винаги първо Вики да нахраним да изкъпем да приспим. Докато дойде време за нея, тя си седи, гледа филмче и си трайка горкото.
За сметка на това обаче, което не съм и помисляла че ще стане, Вики е страшшшно ревнива. Само като види че съм гушнала кака й и рев, тичане, дърпане, да гушна нея.
Докато Дени изобщо не прави така. Вики е и по-дива. Всичко копира от кака й го повтаря като действие. Дени пък се научи да вика - ъ-ъ-ъ, вместо да каже какво иска.
Вика още не говори, явно беснотията й е в повече, та няма време да се научи да приказва.
Това е ситуацията при нас.
Много се радвам, че Дени е много добричка и послушна, и много ми помага въпреки че е малка и тя.

Ето малко снимки от нас
http://images26.snimka.bg/006016028.jpg
http://images26.snimka.bg/006054823.jpg
http://images26.snimka.bg/006054821.jpg
http://images26.snimka.bg/006054825.jpg
http://images26.snimka.bg/006016420.jpg



Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 10:53 от zayo

# 55
  • Мнения: 1 698
Зайо, снимките са супер. Двете госпожици са много пораснали. Hug

Амейче, честито ти втора рожбичка и от мен. Да ти е живо и здраво момченцето. Hug

Асе, ние сме горе долу добре. Дари не знам дали е свикнала, но аз никога няма да свикна, камоли да се примиря Cry, ама това е живота, ще се борим. Иначе много често ме пита кога е била без помпа /ние купихме апаратче за инсулин/. Прави й впечатление, че само тя има такава, усеща се някак, че е по-различно от преди. Иначе благодарение на това устройство/да е жив и здрав създателя му/ тя е като всички останали дечица, почти без ограничения.
И ние вече се готвим за нашият РД. Дано не вали, че ще е на двора. Горе нямаме място за толкова дечица, колокто съм поканила.  Rolling Eyes Дари само ме пита кога ще е, няма търпение. Аз много обичам партита, та май аз съм по-нетърпеливата от двете. Crazy

# 56
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
копирам си поста от бременлийската тема с малки отклонения, че малкото е гладно....пак  Joy

ето ни и нас  WinkHug Heart Eyes на всички малки и големи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
благодаря на всички 3а пожеланията,  да ви се врьщат двойно  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

вече не сме 2 в 1....бебе Марти се роди на 28.05, 51 см. и 3,850 кг....от тогава до днес сме на регулиране на кьрмата, което ще рече - нон стоп цици Crazy...та време не остава 3а отчет.....3а сега малкото Шоки спи и бьр3ам, че пак ще ми се карат, дето не сьм се отчела.....
раждане - нормално секцио с малки усложнения, но всичко мина...
снимки - ето една  , докато Джеми не направи утре профи снимки...та3и е от болницата и хич не е добра...ама друга няма 3а сега.....

 
Сиска, честита ти рожденичка  Hug  bouquet  bouquet  bouquet...леле Whistling почнаха рождените дни Heart Eyes

Мирел, честита дьщеричка   bouquet Hug Heart Eyes...нека расте 3драва и щастлива   bouquet  bouquet  bouquet


Чакайте сега да ви кажа как мина днешният ни преглед при Марков Grinning
Бебето ни е момченце Grinning
Но сега при Марков - в 3D изпълнение няма грешка Peace

имаш ли да ми ка3ваш нещо? Hug Heart Eyes

а3 отивам пак да давам папу  Whistling Joy до после  Hug


# 57
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Честито момченце Амей! Да сте живи и здрави всички!
Честити три годинки на порасналите Габки и да честитя също на всички наши дечица, които неволно ще пропусна! Много усмивки в къщите и топло слънце!

Тази година като гледам, рождения ден ни е през седмицата и едва ли ще успеем да правим детско парти, а бабите за заели вечерта. Децата са на ясли и градини, майките на работа. Струва ми се, че ще пропуснем. Догодина вече живот и здраве ще имаме приятели от детската. В яслата са много смесени децата, кои идват кои -не, не се познавам с нито един родител...
Калина след един месец отсъствие от яслата вече е с хубави зелени сополи. Сега си е в къщи и ще чакам да минат.
 Hug на всички!

# 58
  • Мнения: 496
При нас времето се развали  Sad ... ПАК  Close Много се дразня като е лошо времето, едно ми е скапано и нищо не ми се прави, и за разходки не става и ... ад Tired

Дани, а защо не го празнувате в друг ден през уикенда newsm78 Аз винаги така правя! Иначе ако трябва да чакам да се пада през уикенда значи от 7 години да си го празнувам 2-3 пъти ли?Аз и за рожденни и за именни дни си ги нагласям както ни е удобно, важното събиране да има и всички да са щастливи Heart Eyes Е, иначе и баща ми е на мнение, че трябвало само на датата да се празнува, иначе не било на добре ама smile3534 на суеверията Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 102
Здравейте момичета  Sunglasses.
Много се радвам за всички, който са станали и очакват да станат за 2(3) път мами.  От все сърце ви пожелавам безпроблемно порасване на мъниците - и по-малките, и по-големите!
Извинявам се, че не пиша! Няма да се оправдавам! Имала съм доста често нужда да ви пиша, липсват ми срещите и вълненията с вас, но.. Както и да е.
Преди няколко дни видях Галето ( по-скоро тя ни видя и се обади), толкова мило ми стана. Не сме се виждали от 2 години, а усетих близост, сякаш вчера сме били на кафе! Гале  Hug.
Асе много приятно ми стана, че ще ставаш мъжка майка Heart Eyes. То затова и бременността ти май е по-тежка - чешитчета са си мъжлетата  Laughing, глезльовци сладки  Laughing.
Марти е добре, като не броя сополите, но не прави ангини и не боледува  Praynig Доста добре се развива - и физически и умствено. За крачетата само трябва да отидем в Ортопедията, че е като татко си с Х-образни. Доста е разбран и послушен, но ме притеснява, че понякога изпада в депресивни състоятия. Пр. му казвам "отиди сега с баба си, аз ще дойда след малко", а той започва да нарежда много жално " Няма да дойдеш, ще си остана самичък, ще съм без майка, ще ми е тъжно "  И в градината често странял от децата. Сядал си някъде и си човъркал нещо. Понякога е супер общителен и любвеобилен, друг път ляга на земята и "страда" Предполагам, че тогава му е скучно и затова го прави. Добре, че и аз съм рак, та горе-долу ми е ясна картинката. Но от сега се страхувам, като порасне и магията на детството изчезне, да не стане някое депресе.. Уф, майчини му работи..Спирам!
Пожелавам много прекрасни рождени дни и мнооого звънлив смях за малките птичета!

Общи условия

Активация на акаунт