Първокласници във ваканция/17/

  • 34 941
  • 261
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 608
Последния ни е втори и го купихме преди 2 седмици. newsm78
Морска жено, едва те познах! Joy

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Последния ни е втори и го купихме преди 2 седмици. newsm78

Уффф, ами то едно ли е? Ние купуваме:

- Острие
- ЗВездни рейнджъри
- Малчуган
- Вече отпадна Спайдермена
- отскоро Шрек
- вчера някакъв Дино и Дина май... Crazy

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 22:27 от Зам Уесъл

# 77
  • Мнения: 1 608
Аууу ми аз Острие даже не го знам.  Embarassed
Ние следим още - Весел зоопарк, Бърборино, Арти, Атлас ...
Обаче най-много ми харесват Пчелица и Бърборино. Бърборино от самото му излизане го събираме.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Хубави са, защото са и образователни, но моят се хърля на маниакалните момчешки... Crossing Arms

# 79
  • София
  • Мнения: 3 421
Моята бъзла каза, че я било страх да се катери и дори не е опитала. Ами като прилича на баща си...какво да я правя.
Един път ми се обажда в еуфория от зеленото, после ми се обажда и плаче, че някой я е ударил, после е изморена и си ляга...ще видим като се върне какво ще каже като цяло.

Токущо ми каза, че госпожата им казала да се облекат добре, защото отиват на преход и нашата ми се похвали, че си е облякла - две тениски с дълъг ръкав, горнище на анцуг, полар и яке, като чух щях да падна. Викам - Креми как ще се движиш бе мамо, отивай да сваляш част от дрехите, ще се изпотиш и т.н. Ама мамо, госпожата каза - Д о б р е  облечени(и така ми го казва буква по буква), явно нашата така разбира добре облечени. Тя всъщност си и е облякла всички дрехи от чантата ooooh!

# 80
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Здравейте и то мен!
А какво стана с подаръка "ЧИТАТЕЛСКИ ДНЕВНИК" за края на учебната година?

Читателски дневник си имахме за подарък, придружен от топка Laughing
Даже вече първите страници са попълнени, колкото и да не и се иска на Никол да чете.
Ето какво съдържа нашият дневник:

Заглавие, Автор, Издателство,   Най-вълнуващият момент в книгата е...; Главните герои са....; Любимият ми герой от книгата е....;Харесвам го, защото той е...; Отрицателни герои са....Не одобрявам......, защото....; Ще запомня изречението......; Научих новите думи.... Има и място за рисунка

Лично за мен тези насоки са в помощ, защото когато аз бях ученичка, много мразех да пиша Читателски дневник.

# 81
  • Мнения: 2 282
Ilrai78, и аз се спрях на този с новите думички, най-много ми хареса тази подробност!
Морска жено, едва те познах! Joy
А аз все още не съм сигурна  Laughing

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм, аз съм. Hug Crazy

# 83
  • Мнения: 224
Може ли да ви питам, майки на вече бивши първолаци, до колко часа се учи в 1-ви клас, първа смяна?
Благодаря ви предварително!

# 84
  • Карлово
  • Мнения: 4 705
Може ли да ви питам, майки на вече бивши първолаци, до колко часа се учи в 1-ви клас, първа смяна?
Благодаря ви предварително!
Нашите учеха, 2 дни по 4 часа до 11,30
                         2 дни по 5 часа до 12.25
                          1 ден 6 часа /последния СИП/ до 13.15

# 85
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Може ли да ви питам, майки на вече бивши първолаци, до колко часа се учи в 1-ви клас, първа смяна?
Благодаря ви предварително!
Нашите учеха, 2 дни по 4 часа до 11,30
                         2 дни по 5 часа до 12.25
                          1 ден 6 часа /последния СИП/ до 13.15


И нашите свършваха по това време, но имаха 3 дни по 5 часа,  1 ден - 4 и един ден - 6(СИП) От какво се явява тази разлика? newsm78

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 5 040
И нашите така, само че, деня с четири часа беше само един, за сметка на тези с по пет - три, и еди ден с шест. Peace

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 378
...
И нашите свършваха по това време, но имаха 3 дни по 5 часа,  1 ден - 4 и един ден - 6(СИП) От какво се явява тази разлика? newsm78

Може би в началния час на започване на учебните занятия.

# 88
  • сред люляците
  • Мнения: 767
...
И нашите свършваха по това време, но имаха 3 дни по 5 часа,  1 ден - 4 и един ден - 6(СИП) От какво се явява тази разлика? newsm78

Може би в началния час на започване на учебните занятия.

Имам предвид от къде идва разликата в броя на учебните часове. Иначе започват в 8.00ч.

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 705
...
И нашите свършваха по това време, но имаха 3 дни по 5 часа,  1 ден - 4 и един ден - 6(СИП) От какво се явява тази разлика? newsm78

Може би в началния час на започване на учебните занятия.

Имам предвид от къде идва разликата в броя на учебните часове. Иначе започват в 8.00ч.
Не броя модул по безопасностна движението, който иамха през седмица - с него стават 2 по 6 часа и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт