Декупаж 19

  • 42 662
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 252
Цамбур без нищо, но поне ще се изкажа. Mr. Green
Дадуся, дъската е много интересна, на мен повече ми допада първото и лице.  smile3501
Раковинке, поздравления.  bouquet Ама и ти ли колекционираш миди и прочие... Hug Hug
Лулу, комплекта е страхотен, предполагам, че приятелката е пищяла от възторг.  bouquet  bouquet
Миражче, огледалото е много красиво, релефни са мотивите околовръст, нали.  bouquet
Тосканаnewsm10, добре дошла и при нас.
КЪДРЮШ, изчака ми се чакалото, бе момиче, още от миналата тема ни държеше в трепет. Резултата е приказен. Heart Eyes Дори да не е в твой стил, чинията е фина и нежна. Просто имаш безпогрешен усет за красивото и хармоничното. smile3521 newsm51
Профил, червената цигулка ме плени, прекрасно е шишето, както и рибарското.   bouquet

Ако пропусна някой... Heart Eyes Hug не е нарочно.  bouquet От часа ще да е... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 390
Ъх, какви чудеса сте показали!  Crazy 
Профил, във възхита съм от червената цигулка!  bouquet Декупажна хартия? newsm78
Рибарското шише е много красиво! Жалко, че не са го оценили... Confused
Дадуся поздравления! Относно дъската, аз също съм с предпочитания към първото й лице.  bouquet
Лулу, чудна композиция, браво!  bouquet
Къдрокос, мнооого ти хубава чинията, обожавам момини сълзи!  bouquet
Мираж, покажи си слънчогледите! Hug Огледалото не можах да видя, незнайно защо не ми се отвори снимката.
Столът със слънчогледите на кого беше не помня, но е красив!  bouquet
Добре дошла на Дидката! Hug
Извинявам се, ако пропускам някой! Hug

Да не влизам в новата тема с празни ръце,
завършена етажерка:
http://images.divianna.multiply.com/image/2/photos/9/500x500/9/f … amp;nmid=88200839

бутилка:
http://images.divianna.multiply.com/image/2/photos/11/500x500/13 … amp;nmid=95264209
http://images.divianna.multiply.com/image/3/photos/11/500x500/9/ … amp;nmid=95264209

# 32
  • Мнения: 165
Благодаря ви момичета за похвалите, както и за отговора на въпроса ми   bouquet . Ще видя да си взема от релефната паста. Спор няма , че е най добре да се работи със специалните материали за декупаж  Peace .
Профилче, много са красиви нещата, които си измайсторила, особено кутията и шишето с червената цигулка. И  това казваш правено без ентусиазъм  Thinking . Представям си пък като имаш муза какво ще сътвориш. Рибарското шише е суперско и да не ти пука , че не са го оценили. Те разбраха ли въобще, че ти си го правила  newsm78 ? Явно трябва да правим подаръци само на хора, обичащи изкуството.
Дидката, върви , върви патето много си е хубаво даже.
Гая, чак да колекционирам не, но имам и още. Купувала съм си ги за спомен и украса от морето.
Дивиана мой е стола със слънчогледите  bowuu .Всъшност разкрасих две такива табуретки, ама снимах само едната. Етажерката е станала много красива и модерна, а и чинийката, която си сложила страшно и търчи. И шишето много убаво, ама декупаж ли е или рисувано  newsm78
Скоро пак ще показвам нови неща, само да ги завърша.

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Най-ми е гот като стана от сън сутринта да си направя кафенцето и да се цопна пред компа в темичката с красотите. Ммммм...  Laughing
Дивианка, етажерката е просто страхотна и прелестна!  А шишето....ох, шишето....Невероятно е! Поздравления, мила, страхотна работа!!! Hug
ГАя, тъкмо се бях притеснила за теб. Къде се изгуби? Добре, че писа! Благодаря ти сърдечно за милите думи и оценката! Нали си знаеш... Hug Heart Eyes
Дидката, ха, добре дошла и при нас!   bouquet

Искам да ви пожелая слънчев и много весел ден!  Hug   bouquet

# 34
  • Мнения: 440
Добро утро!  Hug
Най-ми е гот като стана от сън сутринта да си направя кафенцето и да се цопна пред компа в темичката с красотите. Ммммм...  Laughing
И аз така кафе без вас не върви/както за някои кафе без цигара  Joy/,ако не си изпия кафето пред компа целия ден ще ми е терсене-ама мноого  много рядко се случва .Обичам ви момичета и съм пристрастена  Hug
Дивиана етажерката е невероятно красива и тренд,и чинията и бутилката също  newsm20  love001 -завръщането ти е с бум и трясък  Mr. Green
Дидка щом веднъж си опитала отказване няма,само напред-столчето е много сладурско,чакаме още  smile3525
Профи от опит знам,колко е неприятно да не оценят подобаващо работата ти,май наистина е най-добре да не ги подаряваме на хора ,които не разбират от изкуство.Успокоявай се че са безчувствени,елементарни материалисти.Такива хора не оценяват труда ти
,аз имам  дори в близкото си обкръжение  такива.Ние тук си говорим за красота,естетика,за възвишени неща ,а много хора си мислят че се занимаваме с лупости и нямаме проблеми и гледат на творбите ни с празен поглед .А знам,че за много от момичетата тук това хоби е като кафенцето след тежък ден,с това релксират и се зареждат с нови сили за утрешните проблеми.Струва ми се ,че на теб безмузието ти действа добре-музикалната бутилка е страхотна   bouquet
 

# 35
  • Мнения: 128
Здравейте на всички  newsm68
Тая чинийна с момините сълзи много нежна бееееееееееееее................ и черно-сребърното шише на Дивиана много мъ изкефи Simple Smile Не че етажерката не ми хареса ............... newsm78 замислих се, че имам една подобна дето май ще  и видя сметката тея дни Simple Smile
Всъщност гледали ли сте филма Червената цигулка.............страхотен филм е  Weary
А относно изкувството ............така е, не всеки го разбира - аз също понякога гледам произведение на някой страшно известен и нашумял творец и не го разбирам и се чудя примерно тоя ли нещо не е в ред или аз съм гьон Simple Smile Всъщност според мен - в нашият случай става дума, че от нещо съвсем тривиално, с фантазията си  и ръцете си можеш да създадеш уникален предмет, който не може да се купи за 2,50 от китайците............на мен ми остава удовлетворението, че хората на чието мнение държа харесват нещата ми, както и че съм намерила съмишленици във ваше лице  Heart Eyes А най-важното е, че ми доставя огромно удоволствие и ме откъсва от трудното ми в момента ежедневие - забелязвам пристраствяне обаче  Laughing Като видя някой по изчекнат предмет, веднага почвам да правя планове как да го маскирам  newsm44 Насъбрала съм толкова неща за декориране и декупажиране - само дето няма времеееееееееееее!!!! Стига съм разсъждавала в писмен вид - на всички много вдъхновение и спорна работа от сърце  txtloves

# 36
  • Мнения: 4 390
Благодаря ви, за похвалите и милите думи! Hug

... И шишето много убаво, ама декупаж ли е или рисувано  newsm78
Декупаж и сребърен контур върху/около мотивите.

# 37
  • Мнения: 167
Доброутро на всички работливки!
Много сте работни бе хора, за всички smile3525 newsm51 smile3525 и аз да се запиша в новата тема ,че я ми остане време  да кача нещо я не-
 Мноооооого работа -обаче в службата ето нещо и от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225487&photo=29

# 38
  • Мнения: 128
kkaatt аууууууууууууу много хубав този поднос - да ми направиш и на мене такъв  Joy , че аз не знам дали ще имам нерви толкова много  Hug много нежно и добре пипнато Simple Smile

# 39
  • Мнения: X
kkaatt, много ми хареса подноса, който си направила. Дори ме вдъхнови и аз да започна един, но не успях да го завърша, така че все още не мога да го покажа.

profil3, хич да не ти дреме как реагират хората, получаващи или само виждащи произведенията ти. Naughty На мен ежедневно ми се случва да ме гледат тъпо като кажа, че еди кое си е правено със салфетка. "Ама как, отпечатваш салфетката ли?" "Ама наистина ли може да се мие, без да се развали?" и ей такива въпроси ми задават постоянно. Други гледат тъпо и сигурно си викат: "Тая пък ни взима за канарчета." Нейсе!! Както и сама си подчертала, важното е, че ти доставя удоволствие!

Дивиана, очите ми останаха в етажерката още когато я показа недовършена. Бях сигурна, че като я завършиш ще е приказна. И не се излъгах в очакванията си. Обожавам комбинацията черно и бяло.

Гая, радост за окото ми е твоят ник в темата. Сигурна съм, че когато имаш какво да покажеш ще избиеш рибата, както всеки път.

Къдрокоске, чинията е невероятно нежна!!

Дидката, справила си се повече от добре. Продължавай в същия дух и не забравяй да се похвалиш с всяко ново нещо, което сътвориш.

Ако пропуснах някой, моля да ме извините, не е умишлено. Просто по това време на деня и особено в края на седмицата главата никак  не ме слуша... Rolling Eyes

Аз напоследък нямам кой знае каква муза, но се мъча да не стоя със скръстени ръце, за да не забравя що е то декупаж и има ли почва у нас. Laughing Нещата ми се получават горе-долу, но са малко насилени и не ми харесват кой знае колко.
Ето и доказателствата:

 


 



# 40
  • Мнения: 106
Здравейте,момичета  bouquet извинявайте,че не ви преброявам поименно,наистина,нямам време Cry заминавам на 4 юни в Минск за лято и правя подаръци на приятелите си.Ето,показвам ви,какво се получава Embarassed
     

# 41
  • Мнения: 440
Кампаритка кое му е насиленото,много са хубави-чинията е много нежна и свежа и композицията на кутията  е newsm74.С облаците какво стана?
dadusq сигурна съм,че подаръците ще се оценят подобаващо ,те ценят изкуството newsm76.Лек път и дано изкараш прекрасна и незабравима ваканция   bouquet

# 42
  • Мнения: 106
Миражче благодаря много за милите думи  bouquetОбаче,още не съм свършила с подаръци Mr. Green Laughing
Още една чиния Wink

# 43
  • Мнения: 252
Кампари.. Hug Hug Hug
Кампаритка кое му е насиленото,много са хубави-чинията е много нежна и свежа и композицията на кутията  е newsm74.

Точно казано. Peace  bouquet А фона на чинията как е направен? С перлена боя или..
Дивиана, прекрасни са и етажерката и шишето, дай снимка и на чинията, плийййз. Praynig  bouquet
Дадуся, хем много, хем красиви, много ми е лЮбима тази със слънчогледа, като се върнеш от ваканция и на мен една, а? Mr. Green  bouquet  bouquet
Каат, подноса е трепач. smile3501
Хайде, творете, да ни радвате нас, кибиците. Joy

# 44
  • Мнения: 662
Момичета,спрете се,имайте милост  bouquet  bouquet  bouquet
Честит празник на всички дечица и на тези,които все още се чувстват такива Hug
Ние днес ходихме на откриването на един детски клуб на една мацка от форума и и направих това

Общи условия

Активация на акаунт